مقالات پربیننده

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

دستگیری محافظان مریم رجوی طی یک تعقیب و گریز توسط پلیس پارلمان اروپا بدنبال حمله و ضرب و شتم جدا شدگان

تراکتآخرین اخبار رسیده به جنبش نه به تروریسم و فرقه ها:

بنا به دعوت پارلمان اروپا از جداشدگان فرقه رجوی در ارتباط با ماهیت تروریستی فرقه رجوی و رفتار ضد انسانی آن با پناهندگان و جدا شدگان در تیرانا،  عصر روز ششم ماه دسامبر، تنی چند از جدا شدگان از جمله آقایان مهدی خوشحال، عبدالکریم ابراهیمی در پارلمان اروپا شرکت کرده و تجارب خود را از یک فرقه تروریستی به اطلاع پارلمان  اروپا در سمینار برسانند.

همزمان با این کنفرانس، ظاهرا مریم قجرعضدانلو نیز در جلسۀ دیگری با لابی های خود دراین پارلمان قصد شرکت داشته است. تیم محافظان مریم قجر هنگام خروج این دو جدا شده که کمی زودتر از موعود پایان جلسه از پارلمان اروپا خارج شده بودند در مقابل پارلمان مورد حمله و ضرب وشتم قرار میگیرند. که قبلا به اطلاع عموم رسید. 

 

آخرین اخبار رسیده از جداشدگان حاکی است که:

بخشی از تیم حفاظت تروریستی فرقه رجوی که بهمراه مریم رجوی در پارلمان اروپا این جنایت را به اجرا گذاشتند عبارتند از:

 

سیاوش رجبی(https://www.facebook.com/siavosh.rajabi1) مقیم لندن، جلال شریفی که از البانی بطور قاچاق به بلژیک آمده است، وحید بابا خانی، موسی فیض، محمد اطمینان، محسن شریفی، محمود ائمی ، احسان اقبال درپوش خبرنگار، حمید طاهرزاده 

تراکت

سیاوش رجبی

عکسی از سیاوش رجبی یکی از تروریستهای مهاجم تیم حفاظت مریم رجوی از فیس بوک او برایمان ارسال شده است

بعد از اینکه حدود ده تن از محافظان مریم رجوی به آقایان مهدی خوشحال و عبدالکریم ابراهیمی که منجر به شکستن بینی آقای مهدی خوشحال و شکستگی فک، شکستن بینی و پاره شدن لب آقای عبدالکریم ابراهیمی شده است. آقا ابراهیمی میتواند خود را به سالن ورودی پارلمان اروپا رسانده و با فریاد تروریستهای مریم رجوی دارند ما را میکشند از پلیس پارلمان درخواست کمک بنماید. 

حفاظت پارلمان با فوریت درخواست آمبولانس کرده و  با اصرار پلیس قبل از رسیدن آمبولانس بهمراه آقای ابراهیمی بسرعت بدنبال تروریستهای ضارب از محافظین مریم رجوی میروند که موفق میشوند آنها را که در یک خودرو در حال فرار بودند طی یک تعقیب و گریز متوقف سه تن از آنها را دستگیر کنند. 

بدنبال دستگیری تروریستهای فرقه رجوی و بدنبال انجام معالجات جهت بند آوردن خون پلیس از آقای ابراهیمی درخواست میکند که شکایتش را کتبا انجام دهد و گزارش مفصلی نیز پلیس از آقای ابراهیمی و شاهدین در صحنه تهیه میشود که برای شهادت توسط مامورین پارلمان اروپا به اداره پلیس معرفی شده بودند. بعد از پایان مراحل قانونی شکایت و بازجویی آقای ابراهیمی به بیمارستان و تروریستهای مریم رجوی در بازداشتگاه پلیس زندانی میشوند. 

که طبق اطلاع این سه تن کماکان در بازداشت پلیس هستند. و آقای ابراهیمی امروز از بیمارستان مرخص شده است. و با کمک پلیس به مقامات پارلمان اروپا به کشور محل سکونت خود بازگشته است.  پلیس از آقای ابراهیمی خواسته است که منتظر نامه آنها جهت مراجعه به دادگاه هنگام محاکمه ضاربین تروریست محافظ مریم رجوی باشد. 

آقای مهدی خوشحال نیز که در این حادثه دماغش شکسته است و از ناحیه کمر آسیب دیده است در جریان حمله به سمت خلاف درب ورودی پارلمان فرار میکند و متاسفانه ارتباطش با آقای ابراهیمی قطع میشود و با کمک مردم به محل سکونت خود باز میگردد. 

photo 2017-12-07 00-48-09

یک اکیپ از محافظین تروریست فرقه رجوی نفر اول سمت راست موسی فیض، نفر دوم از چپ سیاوش رجبی ساکن لندن

 منبع جنبش نه به تروریسم و فرقه ها

 

بیشتر بخوانید

 —————————————————————————

 —————————————————————————

حمله و ضرب و شتم جدا شدگان از فرقه رجوی توسط تیم حفاظت مریم رجوی درمقابل پارلمان اروپا

 

خانم رجوی شما که در اروپا منتقدین خود را مورد حمله و ضرب و شتم قرار داده به بیمارستان میفرستی در مدینه فاضله خود وقتی قدرت هم داری با منتقدین چه خواهی کرد؟

محصولات جمهوری دمکراتیک اسلامی فرقه رجوی این است؟

 

متوجه میشوید که چرا میگوئیم خوشبختانه فرقه مرگ رجوی در ایران به حاکمیت نرسید؟

بنا به دعوت پارلمان اروپا از جداشدگان فرقه رجوی در اروپا در ارتباط با گزارشی در مورد پناهندگان، عصر روز ششم ماه دسامبر، آقایان قربانعلی حسین نژاد، غفورفتاحیان، مهدی خوشحال، عبدالکریم ابراهیمی و رضا صادقی جبلی از کشورهای مختلف خود را به بلژیک و مقر پارلمان اروپا رساندند تا در این کنفرانس با موضوع پناهندگان و حقوق بشر شرکت کرده و تجارب خود را از یک فرقه تروریستی به اطلاع پارلمان  اروپا در سمینار برسانند.

همزمان با این کنفرانس، ظاهرا مریم قجرعضدانلو نیز در جلسۀ دیگری با لابی های خود دراین پارلمان قصد شرکت داشته است. تیم محافظان مریم قجر با مشاهده جداشدگان در مقابل درب ورودی پارلمان اروپا ناگهان دستپاچه شده و شروع به عکسبرداری و فیلمبرداری مخفیانه از جداشدگان نمودند که موضوع به اطلاع مسئولان پارلمان رسید و آنان نیز با چماقداران مریم قجر برخورد کرده و مانع جاسوسی آنها شدند.

مهدی خوشحال، عبدالکریم ابراهیمی

مهدی خوشحال، عبدالکریم ابراهیمی

این حضورهمزمان هیأت بزرگ جداشدگان و مریم قجر در پارلمان اروپا مریم رجوی را بسیار خشمگین نمود طوریکه لابی خود را برای جلوگیری از ورود هیأت جداشدگان روانه میدان کرد تا فقط عاجزانه از هیأت جداشدگان درخواست کند که تنهایی تردد نکنند!

خانم مریم رجوی فکر میکند بعنوان جانشین خلیفه مسلمین جهان (مسعود رجوی) و رئیس جمهور منتخب پناهندگان سوری و آفریقایی و کیسه خوابهای اروپای شرقی، پارلمان اروپا نیز  همچون قرارگاه اشرف و لیبرتی است که در تیول خود بگیرد و تردد تک نفره را ممنوع کند!!

از ابتدای ورود اعضای جداشده از فرقه رجوی وطن فروش که به محوطۀ جلوی پارلمان تعدادی از اراذل و اوباش رجوی در اطراف پارلمان در حین گرفتن عکس و فیلم بودند تا عکسها را به پاریس و مقر مریم قجر، فرستاده و از آنجا تعیین تکلیف شوند.

ساوش ربیعی ساکن لندن

سیاوش رجبی ساکن لندن و عضو تیم حفاظتی تروریستی مریم رجوی در پارلمان اروپا

در پایان کنفرانس موفیت آمیز جدا شدگان در افشای وضعیت پناهندگان در تیرانا، دو تن از اعضای جداشده و پناهنده آقایان مهدی خوشحال، عبدالکریم ابراهیمی که عازم کشور آلمان بودند از دربهای پارلمان خارج شدند که در این حین و با استفاده از فرصت تاریکی هوا اوباشان تروریست که ترسویی و ددمنشی را از رهبرمسعود رجوی خود آموخته اند، و در ادامه همان سیاستی که در مورد منتقدین در اشرف و لیبرتی بکار میبستند به دو تن از جداشدگان حمله کرده و با سلاح سردی که به همراه داشتند آنان را مورد ضرب و شتم  وحشیانه در مقابل چشمان مردم و پارلمان اروپا قرار دادند، که در نتیجه آن به بیمارستان منتقل شدند

جنبش نه به تروریسم و فرقه ها این عمل تروریستی که جهت بستن دهان منتقدین فرقه رجوی از سی سال قبل در درون و بیرون تشکیلات رجوی توسط مسعود رجوی با شدت و حدت بسیار ادامه دارد و متاسفانه هنوز قادر است در اروپا نیز اعمال کند را بشدت محکوم میکند. و در تمامی محافل سیاسی اروپا و جهان و برای مردم ایران آنرا افشا خواهد کرد.

photo 2017-12-07 00-48-09

تیم حفاظت بیرونی مریم رجوی در محوطه جلوی پارلمان اروپا

 —————————————————————-

——————————————————————

خانم مریم رجوی و جمهوری بسیار بسیار دمکراتیک!! اسلامیش و مخالفینش

خانم مریم رجوی از اینکه آقای داود ارشد گفته است :

 

بنده به جرات میتوانم بگویم از اینکه تشکلهایی مانند فرقه رجوی بحکومت نرسیدند یکی از شانسهای بزرگ مردم ایران بوده است. چون چه کسی باور میکرد که رجوی چنین هیولایی باشد؟ ما دید سیاسی نداشتیم و فریب کلمات را میخوردیم. رهبرانمان را در جریان و صحنه آزمایش نبود که انتخاب کرده بودیم. رهبران را کورکورانه و مبتنی بر شعار و احساسات انتخاب کردیم. رجوی در اوج رشد خودش تازه مبنای امام زمانی و صاحب جان و مال و ناموس امت مسلمان و جهان را به اجرا گذاشته و ارائه میکند. و بجز به خدای واهی به کسی پاسخگو نبودن را بزور مشت آهنین بخورد ما میخواست بدهد و به عده ای داده. با مخالف هم که دیده ای چه کار میکند. اسماعیل بنده و شما و همه مجاهدیندر تشکل رجوی چه میخواستند و  چه بدست آوردند؟ این چه بلایی بود که رجوی بر سر ما و آرمانهایمان و جنبش مردم ایران آورد.

 

تراکت

 

 

بسیار برآشفته است. و در افشاگری علیه آقای داود ارشد ضمن بافتن بسیاری به این نظر ایشان مبنی بر مزدوری وی اشاره کرده. دلیلش در را با کلیک در تراکت فوق ببنید آیا اشتباه گفته شده؟

 

ضرب المثل ««سالی که نکوست از بهارش پیداست»» آیا اینجا حکم نمیکند؟؟

به همه مقدسات قسم جدا شدگان هیچ حرفی جز همین افشاگری که ماهیت استالینستی و ضد بشری این تشکیلات است که صد بار بدتر از رژیم جمهوری اسلامی است و به هیتلرو استالین و … باید در قبال آن رحمت فرستاد ندارند.

جدا شدگان که خود را مسئول در قبال تولید هیولایی بنام مسعود رجوی میدانند از جان خود مایه میگذارند تا مردم ایران از افتادن دردام یک تشکل جانی و مافیایی که دست اجانب و جانی ترین حکام و جناحهای آمریکا و… آنرا کنترل میکنند نیفتند. اینکار وظیفه ای است ملی و انقلابی که باید همه ایران دوستان فارغ از هر گونه سطحی نگری بصورت فعال بدان بپردازند.

جنبش نه به تروریسم و فرقه ها

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.