مقالات پربیننده

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

چرا طرح ساختگی بمبگذاری شو مریم رجوی فقط در تور اسرائیل افتاد

هرروز که از رسانه ای شدن خبر دستگیری دو عضو با سابقه و فعال در مجاهدین(یک زوج بلژیکی-ایرانی)  بهمراه یک بمب نیم کیلویی که به اعتراف خودشان جهت بمبگذاری درشو مریم رجوی در پاریس درنظر گرفته شده بود، نقش اسرائیل در این ماجرا ابعاد بسیار سوال برانگیزی بخود میگیرد.

چند روز بعد از انتشار خبر، آقای نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل عنوان کرد که “خنثی‌شدن طرح احتمالی بمب‌گذاری ایران تصادفی نبود” که همه تحلیلگران آنرا اشاره آشکاری به نقش اسرائیل دانستند. و حالا نیز اخبار جدید منتشره در رسانه ها بعد از برداشته شدن ممنوعیت انتشار اخبار آن توسط دولت اسرائیل حاکی از آن است که اساسا این اسرائیل بوده است که اولا با کنترلهایی که داشته این حمله را کشف ، دنبال و با اطلاع رسانی به کشورهای آلمان و فرانسه و بلژیک توانسته اند این اقدام ظاهرا تروریستی را بموقع خنثی کنند.

ایران هرگونه دست‌داشتن در این حادثه را رد می‌کند و آن را توطئه‌ای می‌داند که همزمان با سفر حسن روحانی به وین طرح‌ریزی شده. محمدجواد ظریف،‌ وزیر خارجه ایران این اتهام‌ها را طرحی «فریبکارانه و شیطانی» خوانده بود. تهران افراد بازداشت شده در بلژیک را «اعضای شناخته شده و عملیاتی» مجاهدین خلق نامیده است.

زباستیان کورتس، صدراعظم اتریش پس از دیدار با رئیس‌جمهوری ایران گفته بود که روحانی قول داده تهران برای روشن‌شدن این پرونده همکاری خواهد کرد.

 

اما جالبترین خبر، موضعگیری محتاطانه مقامات امنیتی فرانسه است که  تا کنون درباره این حادثه اظهارنظر نکرده‌اند و می‌گویند «ماهیت آن نامشخص است». این علیرغم این خبر میباشد که یک ایرانی نیز در فرانسه در همین رابطه توسط دولت فرانسه دستگیر شده است.

 

سوال اینجاست که رابطه اسرائیل با مجاهدین چیست؟ منافع آنها در کجا با منافع مریم رجوی به این میزان با هم منطبق میشود که سیستمهای امنیتی اسرائیل طبق اخبار منتشره یک عملیات تروریستی مطلقا هدفگیری شده علیه شو فرقه رجوی نه در سپر دفاعی ضد تروریستی سیستمهای امنیتی فرانسه که کشور برگزار کننده شو مریم رجوی با حضور بعضی مقامات و سناتورهای سابق آمریکایی و بعضا اروپایی است و با وجود اینکه یکی از چهار نفر دستگیر شده نیز در فرانسه دستگیر شده است و مهمتر اینکه محل عملیات تروریستی پاریس بوده است و یا حتی سپر دفاع ضد تروریستی بسیار فعال بلژیک که تروریستهای دستگیر شده شهروند و ساکن آنجا بوده اند و یا حتی نه در سپر دفاعی ضد تروریستی اتریش که دیپلمات مظنون به رهبری و تهیه و تحویل بمب به این دو عضو فعال مجاهدین در اتریش مشغول خدمت بوده است و یا حتی در سپر دفاع ضد تروریستی آلمان که محل دستگیری این دیپلمات بود است قرار نگرفته است؟

 

هرچند اقدامات اسرائیل علیه ایران دلایل بسیار موجهی از نظر دولت اسرائیل دارد. چرا که هیچ کشوری در جهان نیست که اینگونه آشکارا به نابودی اسرائیل آنهم بصورت توخالی موضع گیری کند. حتی خود فلسطینیان که قربانیان هولوکاستهای اسرائیل هستند اینگونه علیه اسرائیل موضع نمیگیرند. تاجائیکه یک اشتراک منافع بسیار آشکاری در رساندن هیزم به آتش ضدیت اسرائیل، آمریکا، عربستان و طبعا کشورهای غربی علیه ایران در این موضعگیریها که علیه منافع ایران و ایرانی است بچشم میخورد.

این موضعگیریهای مخرب علنی را باید همراه  و در کنار پیروزیهای استراتژیک سیاسی-ژئوپولوتیک رژیم در برجام و در نقش بسیار مهمی که در مبارزه با تروریسم بین اللملی و بطور خاص داعش و نابودی آن درسالها اخیر بازی کرد دید و گذاشت که در نتیجه آن حضور گسترده رژیم در سوریه (به ادعای رژیم حضور مستشاری و اسرائیل حضور نظامی) را بدنبال داشت بررسی کرد.

آنچنانکه رژیم تبدیل به یکی از سه عضو مهم و دارای نقش (به همراه روسیه و ترکیه) در سرنوشت سوریه در جوار خاک اسرائیل گردیده است. که مزید بر حضور حزب الله حامی رژیم در لبنان و … میباشد.

 

 

در این مقابل اسرائیل نیز همواره بر دو عامل علیه رژیم تکیه میکند:

  1. تلاش هسته ای رژیم
  2. حمایت از تروریسم.

 

 

از همین رو شاهدیم که فعالیتهای ضد اطلاعاتی اسرائیل علیه ایران بویژه در ماههای اخیر (قبل و بعد) از خروج ترامپ از برجام شدت و حدت بسیار بالایی بخود گرفته است. در آستانه تصمیم خروج ترامپ از برجام آقای نتانیاهو در یک اقدام غیر متعارف بصورت یک شو تلویزیونی خبر از یک عملیات ضد اطلاعاتی در قلب ایران و خارج کردن یک و نیم تن مدرک فعالیت های هسته ای ایران و در ضمن خبر دستگیری وزیر راه و ترابری سابق اسرائیل به اتهام جاسوسی برای ایران و آخرین آن نیز خبر کشف یک اقدام تروریستی در پاریس آنهم درست همزمان با سفر روحانی به اتریش را شاهد هستیم.

با این تحولات و سابقه امر اسرائیل و ایران در حال یک جنگ تمام عیار هستند که نه در ایران و نه در اسرائیل بلکه در خارج از مرزهایشان بصورت جنگی نیابتی درجریان است. اسرائیل بکرات پایگاههایی را در خارک سوریه که مدعی است متعلق با نیروهای رژیم است را بمباران کرده است.  

در مقابل رژیم و حامیان آن سالیان است که استدلال میکنند که رژیم در حال حاضر علیرغم هر ادعایی که مخالفین آن حتی در سطح آمریکا و اسرائیل و عربستان داشته باشند رژیم اقدامات آشکاری در رد و  خنثی کردن آن داشته است. یعنی برجام علیه ادعای ساختن بمب هسته ای و نقش فعال و موثر و غیر قابل انکار علیه تروریسم بین اللملی چه در عراق و چه در سوریه. از همین رو بود که جهان بطور یک پارچه تصمیم خروج ترامپ از برجام را محکوم نمود. و حمایت از تروریسم نیز هیچ خریداری جز متحدین منزوی اسرائیل (عربستان و آمریکا) نداشته است.

طوریکه  شو کشف و ضبط اطلاعاتی یک و نیم تنی آقای نتانیاهو نتوانست به غیر از آقای ترامپ نظر بقیه جهان بویژه اتحادیه اروپا را جلب کند و بهایی برای آن قائل نشدند و گفتند اینها تماما اطلاعات و مدارکی است از فعالیتها تعطیل شده ایران از سال 2003 خبر میدهد و ما از آنها اطلاع داریم. و برجام نیز اساسا ناظر برهمین مسئله است. و اگر اسرائیل نگران اهداف و محتوای این اسناد است چرا با برجام مخالفت میکند؟ و عملا این شو آقای نتانیاهو نتوانست نظر اتحادیه اروپا که هدف اصلی این شو بود را تغییر دهد. طوریکه خانم موگرینی گفت “تل‌آویو هیچ مدرکی که نشان دهد ایران برجام را نقض کرده، ارائه نکرده است”. و باید اذعان نمود که تلاش آقای نتانیاهو با شکست مواجه شد.

وحالا شاهدیم که بدنبال سخنان آقای نتانیاهو مبنی بر اینکه:

«خنثی‌شدن این حمله تصادفی نبود. من از رهبران اروپایی می‌خواهم که تأمین مالی یک رژیم تروریستی را که در خاک خود شما به تأمین مالی تروریسم می‌پردازد، متوقف کنید. به سیاست دلجویی و ضعف در برابر ایران پایان دهید.»

و بدنبال برداشته شدن سانسور دولتی بر خبر بمب گذاری خبرگزاریهای اسرائیل ازاینکه :

اسرائیل ‘نقشی حیاتی در “خنثی کردن”  طرح حمله به مجاهدین خلق داشته است’ خبر میدهند

که در ذیل این مطلب آمده است.

 

حالا این سوال مطرح است که طرح بمب گذاری در شوی مریم رجوی در پاریس در قلب اتحادیه اروپا، سفر همزمان مهم روحانی به اتریش، با نقش تعین کننده سیستم های اطلاعاتی اسرائیل در آن و با خنثی شدن و اعلام بلافصله اعضای دستگیر شده مجاهدین و عاملین بمب گذاری به همکاری و نقش دیپلمات رژیم شاغل در اتریش محل ملاقات روحانی در اتحادیه اروپا آیا بازوی دیگر تهاجم اطلاعاتی اسرائیل به رژیم اینبار اما در زمینه اثبات تروریسم رژیم به دوستان اتحادیه اروپایی رژیم نیست؟

باید منتظر شد و دید که حاصل تحقیقات مقامات بلژیکی که پیگیری آنرا دنبال میکنند به چه نتایجی خواهد رسید. آیا اثبات میشود که همان کسانیکه آتش به هیزم تولید دشمن برای ایران و ایرانی میریزند پشت مسئله بوده اند یا خیر اسرائیلی ها در همکاری با فرقه رجوی و…

 

 

 

نه به تروریسم و فرقه ها

 

28تیرماه 1396

20ماه جولای 2018

================================================================

اسرائیل ‘نقشی حیاتی در “خنثی کردن”  طرح حمله به مجاهدین خلق داشته است’

گردهم‌آیی مجاهدین خلق

تعدادی از سیاستمداران سابق آمریکایی و کانادایی هم در گردهم‌آیی مجاهدین خلق در حومه پاریس حضور داشتند

رسانه‌های اسرائیلی گزارش داده‌اند که سازمان اطلاعات خارجی اسرائیل (موساد) به خنثی کردن طرح ادعایی حمله به نشست مجاهدین خلق در فرانسه کمک کرده است.

به نوشته رسانه‌ها این خبر بعد از برداشته شدن سانسور خبری مربوط به این موضوع از سوی دولت اسرائیل، منتشر شده است.

به گزارش کانال دو تلویزیون اسرائیل نقشه حمله به گردهم‌آیی مجاهدین خلق در منطقه ویوپنت در شمال پاریس با همکاری سرویس اطلاعاتی اسرائیل با کشورهای آلمان، فرانسه و بلژیک خنثی شده است.

این گزارش می‌گوید اسرائیلی‌ها چند مظنون را در کشورهای مختلف ردیابی کردند و “اطلاعاتی حیاتی” در اختیار دولت‌های اروپایی گذاشتند.

در این پرونده دو شهروند بلژیکی ایرانی‌تبار دستگیر شدند که به گفته پلیس بلژیک نیم کیلو مواد منفجره دست‌ساز و چاشنی انفجاری در خودروشان پیدا شده بود.

علاوه بر آن یک دیپلمات ایرانی شاغل در سفارت این کشور در اتریش هم در آلمان دستگیر شد که به گفته مقامات امنیتی، مظنون به رهبری گروهی است که متهم به برنامه‌ریزی برای حمله مجاهدین خلق در روز ۳۰ ژوئن (۲۰ روز پیش) شده است.

نتانیاهو
بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل گفته بود که خنثی شدن طرح حمله به مجاهدین خلق در فرانسه “تصادفی” نبوده است

 

ایران هر گونه دخالت در این ماجرا رد کرده و گفته است که این طرح با هدف متهم کردن ایران از سوی اعضای سازمان مجاهدین خلق برنامه‌ریزی شده است.

انتشار خبر مربوط به این طرح ادعایی، با سفر حسن روحانی، رئیس جمهور ایران به وین هم‌زمان شد و در جریان این سفر سباستین کورتز، صدراعظم اتریش گفت که آقای روحانی به او اطمینان داده که برای روشن شدن ماجرا تلاش خواهد کرد.

پیشتر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل گفته بود که خنثی شدن طرح حمله به مجاهدین خلق در فرانسه “تصادفی” نبوده، اما اشاره روشنی به نقش اسرائیل در این ماجرا نکرده بود.

او از رهبران اروپایی‌ خواسته بود که از تامین مالی “رژیم تروریستی‌ای که تروریست‌ها را علیه شما در خاک شما تجهیز می‌کند” خودداری کنند.

روزنامه اسرائیلی هاآرتص نوشته است که مشخص نیست چرا پنج‌شنبه شب ( ۱۹ ژوئن) سانسور خبری مربوط به همکاری اطلاعاتی اسرائیل در این پرونده برداشته شد.

========================

چه کسی چه کسی را بخدمت گرفته بوده است؟!

سوالاتی در رابطه با موضوع تلاش برای بمبگذاری در شو ورشکسته مریم رجوی

 

بدنبال اخبار دستگیری دو تن (یک زوج) از اعضای باسابقه و فعال فرقه رجوی بنامهای سعدون  امیر سعدونی (۳۸ساله) و نسیم نعامی (۳۴ساله) در اروپا در ارتباط با موضوع کشف بمبی در خودرو آنها واعتراف بلافاصله ایندو تن به اینکه قصد بمب گذاری در شو سالیانه مریم رجوی را داشته اند و بمب را از فردی بنام اسدالله اسدی یک دیپلمات ایرانی تحویل گرفته اند. بعد از اطلاعیه کمیسیونِ امنیتِ تروریسم فرقه رجوی و عطف به سوابق امر در فرقه رجوی و منطق سوالات بسیار جدی ای مطرح است که باید در آینده با روشن شدن زوایای قضیه جوابش را بهتر گرفت:

 

سوابق امر جهت:

در سازمان مجاهدین (فرقه رجوی) بسیاری موارد داشته ایم که اعضای مورد اعتماد را برای جاسوسی و یا اقدامات تروریستی چه در داخل ایران و چه در خارج ایران بدرون رژیم فرستاده اند .

مثال بسیار است، محمد رضا کلاهی (بمبگذار حزب جمهوری)، مسعود کشمیری (بمب گذار دفتر ریاست جمهوری)، جواد  قدیری (مامور و مسئول بمبگذاری و کشتن خمینی)، کاظم افجه ای (ترورکننده رئیس زندان اوین)  سید حسین سید تفرشی و مصطفی خانبانی. مهندس سید حسین سید تفرشی معاون و مشاور وزارت صنایع و یکی از کاندیداهای تصدی این وزارتخانه در دولت بعدی (رفسنجانی) بود. مصطفی خانبانی هم از زندانیان سیاسی دوران شاه بود و در میدان امام حسین داروخانه داشت. در شبکه یک نفوذی دیگر بنام دالمن قرار داشتند وحتی به پادگان اشرف در عراق نیز مخفیانه آمد و شد داشتند. که در نهایت رجوی آنها را زمانیکه میتوانست نجات دهد بدست رژیم سپرد و اعدام شدند.

و یا مسعود دلیلی محافظ رسمی مسعود رجوی و از اعضا و فرماندهان تیمهای عملیاتی سالهای دهه شصت که جهت نفوذ در سیستم وزارت اطلاعات رژیم به عراق فرستاده شده بود و سرنوشتی نامعلوم یافته است. و بسیاری دیگر که بداخل اعزام وحتی توسط خود فرقه رجوی لو داده شده اند.

 

از واقعیت تشکیلات رجوی چه میدانیم:

 

مغزشویی شدههاییکه  حاضرهستند مانند علیرضا جعفرزاده برای فرقه و رهبری آن دست به عمل انتحاری بزنند هنوز در سازمان هستند. بنابراین تلاش برای نفوذ به دستگاه اطلاعاتی رژیم یکی از پیش پا افتاده ترین کارهایی است که مغز شویی شده های فرقه رجوی حاضرند تمامی خطرات آنرا بجان بخرند تا از آن طریق بتوانند برنامه رهبری این فرقه جهت شکستن بن بست چهل ساله ایزولاسیون و بویژه نفی آشکارشان در جنبش بهمن 1396 توسط مردم بجان آمده اقدامی بکنند و روزنه ای در آن ایجاد کنند..

Jafarzadeh1

نباید فراموش کرد که یکی از آخرین ضربه های مرگبار بر فرقه رجوی و رهبری آن مسعود و مریم رجوی شعار رضا شاه روحت شاد و عقب افتادن آنها در دو ماراتون میهن فروشی از سلطنت طلبها در نزد آمریکا بود. که همین فاجعه بویژه با اعلام برنامه ترامپ به نبودن بدنبال تغییر رژیم این فرقه را از ضامن خارج و دیوانه وار بدنبال سبقت گرفتن از رقبای خود در مناقصه فروش میهن در نزد کاخ سفید باشد.

 

نکته کلیدی در مورد تشکیلات فرقه رجوی در زمینه نیرویی این است که رجوی بعنوان یک شاخص و یک معیار بسیار مهم بهای خاصی به اعضایی که در غرب زندگی و رشد کرده اند میدهد. هموار حرف رجوی این بوده است که عضوهایی که از غرب وارد سازمان شده اند چون بورژوازی را تجربه و با ترک آن است که  و وارد تشکیلات شده اند اعضایی بسیار قابل اعتماد و برگشت ناپذیر هستند. ضمنا برعکس کسانیکه از دوران میلیشیایی در سازمان بوده اند و …  کارآیی ندارند (کارآیی رفتن در عملیات بعنوان گوشت دم توپ و شهید شدنشان که بدرد رجوی میخورد با بسته شدن مرز وتعطیلی جنگ از دست رفت) اینها که از خارج جذب شده اند بسیار کارا بوده و از فرقه مسئله حل میکنند.  بویژه اگر بجای پناهنده بودن سیتی زن هم باشند که کارآیی آنها را ده چندان میکند. اگر توجه کنید عمده مسئولینی که در حال حاضر جدای از فسیلهای زمان شاه، بر مسند کار هستند تماما از نفراتی هستند که از خارج کشور عضو گیری شده اند. (علیرضا جعفرزاده، علی صفوی، حسین عابدینی، علاء الدین توران، مسعود خدابنده “از مسئولین اطلاعات فرقه ازکشور پاکستان”، فرید سلیمانی معاون بخش سیاسی و مطبوعاتی و مشاور سیاسی مسعود رجوی که فعلا جدا شده و حقوق دریافت میکند و سکوت پیشه کرده است”، افشین علوی، سعید مهدویه، محمدرضا طامهی “داماد مادر رضایی ها”، فرید مهدویه، … در میان جدا شدگان نیز داود باقروند ارشد، مسعود بنی صدر، … را میتوان بعنوان نمونه نامبرد. این رویکرد غیر انسانی و فرصت طلبانه را تمامی مسئولین سازمان مجبور بودند در تمامی سازماندهی هایی که انجام میشد رعایت کنند.

 

این مسئله آنقدر پر رنگ است که در زمان حضور ما در اروپا بهمراه مریم رجوی بسیاری از سازمان فرار کردند. یکی از اینها که اولین بار بود به اروپا میآمد بعد از مدتی در اروپا از مناسبات فرقه فرار کرد اما بعد ازچندین ماه با انتقاد از خود به مناسبات برگشت و بر سرکارش رفت و بعدها نیز در عراق در کار حساس تلویزیون بود و بسیاری اسناد سازمان در دسترس او قرار داشت. وی علیرغم تلاشش برای ماندن در فرقه نتوانست مناسبات آنرا تحمل کند و با برداشتن انبوه اسناد در سیستم تبلیغات برای بار دوم  اینباراز اشرف فرار کرد و با استناد به آنها دست به افشاگری زد.

 

آنچه در این رابطه بسیار هائز اهمیت است اینکه اگر این فرد در عراق یا در داخل فرار کرده بود مطلقا به او اعتماد دوباره نکرده و در مناسبات پذیرفته نمیشد ولی چون در اروپا فرار کرده و بازگشته بود تحلیل رجوی این بود که او رفته و بورژوازی را تجربه کرده و برگشته بنابراین نه تنها “لمیرتابو-واژه عربی مسعود رجوی برای بازگشت ناپذیر”  و بطور مطلق بازگشت ناپذیر شده است  !!!

در کویر نیرویی سازمان که چهل سال است کسی به آن نمی پیوندد بلکه فقط از آن فرار میکنند عضو جذب شده حکم طلا را دارد بویژه اگر از خارج و بعنوان سیتی زن باشد که عطف به کارآیی آن ارزش بسیار بسیاری دارد.

نقش کمیسیونِ امنیتِ تررویسمِ فرقه رجوی در تشکیلات:

این سیستم که در ظاهر برای مبارزه با تروریسم است همان ضد اطلاعات فرقه است که فقط و فقط اعضا را کنترل میکند و تمامی تماسها، تمامی ارتباطات، تمامی فامیل و مناسبات آنها در خارج و در داخل ایران کنترل میشود. بعلاوه اینکه باید فرد هر روز از خودش گزارش بنویسد تمامی حرکات، و … او زیر ذره بین این سیستم است. برای کنترل فرقه افراد دیگر سازمان را نیز بکار میگیرد. یعنی جاسوسی اعضا علیه همدیگر و …

عطف به نکات فوق، میتوان نتیجه گرفت که زن و شوهر دستگیر شده از اعضای بسیار مهم فرقه رجوی بوده اند و بسیار قابل اعتماد. چرا که شهروند اروپایی نیز بوده اند و فعال در سازمان. یعنی از نظر رهبری سازمان مانند کسانیکه در اشرف و لیبرتی به عشق اروپا نبوده است که دنبال سازمان آمده باشند بلکه زندگی راحت اروپا را فدای مبارزه کرده بودند.

 

اینگونه افراد از نظر رجوی بهترین سوژه ای بوده اند که سازمان میتوانست و معمولا برای عملیاتی اینچنینی یعنی نفوذ در سیستم اطلاعات رژیم و یا عملیات مهم اطلاعاتی – عملیاتی در نظر گرفته میشدند تا اعضایی که از نظر رجوی از داخل آمده باشند.

 

یعنی مجاهدین مغز شویی شده ای که حاضرند خود را در زیر برج ایفل بسوزاند تردیدی بر خود جهت شرکت در طرح و عملیاتی مانند قبول ریسک دستگیری بعنوان بمبگذار و زندانی شدن در زندانهای از نظر رجوی هتل مانند اروپا بخود راه نمیدهند..

 

هنوز یادمان نرفته است که رجوی علنا در دستور کشتن جداشدگان گفته بود، آنها(جداشدگان)را میکشید و بالای سرش منتظر میشوید که پلیس بیاید و بگوئید که بله من کشتم. زندانهای اروپا مثل هتل است.

 

مقوله تردد به ایران دوعضو دستگیر شده فرقه

میدانیم که سازمان آنها را حتی بداخل نیز اعزام میکرده است. آنگونه که کمیسیون امنیتِ تروریسمِ رجوی اطلاعیه داده است وانمود میکند که از تردد مخفیانه این زوج به ایران همین امروز مطلع شده است!!! را مقایسه کنید با اینکه تنها اتهام بنده و بسیاری از کسانیکه فرقه رجوی مارک مزدور و تیر خلاص زن و عضو سپاه پاسداران … میخواند رفتن به ایران بوده است.

 

پس چگونه است که چنین عضو مهمی از سازمان به ایران تردد میکرده ولی نه تنها مزدور و تیر خلاص زن و … خوانده  نشده اند بلکه به ماموریتهای خود در سازمان ادامه میداده اند.

 

یک شق این است که، این زوج و یا هرکدام که به ایران تردد میکرده اند و فرقه رجوی نیز خبر داشته است که اطلاعیه آنرا نیز صادر کرده است، آنها را برای ماموریتهای اطلاعاتی – تروریستی میفرستاده اند. بنابراین افراد ساده ای نبوده اند. اگر هم نفوذی رژیم بوده اند و به ایران تردد میکرده اند باز یعنی عناصر حرفه ای بوده اند.

 

 

سوال بعدی این است که چگونه است که کسانیکه قصد بمب گذاری در شو مریم رجوی را داشته اند که خوب خطرات و تمامی عواقب آن برای یک کودک نیز روشن است بلافاصله که دستگیر شده اند در جا اعتراف کرده اند که قصد بمب گذاری در شو مریم رجوی را داشته و بمب را نیز از دیپلمات ایرانی تحویل گرفته بوده اند؟

 

اگر اینها نه مجاهدینی که برای صحنه سازی به اینکار وارد شده اند، بلکه نفوذیهای رژیم بوده اند آیا نباید حرفه ای تر عمل کرده و منکر قضیه میشدند و یا به هزار دلیل تلاش برای کمرنگ کردن مسئله و اینکه سکوت میکردند و منتظر وکیل میشدند و …؟!!!

 

یادمان هست که تروریست بلژیکی که در پاریس ترور انجام داد و در بلژیک دستگیر شد و به فرانسه تحویل داده شد هنوز که هنوز است سکوت کرده است و کسی نیز او را نه شکنجه میکند و نه … که حرف از او بکشند. چرا نباید یک تروریست حرفه ای (به ادعای رجوی) در این رابطه اینگونه غیر حرفه ای عمل کند.

 

چرا باید کسی که از فرقه رجوی این میزان نفرت دارد که میخواهد با بمب به سراغ آن برود و ضمن صدمه زدن به فرقه حتی بقیمت صدمه خوردن به افراد و انسانهای بی گناه، بلافاصله که دستگیر میشود تا این میزان عاشقانه بنفع فرقه رجوی که میخواسته است نابودش کند قدم برمیدارد؟

 

چرا تا این میزان به نفع حامیان بین اللملی فرقه رجوی که میخواسته است نابود کند قدم برمیدارد؟

 

آیا میتوان پذیرفت که این زوج بلژیکی-ایرانی شاغل که سالیان عاشقان سینه چاک مریم رجوی بوده اند با یک ورد که توسط عناصر وزارت اطلاعات برایشان خوانده شده به دشمن او تبدیل شده اند؟

 

آیا زوجی که در اروپا زندگی میکنند و نه در کوره پزخانه ها و فقیر خانه ها و … ته تهران که مثلا با کمی پول کاری را که نمیدانستند ابعاد آن چیست را پذیرفته باشند، و کسانیکه در اروپا بهترین زندگی را داشته اند. با قوانین اروپا آشنا هستند، . منطقی است که ندانسته آنگونه که رجوی ادعا میکند یکشبه فریب خورده باشند وخود و آینده و همه چیزخود را اینگونه بخطر بیفکنند و بعداز دستگیری با یک تلنگول همه چیز را لو بدهند؟

 

طبق اخبار واکنش این زوج نشان میدهد چنان بلافاصله مسئله را پذیرفته اند که انگار دیپلمات رژیم نه یک بمب نیم کیلویی که یک دسته گل به آنها داده که از طرف رژیم در شو مریم رجوی به او هدیه کنند و آنها نیز معصومانه پذیرفته اند!!!!!!!!

 

پس داستان چه میتواند باشد؟آیا با توجه به مسائل فوق و آنچه در زیر میآید با یک طرح مواجه هستیم بویژه که:

1.همزمانی آن با سفر عالیترین مقامات رژیم مانند روحانی به اروپا…

  1. ترددات این زوج به ایران و اطلاع فرقه رجوی از آن
  2. سابقه نفوذ دادن اعضای فرقه در رژیم جهت ضربه زدن به آن توسط اعضای قابل تکیه
  3. تغییر جهت 180 درجه ای این زوج بلافاصله بعد از دستگیری و کشیدن پای رژیم به این مسئله.
  4. کاری که حتی در صورت اجرای موفق آن برای رژیم که درگیر مسائل بسیار حیاتی بین اللملی است از جمله اتهام تروریستی وارده از طرف اسرائیل و آمریکا و عربستان بیشتر یک خودزنی محسوب میشد تا موفقیت.

هرطور که فکر میکنیم و طبق منطق نمیتوان پذیرفت که ایندو طی سالیان نفوذی رژیم بوده اند (یعنی عناصر مهم اطلاعاتی و با تجربه) و حالا که در بدو عمل دستگیر شده اند اینگونه همه چیز را مانند یک زن و شوهری ساده که انگار برای خرید شنبه به بازار رفته اند و کسی بسته ای را به آنها داده و آنها بی خبر از همه جا بعد از دستگیری در مورد آن افشاگری و اعتراف میکنند!!!

 

با دلایل و حقایق فوق کدام کفه بیشتر سنگینی میکند:

 

ایندو نفوذی رژیم بوده اند.

ایندو نفوذی مجاهدین بوده اند

ایندو نفوذی حامیان رجوی مانند اسرائیل، عربستان و آمریکا و… برای اجرای چنین طرحی (همانند اعترافات بعضی مقامات عراقی  در مورد موشکهای دروغین صدام حسین) که بسادگی نیز میتوانستند عناصر رژیم مانند دیپلمات رژیم را نیز فریب داده و درگیر مسئله کنند بوده اند.

 

البته تحقیقات پلیس و سیستم قضایی اروپایی حرف آخر را خواهد زد و تا بعد از آن پاسخ منطقی به سوالات فوق یافت گردد.

 

داود ارشد

6جولای 2018

================

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.