خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای همخوابگیهای مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای همخوابگیهای مسعود رجوی با زنان مجاهد

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

مقالات پربیننده

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

مریم رجوی سخنگوی “شو” رای ملی مقاومت یا سخنگوی کشورهای عربی منطقه خلیج عربی؟

درتاریخ نهم شهریور 1359 تمامی سایتهای وابسته به فرقه رجوی مصاحبه بسیار مهم مریم رجوی را  با شور و حالی وصف ناپذیر منعکس کردند که جلوه دیگری از منجلابی است که در آن گرفتارند.

رجوی که توسط روزنامه الشرق چاپ قطر بمیدان آورده شده بود گفت:

%d9%85%d8%b1%db%8c%d9%85-%d8%b1%d8%ac%d9%88%db%8c-%d8%aa%d8%b1%da%a9%db%8c-%d9%81%db%8c%d8%b5%d9%84

مرحله سرنگونی رژیم را شروع کرده ایم و بهای آن هرچه باشد عقب نشینی نخواهیم کرد

سوال اینجاست که آیاخانم رجوی 5000کیلومتر عقب نشینی به آلبانی را حتما ایشان پیشروی تلقی میکند یا طرف را …گیرآورده و یا دارد گران فروشی میکند. یا اینکه باید ایشان را سخنگوی کشورهای عربی به رهبری عربستان دانست که اگر چنین حرفی را آنها بزنند خوب بعنوان دشمن ایران منطقی است. ولی اینکه عقب نشینی نخواهند کرد عطف به چه موضوعی است مشخص نیست چون عقب تر از پاریس کانال مانش است و خطرناک!

 

در فاز اول سرنگونی: رجوی میخواست که با بمبگذاریها و ترورهایی که انجام میدهد سرنگون کند و روزانه مصاحبه میکرد که از سرنگونی کوتاه نمیآید و اینروزهاست که سرنگون خواهد کرد. تمامی دستگاه تولید سرنگونیش نیست و نابود شد ولی سرنگونی حاصل نشد.

 

در فاز دوم سرنگونی: رجوی به نزدیکترین کشور همسایه عقب نشینی کرد. در آنجا وقتی فرقه رجوی دولت صدام را نمایندگی میکرد میخواست که با ارتش منظمی که بدست  صدام حسین دیکتاتور عراق سپرده بود سرنگون کند شعارش این بود که صلح با عراق را ما امضاء خواهیم کرد.  صدام و بدنبال آن تمامی سیستم رجوی در عراق سرنگون شد ولی سرنگونی حاصل نشد.

 

در فاز سوم سرنگونی: رجوی به 5000کیلومتری کشور عقب نشینی کرده است. اینبار بعنوان ابزاری در دستتان عربستان کاری که از داخل کشور و از جوار خاک میهن با پروازهای تاریخساز و ساختن هزاران اشرف و … نشد را از آلبانی سرنگونی را بدست بیآورد.

 

سایت فرقه رجوی همچنین نوشته است:

 

” الشرق ” به عنوان اولین روزنامه عربی بود که با خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت ایران, بازوی سیاسی مقاومت ایران گفتگو کرد که در آن تأکید نمود که مقاومت ایران مرحله سرنگونی رژیم ایران را شروع کرده و از این هدف عقب نشینی نخواهد کرد و بهای آن هرچه که می خواهد باشد …

مصاحبه را مریم رجوی بعنوان رئیس جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت ایران، بازوی سیاسی مقاومت ایران” انجام داده است!؟

در درجه اول سوال این استکه مریم رجوی رئیس جمهور کدام مقاومت است؟ مقاومت عربستان در مقابل ایران؟  چون در ایران کمتر کسی حتی نام وی را نیز میداند.

 

 سوال بعدی نیز این است که بازوی نظامی ای هم مگر هست؟ بعد از فروغ سازمان مجاهدین طبق تمامی اسناد و حقایق مسلم و فیلمهای موجود از مذاکرات مسعود رجوی با صابر الدوری رئیس اطلاعات صدام حسین بطور مطلق راهش بسته شد با درست کردن ماکت یک ارتش و رنگ و لعاب دادن به آن وانمود به حضور میکرد. ارتشی که صدام برای سالیان توسط رجوی سلاحهای از دور خارج خود را بدست نیروهای مجاهدین که شبانه روز با صرف صدها میلیون ساعت کار انسانی طاقت فرسا رویش از جان مایه میگذاشتند تبدیل به احسن کرد و در نهایت در جنگ خلیج آنها را گرفت و بکار برد و رجوی ماند و حوض خالی اش.   

جلسه مسعود رجوی و صابرالدوری رئیس اطلاعات عراق:

رجوی: تانکها را دائم می شویند و صابون میزنند و می برند حمام، وهر قطعه هم که خراب میشود عزا میگیرند. آن روزی که قبل از جنگ خلیج تانکها را ازما خواستید و تعدادی را گرفتید، حدود 100تا 150تانک گرفتید….

صابرالدوری: به ما تحویل دادید؟ چقدر تانک نزد شماست؟

رجوی: 120 تانک که 107 دستگاه آن قطعه کم دارد.

صابرالدوری: به موجب اطلاعاتی که من دارم، بیش از 400دستگاهتانک نزد شماست…

رجوی: تعداد 152 دستگاه از این تانکها را به شما دادیم و قبل از آن نیز 100 دستگاه دیگر تحویل داده ایم…

…اضافه برآن 205قبضه توپ از ما تحویل گرفتید.

صابرالدوری: ای کاش نمیگرفتیم چون بدست آمریکایی ها افتاد…

در ادامه فریبکاری سی و پنج سال گذشته اما اینبار از 5000کیلومتر دورتر مریم رجوی مدعی میشود که :

مقاومت ما در روزهای آینده برای سازماندهی و گسترش فعالیتهای خود و شبکه هایش در داخل در وضعیتی که دو تغییر قابل توجهی در داخل ایران وجود دارد تلاش خواهد کرد.

اولا سوال در اینجاست که این نیروهایی که قرار است سازماندهی شده و فعالیتشان گسترش یابد تا بحال کجا بودند؟ یا بعد از شرکت ترکی الفیصل در جلسه مریم رجوی سرو کله آنها پیدا شده و یا خواهد شد؟

در ثانی قبل از شرک ترکی الفیصل مگر این نیروها مرخصی بودند؟ دلیل تعطیلی کارشان طی این سی سال چه بوده است؟ یا خیر توسط ترکی الفیصل حقوقشان پرداخت خواهد شد و عکسهای ساختگی و نوارهای پر شده در آلبانی بخورد عربهای سعودی داده خواهد شد؟

مریم رجوی در ادامه دروغهای تبلیغاتیش که حتی عربها را نیز فریب نمیدهد میافزاید:

“دوم. افزایش استقبال هموطنان بخصوص قشر جوان برای پیوستن به مجاهدین خلق و مقاومت علی رغم موج بی سابقه تبلیغاتی رهبران رژیم و رسانه های خبری وابسته به آنها برای مخدوش کردن چهره مان که مسلماً این عکس العمل طبیعی برای تائید مردمی ما می باشد.”

در صورتیکه میدانیم که نظر همین عربهایی که همانگونه که باشگاههای اروپایی را میخرند فرقه رجوی را هم خریده اند میدانند که وضعیت این بیوه مرحوم رجوی چگونه است. ولی از سر نیاز و بیچارگی بدان تن میدهد.

 11212121

بر اساس سند افشا شده ویکیلیکس، نظر سیستم اطلاعات عربستان در مورد رجوی و فرقه اش:

اطلاعات رژیم در مجاهدین رخنه کرده اند و هیچ دیگر نقش و تأثیری در امور مربوط به ایران ندارد و فاقد پذیرش (پایگاه مردمی) در داخل ایران می باشد..

 

سم الله الرحمن الرحيم

ریاست کل سازمان اطلاعات

شمارۀ 35/12/18 – 510/2113

تاریخ 15/2/1433 هجری قمری (9 ژانویه 2012 میلادی – مترجم)

پادشاهی عربستان سعودی

ریاست کل سازمان اطلاعات

(101)

نامۀ محرمانه

موضوع: در مورد مریم رجوی

والاحضرت شاهزاده وزیر خارجه

سلام بر شما و رحمت و برکات او باد

عطف به نامۀ آن والاحضرت به شمارۀ 7/2/50173 به تاریخ 13/2/1433 هجری قمری (برابر با 7 ژانویه 2012 میلادی – مترجم) در مورد اینکه جنابعالی پیامی از دکتر عامر التمیمی دریافت کرده اید که وی در آن پیشنهاد ترتیب دادن دیداری خصوصی با خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیدۀ ایران آزاد و رئیس سازمان ایرانی مجاهدین خلق در پاریس را ارائه داده است و اینکه جنابعالی نظر ریاست کل اطلاعات در این مورد را خواسته اید، موارد زیر را به اطلاع آن والاحضرت می رسانم:

  1. در رابطه با اینکه در آن نامۀ جنابعالی از درخواست دکتر عامر التمیمی مبنی بر آمادگی او برای ترتیب دادن دیداری با خانم مریم رجوی جدا از دکتر صالح المطلق و بدون اطلاع او ابراز پرسش و تعجب شده است، ریاست کل اطلاعات معتقد است که منظور دکتر التمیمی از درخواستش این است که وی آمادۀ انجام این مأموریت جدا از دکتر المطلق می باشد زیرا او می خواهد این موضوع محرمانه (پنهانی) بماند و مسئولیت آن فقط با شخص او باشد و در نامه اش تأکید کرده که المطلق اطلاعی از این موضوع ندارد.
  2. اطلاعات موجود حاکی از این است که سرویسهای امنیتی ایران در سازمان ایرانی مجاهدین خلق نفوذ کرده اند، همچنین این سازمان دیگر نقش و تأثیری در امور مربوط به ایران ندارد و فاقد پذیرش (پایگاه مردمی) در داخل ایران می باشد.

 

نظر بیوه رجوی در  مورد شرکت ترکی الفیصل در شوی خودش:

 

“شرکت امیر ترکی الفیصل در گردهمایی امسال تان را چگونه می بینید؟ و از سعودی و کشورهای خلیج چه درخواستی دارید؟
شرکت امیر ترکی الفیصل و سخنرانی او در این گردهمایی, نشانه ای از دوستی و برادری بین عربستان و همه کشورهای همسایه و کشورهای عربی از طرفی, و مردم ایران از طرف دیگر است.”

 

واقعا نشانه ای بالاتر از کشتارهای کودکان و مردم بیگناه یمن و حتی پزشکان نه یکبار که حداقل چهار بار توسط عربستان را فقط توسط این بیوه رجوی تازه خریداری شده “نشانه ای از دوستی و برداری بین عربستان و همه کشورهای همسایه و کشورهای عربی” زیبا و دوستی و برادری جلوه داد. جنایاتی که صدای انگلستان و آمریکا و جهان از این جنایات در آمده ولی مزدور باید آنرا نشانه ای از دوستی عربستان در حق همسایه هایش بخواند.

 

آقایان و خانم های باقی مانده در “شو”رای ملی مقاومت، آقای هزارخانی باز هم میخواهید بگوئید خوب مگر چه شده؟ چی داده به کسی؟ از چی کوتاه آمده؟ والله یک قلم شرکت در جنایات علیه بشریت حداقل چیزی است که به این اظهار نظر مریم رجوی میتواند گفت. ولی شما کماکان به مزدوری برای بیگانه تحت لوای مبارزه برای دمکراسی و استقلال ادامه دهید!!!

نه به تروریسم و فرقه ها

ششم مهرماه 1395

به اشتراک بگذارید
Facebooktwitter

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.