مقالات پربیننده

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری به کشتن دادن حسن جزایری از دانشجویان هوادار رجوی

 

دعوت آقای ارشد توسط مرکز بین الملی مطالعات افراط گرایی خشونت آمیز در بروکسل

1_021 مرکز بین المللی مطالعه افراط  گرایی خشونت آمیز

پایان دادن به پروژه مبارزه به روش ISISبا افراط گرایی و  پرداختن به چالش های رادیکالیزاسیونِ افراط گرایی خشونت آمیز برای اروپا و فراتر از آن

مرکز مطالعات بین اللملی خشونت افراط گرایی کنفرانسی را در مقر پارلمان اروپا در بروکسل بلژیک برگزار نمود که در آن آقای داود ارشد بعنوان رئیس جنبش نه به تروریسم و فرقه ها و بعنوان مشاور در امور مبارزه با تروریسم شرکت کردند.

 

 

این کنفرانس توسط خانم دکتر آنا اشپکارد مدیر مرکز مطالعات بین اللملی خشونت افراط گرایی و استاد روانشناسی در دانشکده پزشکی دانشگاه جورج تاون سازمان داده شده بود. خانم اشپکارد تابحال با بیش از 600 تن از اعضای جدا شده از گروههای تروریستی با خانواده های آنها و با حامیان گروههای تروریستی در بخشهای مختلف جهان از جمله در اروپای غربی، منطقه بالکان، آسیای میانه، و روسیه سابق و خاور میانه مصاحبه و گفتگو کرده است. در دوسال گذشته این مرکز در حال جمع آوری مصاحبه از جداشدگان از گروههای افراط با سابقه تروریستی بوده است. تا نحوه عضو گیری شدن و جدا شدن اعضا را به یک تشکل تروریستی و افراطی را مورد مطالعه قرار دهند. تا بتوانند به واقعیت دلایل مادی نحوه جلب جوانان به اینگونه تشکلها بدور از نگرش نوع داعشی به آنها کشف و توسعه یابد. مطالب مطالعاتی و تحقیقاتی خانم دکتر اشپکارد بعنوان مواد کلیدی آموزش مجریان قانون و نیروهای ضد تروریسم، مراکز اطلاعاتی، آموزشی و… مورد استفاده قرار میگیرد.

 

434344

آقای ارشد نیز بعنوان یکی از جدا شدگان از یک گروه مخرب با سابقه تروریستی فرقه رجوی به این کنفرانس دعوت شده بودند.

آقای ارشد در تشریح دلایل و نحوه عضوگیری این گروه تروریستی شرح مفصلی از بکارگیری این گروه از بی اطلاعی افراد، از آرمانخواهی، از کمبودهای واقعی در جامعه از بی تجربگی جهت جذب آنها و سپس با ایزولاسیون مطلق آنها از واقعیات بعدی و بویژه از ماهیت  خشونت طلب و تروریستی و افراطی خود تشکلیلات بعلاوه در معرض بمباران های مغزشویی با تمرکز اخبار بویژه اخبار تکان دهنده  میتوانند از افرادی که تحت نفوذشان است انسانهایی بسازند که قادرند برای بظاهر بدست آوردن عدالت دست به ناعادلانه ترین و ضد انسانی ترین و خشونت آمیز ترین اعمال بزنند.

 

صدیقه مجاوری ..
در تشکلی که من از نوجوانی بدان کشیده شدم، نوجوانانی که هنوز دوران تحصیلات ابتدای و متوسط را تمام نکرده بودند به جنگهای خیابانی با سلاحهایی که هیچگاه قبلا بدست نگرفته بودند و یا به عملیات انتحاری علیه مردم بیگناه و ترورهای خیابانی دست میزدند وارد میشدند. حتی در روزنامه های اصلی همین گروه تروریستی به تبلیغ برای شرکت کودکان ده ساله در جنگ علیه آمریکا تشویق میشدند که در اینجا عین نشریه و نوشته با ترجمه آن موجود است.

 

همین گروه در جمع 4000نفره از افراد خود جنایت 11 سپتامبر را جشن گرفته و آنرا مبارزه با امپریالیزم نام نهاد و رهبر آن آقای مسعود رجوی مدعی شد که ما خودمان بسیار بهتر میتوانیم با آمریکا مبارزه کنیم چون رهبران القاعده توان جدا کردن همسران  جنگجویانشان را از آنها ندارد ولی ما توانستیم بکمک همسرم مریم رجوی اینکار را بکنیم پس ما رادیکاتر هستیم. این گروه حتی در قلب اروپا دست به ترور اجتماعی نیز زده است وقتی که همسر مسعود رجوی خانم مریم رجوی توسط مقامات قضایی فرانسه بجرم پولشویی و قاچاق انسان و … بازداشت شد، رهبری این فرقه تروریستی دستور خود سوزی به کل تشکیلات را صادر کرد که 12 خود سوزی در قلب اروپا در پاریس و لندن و … انجام شده که یک دختر دانشجوی 26 ساله مغزشویی شده از کانادا بنام بنام خانم ندا حسنی و یک مادر دو فرزند بنام صدیقه مجاوری در اثر خود سوزی کشته شدند و ده نفر نیز هرچند نجات یافتند ولی تا 80 در صد صدمه دیدند.

 

IMG_20161206_142252_01

من با تحلیل شما موافقم که فریب و دروغگویی این تشکلها و بی خبری و بی تجربگی طعمه های گروههای تروریستی بعلاوه امکانات بسیار زیاد مانند پول و مکان و … که بعضا توسط دولتهای حامی تروریسم مانند عراق  و عربستان تامین میکنند نقش کلیدی در موفقیت گروههای جهادی  و  نقش حیاتی در ادامه تروریسم شان برای آنها ایفا میکند.

نمونه اینکه مسعود رجوی نیز بقیمت کشته شدن صدها نفر از اعضایش به گزارش سازمان ملل که در اسنادی که خدمت شما ارائه کردم ضمیمه است حتی از کشته شدن اعضای خود بالاترین بهره را میبرد تا دیگران را وادار به اعمال بسا خشونت بارتری بکشاند.

 

1217066_915 مریم و جولیانی جان بولتن و مریم رجوی Rajavi_Faisal_1 جان بولتن و ظهورddd

 

 

 

 

 

 

 

 

اما بنده اصرار دارم که نکته بسیار مهمتری را در مورد بقای این گونه تشکلهای تروریستی بویژه در حفظ نیروهای تحت امرشان علیرغم تناقضات بسیار در بیان عدالت خواهی دروغین اینگونه گروها با اعمال ضد بشری خودشان چه علیه دیگر شهروندان و چه حتی علیه خود اعضا، و علیرغم شکستهای نظامی، علیرغم مخالفت تمامی مردم کره زمین با آنها و در مورد فرقه رجوی علیرغم نفرت مردم ایران از آنها به حیاتشان ادامه دهند حمایت آنها توسط کشورهای حامی تروریسم و لابی های  است که با پولهای بسیار زیادی که برایشان تامین میشود اجیر میکنند میباشد.

 

در بسیاری از موارد میدانیم که کشورهای حامی نه بطور علنی بلکه در پس پرده حمایت و تامین مالی میکنند در صورتیکه در مورد فرقه تروریستی آقا و خانم رجوی عربستان سعودی و اسرائیل و لابی هایی مانند جان بولتن، رودی جولیانی و مک کین و …. درصف مقدم چنین کسانیک قرار دارند که با دریافت هزینه های بالا دست به حمایت از تروریسم میزنند و این گروهها از حمایت آنها بعنوان دلیل عدالتخواهی خودشان قلمداد میکنند. و این خوراک فریب بزرگی است برای نیروهایی که طبق گزارش سازمان ملل روزانه در درون همین تشکیلات مورد آزار و شکنجه و زندان و محرومیهای غیر انسانی قرار دارند.

 

به همین اعتبار است که باید رهبران این گروه مانند خانم مریم رجوی و آقای مسعود روی دستگیر و مورد محاکمه قرار گیرند. ولی متاسفانه میبنیم که آزادانه با لوکس ترین امکانات که از مقامات دولتی اروپایی نیز برتر است در جوامع ما به ترویج خشونت و تروریسم میپردازند.

 

نه به تروریسم و فرقه ها

20 ژوئن 2018

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.