مقالات پربیننده

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

حمله و ضرب و شتم جدا شدگان از فرقه رجوی توسط تیم حفاظت مریم رجوی درمقابل پارلمان اروپا

 

خانم رجوی شما که در اروپا منتقدین خود را مورد حمله و ضرب و شتم قرار داده به بیمارستان میفرستی در مدینه فاضله خود وقتی قدرت هم داری با منتقدین چه خواهی کرد؟

محصولات جمهوری دمکراتیک اسلامی فرقه رجوی این است؟

 

متوجه میشوید که چرا میگوئیم خوشبختانه فرقه مرگ رجوی در ایران به حاکمیت نرسید؟

بنا به دعوت پارلمان اروپا از جداشدگان فرقه رجوی در اروپا در ارتباط با گزارشی در مورد پناهندگان، عصر روز ششم ماه دسامبر، آقایان قربانعلی حسین نژاد، غفورفتاحیان، مهدی خوشحال، عبدالکریم ابراهیمی و رضا صادقی جبلی از کشورهای مختلف خود را به بلژیک و مقر پارلمان اروپا رساندند تا در این کنفرانس با موضوع پناهندگان و حقوق بشر شرکت کرده و تجارب خود را از یک فرقه تروریستی به اطلاع پارلمان  اروپا در سمینار برسانند.

همزمان با این کنفرانس، ظاهرا مریم قجرعضدانلو نیز در جلسۀ دیگری با لابی های خود دراین پارلمان قصد شرکت داشته است. تیم محافظان مریم قجر با مشاهده جداشدگان در مقابل درب ورودی پارلمان اروپا ناگهان دستپاچه شده و شروع به عکسبرداری و فیلمبرداری مخفیانه از جداشدگان نمودند که موضوع به اطلاع مسئولان پارلمان رسید و آنان نیز با چماقداران مریم قجر برخورد کرده و مانع جاسوسی آنها شدند.

مهدی خوشحال، عبدالکریم ابراهیمی

مهدی خوشحال، عبدالکریم ابراهیمی

این حضورهمزمان هیأت بزرگ جداشدگان و مریم قجر در پارلمان اروپا مریم رجوی را بسیار خشمگین نمود طوریکه لابی خود را برای جلوگیری از ورود هیأت جداشدگان روانه میدان کرد تا فقط عاجزانه از هیأت جداشدگان درخواست کند که تنهایی تردد نکنند!

خانم مریم رجوی فکر میکند بعنوان جانشین خلیفه مسلمین جهان (مسعود رجوی) و رئیس جمهور منتخب پناهندگان سوری و آفریقایی و کیسه خوابهای اروپای شرقی، پارلمان اروپا نیز  همچون قرارگاه اشرف و لیبرتی است که در تیول خود بگیرد و تردد تک نفره را ممنوع کند!!

از ابتدای ورود اعضای جداشده از فرقه رجوی وطن فروش که به محوطۀ جلوی پارلمان تعدادی از اراذل و اوباش رجوی در اطراف پارلمان در حین گرفتن عکس و فیلم بودند تا عکسها را به پاریس و مقر مریم قجر، فرستاده و از آنجا تعیین تکلیف شوند.

photo 2017-12-07 00-48-43

یکی از اعضای تیم حفاظت مریم رجوی با گوشی و بیسیم …

در پایان کنفرانس موفیت آمیز جدا شدگان در افشای وضعیت پناهندگان در تیرانا، دو تن از اعضای جداشده و پناهنده آقایان مهدی خوشحال، عبدالکریم ابراهیمی که عازم کشور آلمان بودند از دربهای پارلمان خارج شدند که در این حین و با استفاده از فرصت تاریکی هوا اوباشان تروریست که ترسویی و ددمنشی را از رهبرمسعود رجوی خود آموخته اند، و در ادامه همان سیاستی که در مورد منتقدین در اشرف و لیبرتی بکار میبستند به دو تن از جداشدگان حمله کرده و با سلاح سردی که به همراه داشتند آنان را مورد ضرب و شتم  وحشیانه در مقابل چشمان مردم و پارلمان اروپا قرار دادند، که در نتیجه آن به بیمارستان منتقل شدند

جنبش نه به تروریسم و فرقه ها این عمل تروریستی که جهت بستن دهان منتقدین فرقه رجوی از سی سال قبل در درون و بیرون تشکیلات رجوی توسط مسعود رجوی با شدت و حدت بسیار ادامه دارد و متاسفانه هنوز قادر است در اروپا نیز اعمال کند را بشدت محکوم میکند. و در تمامی محافل سیاسی اروپا و جهان و برای مردم ایران آنرا افشا خواهد کرد.

photo 2017-12-07 00-48-09

تیم حفاظت بیرونی مریم رجوی در محوطه جلوی پارلمان اروپا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.