مقالات پربیننده

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

ترور سیاسی و فیزیکی، تنها الگوی رفتاری فرقه رجوی به خواستهای خانواده های مجاهدین و در برخورد با مخالفین

 

چرا مریم رجوی پاسخش به خواست مشروع یک خانواده مجاهد اسیر در تیرانا اعزام تیم ترور است؟

 

 

مریم رجوی تا کی طابق النعل بالنعل فرماند کشتن مخالفین در آمریکا و اروپا به وصیت مسعود رجوی را میخواهد دنبال کند؟

حکم مسعود رجوی در مورد مخالفین خود حتی اگر خانواده مجاهدین باشند. کشتن آنهاست که به ایمان!!! مجاهدین نیز در کشتن آنها می افزاید!!!

حکم مسعود رجوی در مورد مخالفین خود حتی اگر خانواده مجاهدین باشند. کشتن آنهاست که به ایمان!!! مجاهدین نیز در کشتن آنها می افزاید!!! از کتاب مسعود رجوی حاوی وصیتهای او به کشتن مخالفین

 

آیا همین  الگو منتظر مردم ایران نیز هست؟ 

 

این خانواده اولین بار نیست که مورد حمله و ترور تیم های مریم رجوی قرار میگیرد، قبلا نیز در هرکجا که مریم رجوی با خانواده مجاهدین و از جمله با خانواده سمیه محمدی مواجهه شده دست به ترور آنها زده است.

——————————————————————-

 

همگان در سالهای 1360 یادشان هست که  مسعود رجوی فریادش از چماقداری بر آسمان بود؟ شباهت ماهوی تمامی رفتارهای مسعود رجوی با رژیم چیست؟

1_009

فریاد مسعود رجوی از چماقداری به آسمان بود، چرا خودش عینا به همین روش با مخالفین خود مواجهه میشود؟

کاریکاتور چماقداری نشریه 93

کاریکاتور چماقداری نشریه مجاهد ش 63

 

 

 

1_008

[spacer height="20px"]

 We could find the result for ضرب و شتم مصطفی محمدی و دخترش در اور سوروازWe could find the result for ضرب و شتم مصطفی محمدی و دخترش در اور سورواز

آقا و خانم رجوی چه کسی مسئول به این روز انداختن در نزدیکی اور سورواز فرانسه این پدر یک مجاهد اسیر در نزد شماست؟ 

خانم رجوی شما هنوز پایتان به ایران نرسیده و هنوز بر قدرت تکیه نکرده اید!!! اگر قدرت هم داشته باشید با دیگران چه میکنید؟؟؟؟؟

آیا مردم ایران نباید از این فرقه که افرادش حاضرند دست به هر جنایتی بدستور رهبرانش بزنند بترسند؟

آیا میتوان نتیجه گرفت که رژیم شما را با تجربه کردن اعمال شما در زندان شاه بهتر از ما  شناخته بود؟

نظر مسعود رجوی در مورد حقوق بشر از نشریه مجاهد

حقوق بشر امپریالیستی است: نظر مسعود رجوی در مورد حقوق بشر از نشریه مجاهد

============================================================

 

حملۀ چماقداران رجوی به پدر و مادر سمیه محمدی مجاهد اسیر در فرقه رجوی در خیابانهای تیرانا

به دنبال ضرب و شتم آقای مصطفی محمدی توسط ایادی مریم قجر و بستری شدن او در بیمارستان، پلیس آلبانی هشت نفر از تیمهای ترور رجوی را دستگیر کرد که بعدا با وساطت مسئول بخش اطلاعات (سی. آی. ای) در سفارت آمریکا در تیرانا آزاد شدند

انعکاس و محکومیت گستردۀ این تهاجم تروریستی فرقۀ رجوی در رسانه های آلبانی

 

تصاویر و فیلم تلاش برای قتل و ترور توسط تروریستهای رجوی در آلبانی و صحنه های دستگیری تروریستها توسط پلیس آلبانی 

همایون دیهیم سرکردۀ تیم مهاجم یک لمپن سبک مغز معروف به خل چلی در تشکیلات رجوی است که در عراق یک پروندۀ قتل مردم عادی در زمان صدام در خیابانهای بغداد دارد

 نوشتۀ قربانعلی حسین نژاد عضو و مترجم ارشد سابق رهبری سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

به دنبال فعالیتهای گستردۀ آقای مصطفی محمدی و خانم محبوبه (ربابه) حمزه پدر و مادر خانم سمیه محمدی اسیر فرقۀ رجوی در آلبانی در خیابانهای تیرانا پایتخت آلبانی و نیز در منطقۀ دورس محل قلعه و زندان مخوف فرقۀ رجوی موسوم به «اشرف 3» و در رسانه های این کشور و مراجعات مکرر آنان به پلیس و ارگانهای قضائی و کشوری و اجرائی آلبانی برای فقط یک دیدار و صحبت با دخترشان سمیه محمدی؛ مریم رجوی در حضیض شکست و درماندگی با دستپاچگی تمام در اقدامی به غایت رسواگر بر ضد خود تبدیل شده، چماقداران و لات و لمپن خود را به فرماندهی بهزاد صفاری و احمد طباطبایی و یکی از زنان شورای مرکزی فرقه، روانۀ خیابانهای تیرانا کرد تا با شعارهای «تروریست»، «تروریست» مصداق مثل دزد می گوید «آی دزد»، چهرۀ تروریستی خودشان را بپوشانند در حالیکه مردم آلبانی که همیشه فرقۀ رجوی را فرقۀ تروریستی می دانند و نسبت به حضور این فرقه در خاک کشورشان بارها اعتراض کرده اند به خوبی و به وضوح دیدند که چه کسی تروریست است و سران فرقۀ رجوی با دست خودشان ماهیت کثیف تروریستی خودشان را افشا کردند.

آنان در اجرای فرمان چند سال پیش مسعود رجوی مبنی بر قتل جداشدگان و مخالفان و خانواده ها در خیابانهای اروپا به قصد ترور و قتل پدر و مادر سمیه محمدی و وکیل آلبانیایی شان به آنها دسته جمعی حمله ور شده و آنها را جلوی چشم پلیس تیرانا که سه هفته است محافظت این پدر و مادر را بر عهده دارند به قصد قتل و ترور آنان مورد ضرب و شتم قرار دادند که در نتیجۀ آن آقای مصطفی محمدی توسط پلیس به بیمارستان منتقل و بستری شد و پلیس تعداد هشت نفر از جانیان رجوی از جملۀ آنان محمد قارائی، علیرضا حاتمی، همایون دیهیم (لمپن و خل چل معروف تشکیلات رجوی که در عراق یک پروندۀ قتل مردم عادی در زمان صدام حسین در خیابانهای بغداد دارد) و احمد طباطبایی را دستگیر کرده و به زندان منتقل نموده و مورد بازجویی قرار داد.

ولی بعد از حدود هفت ساعت یک مسئول بخش اطلاعات (سی. آی. ای) در سفارت آمریکا در تیرانا به مرکز پلیس آمده و درخواست آزادی آنها را کرد که در نتیجه پلیس مجبور به آزاد کردن این جانیان شد ولی اقدام آنان به عنوان یک عمل تروریستی در پروندۀ این جانیان ثبت شده و این پرونده برای رسیدگی در فرصتهای آینده در کنار رسیدگی به شکایت آقای مصطفی محمدی علیه این فرقه مبنی بر تعدی و حمله بر او و به گروگان گرفتن فرزندش و ربودن او از کانادا در حالیکه به سن قانونی نرسیده بود، نزد مقامات قضائی آلبانی باز می باشد.

جالب است که چماقداران و چاقوکشان لمپن مریم رجوی که از حد اقل فکر و شعور حتی اندازۀ کودک هم برخوردار نیستند به وکیل آلبانیایی والدین سمیه محمدی گفته اند: «مزدور چرا اینجایی؟ برو ایران»!!!! که وکیل در جوابشان گفته: «من یک آلبانیایی هستم کارم وکالت است، شما که بیگانه و اشغالگر کشور من هستید بروید به کشورتان ایران؛ شما چرا اینجایید؟»!!!.

تمامی این تلاشهای مذبوحانۀ فرقۀ رجوی به خوبی نشان می دهد که همۀ اسیران قلعۀ اشرف 3 در صورت بیرون آمدن از آنجا گریخته و از این فرقه جدا خواهند شد از جمله سمیه محمدی که مسلما اگر سران فرقۀ رجوی به او اعتماد داشتند و مطمئن بودند که در صورت دیدار با پدر و مادرش رفتن با آنها را رد کرده و به قلعه شان باز خواهد گشت هرگز با خودداری از نشان دادن سمیه و خودداری از آوردن او به نزد پدر و مادرش برای حتی یک دیدار و صحبت کوتاه، این افتضاح و رسوایی بی سابقه و گسترده شان در میان دولت و مردم و افکار عمومی و رسانه های آلبانی را به جان نمی خریدند.

ما اعضای انجمن «پیوند رهایی» (گروهی از جداشدگان فرقۀ رجوی) این اقدام جنایتکارانۀ چاقوکشان فرقۀ رجوی به دستور مستقیم مریم قجر و سران این فرقه در آلبانی را به شدت محکوم کرده و از دولتهای فرانسه و آلبانی خواستار مجازات مریم قجر و دیگر سران فرقه اش و عوامل و نوچه های جنایتکار آنان در آلبانی هستیم.

برای دیدن منبع اصلی روزنامه و فیلم و عکسهای آقای محمدی در بیمارستان اینجا را کلیک کنید

فرماندهان فرقۀ رجوی (احمد طبا و ژیلا دیهیم …) در حال هدایت حملۀ تروریستی بر والدین سمیه محمدی در تیرانا

برای دیدن فیلم حملۀ چاقوکشان تروریست مریم قجر و دستگیری آنها توسط پلیس اینجا را کلیک کنید

چاقوکشان مریم قجر در حال حمله به مصطفی محمدی در تیرانا

از راست به چپ: همایون دیهیم قاتل جنایتکار مردم عراق در خیابانهای بغداد در زمان صدام حسین، علیرضا حاتمی، محمد قارائی

همایون دیهیم قاتل عراقیان در حال تلاش برای خفه کردن مصطفی محمدی طبق دستور عملی شخص مسعود رجوی که مخالفان و جدا شده ها را در خیابانهای اروپا خفه کنید (با نشان دادن عملی این کار) و فرار نکنید تا پلیس بیاید و بروید زندان چون زندانهای اروپا هتل است!!!!

صحنه های دستگیری اراذل و اوباش تروریست مریم قجر توسط پلیس آلبانی به دنبال حملۀ تروریستی شان به والدین سمیه محمدی و وکیل آلبانیایی آنها در خیابانهای تیرانا و تلاش آنها برای خفه کردن و قتل مصطفی محمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.