خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

شهادتهای هولناک از ماهیت فرقه رجوی توسط علامه الحسینی مشاور مریم رجوی

شهادتهایی عینی از تشکیلات فرقۀ رجوی توسط علامه الحسینی مشاور مریم رجوی

فعالیت های ما در تصویر

مقالات پربیننده

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

خانم مریم رجوی و جمهوری بسیار بسیار دمکراتیک!! اسلامیش و مخالفینش

 

خانم مریم رجوی از اینکه آقای داود ارشد گفته است :

 

بنده به جرات میتوانم بگویم از اینکه تشکلهایی مانند فرقه رجوی بحکومت نرسیدند یکی از شانسهای بزرگ مردم ایران بوده است. چون چه کسی باور میکرد که رجوی چنین هیولایی باشد؟ ما دید سیاسی نداشتیم و فریب کلمات را میخوردیم. رهبرانمان را در جریان و صحنه آزمایش نبود که انتخاب کرده بودیم. رهبران را کورکورانه و مبتنی بر شعار و احساسات انتخاب کردیم. رجوی در اوج رشد خودش تازه مبنای امام زمانی و صاحب جان و مال و ناموس امت مسلمان و جهان را به اجرا گذاشته و ارائه میکند. و بجز به خدای واهی به کسی پاسخگو نبودن را بزور مشت آهنین بخورد ما میخواست بدهد و به عده ای داده. با مخالف هم که دیده ای چه کار میکند. اسماعیل بنده و شما و همه مجاهدیندر تشکل رجوی چه میخواستند و  چه بدست آوردند؟ این چه بلایی بود که رجوی بر سر ما و آرمانهایمان و جنبش مردم ایران آورد.

 

تراکت

روی تراکت کلیک کنید یا گزارش دمکراسی ادعایی خانم رجوی و اسلام بردبار و دمکراتیک ایشان را ملاحظه کنید

 

بسیار برآشفته است. و در افشاگری علیه آقای داود ارشد ضمن بافتن بسیاری به این نظر ایشان مبنی بر مزدوری وی اشاره کرده. دلیلش در را با کلیک در تراکت فوق ببنید آیا اشتباه گفته شده؟

 

ضرب المثل ««سالی که نکوست از بهارش پیداست»» آیا اینجا حکم نمیکند؟؟

به همه مقدسات قسم جدا شدگان هیچ حرفی جز همین افشاگری که ماهیت استالینستی و ضد بشری این تشکیلات است که صد بار بدتر از رژیم جمهوری اسلامی است و به هیتلرو استالین و … باید در قبال آن رحمت فرستاد ندارند.

جدا شدگان که خود را مسئول در قبال تولید هیولایی بنام مسعود رجوی میدانند از جان خود مایه میگذارند تا مردم ایران از افتادن دردام یک تشکل جانی و مافیایی که دست اجانب و جانی ترین حکام و جناحهای آمریکا و… آنرا کنترل میکنند نیفتند. اینکار وظیفه ای است ملی و انقلابی که باید همه ایران دوستان فارغ از هر گونه سطحی نگری بصورت فعال بدان بپردازند.

جنبش نه به تروریسم و فرقه ها

 

 

به اشتراک بگذارید
Facebooktwitter

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.