مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

دیدار جنبش نه به تروریسم و فرقه ها با مسئولین سفارت آلبانی

سفارت آلبانی در برلین

سفارت آلبانی در برلین

آقای داود باقروند ارشد در روز دوشنبه   19 مارس 2018 در برلین با مقامات سفارت آلبانیا دیدار و گفتگو کردند‎.

در این دیدار آقای ارشد بعنوان یکی از اعضای عالیرتبه سابق فرقه رجوی و ‏عضو شورای ملی مقاومت این تشکیلات عطف به دیدار قبلی در زمینه افشای تروریسم فرقه های مخرب و حمایت از قربانیان فرقه ها، ضمن بروز کردن مقامات سفارت نسبت به تحولات اخیر وضعیت جدا شدگان و خروج آنها از زیر تیغ ضد انسانی فرقه رجوی و دریافت کمک هزینه های پناهندگی بطور مستقیم از کمیساریای عالی پناهندگی گزارشی نیز از ملاقات خود به نمایندگی از طرف جداشدگان در آلبانی با مقامات کمیساریای عالی پناهندگی در ژنو-سوئیس در ماه گذشته جهت تشکر و قدر دانی از اقدام بشر دوستانه کمیساریای عالی پناهندپی را به اطلاع آنها رساند بود را ارائه کرده.

آقای ارشد از فرصت این ملاقات استفاده کرده از همکاریهای دولت آلبانی نیز در زمینه کمک به جلوگیری از نقض حقوق بشر توسط فرقه رجوی علیه جداشدگان ابراز تشکر و قدردانی نمودند.

چرا که فرقه رجوی از تزیقات مالی و حقوقی و نبود حمایت بویژه برای زنان که آنها را با اخبار کذب مربوط به حضور مافیا و باندهای بسیار خطرناک و مواد مخدر در تیرانا و… ترسانده و در بند خود نگهمیدارند. و همین حمایت مالی و کمکهای دولت آلبانی که چه بسا مشوق و عامل دل گرم کننده ای برای افرادیکه که آنها را به اجبار در اشرف 3 بعنوان زندان ابد اسیر کرده اند بوده است که مننجر به فرار دو تن از آنها طی چند روز پیش شد.

آقای ارشد شرحی نیز از کنترلهای فرقه ای  و تکنیکهایئکه جهت تحقیر و توهین اعضا خود نسبت به آنها اعمال میکنند داد که آنها مجبورند هنگام تردد در شهر هر دقیقه تناقضات جنسی خود را  بیان کنند که موجب خنده و نگرانی مقامات شد. 

Asnad

آقای ارشد همچنین مدارکی از اعمال تروریستی فرقه رجوی مبتنی بر نشریات و سایتهای رسمی فرقه رجوی در بزرگداشت عاملین این ترورها حتی علیه شهروندان آمریکایی که امروزه مدعی هستند با آنها در کمال دوستی و مودت قرار دارند صورت گرفته بود را با جزئیات آن به مقامات سفارت ارائه کردند.

آقای ارشد عنوان کردند که در ملاقات قبلی نیز اسنادی از اعمال تروریستی علیه مردم عراق را ارائه شده بود. که همگی این اسناد گواه آن است که ماهیت این فرقه تروریستی هرگز تغییر نکرده و پاسخگو نبودن در مقابل اعمال خود از جمله نقض شدید حقوق بشر، ترور شخصیت مخالفین و حتی کسانیکه بعنوان عضو این فرقه هستند نشان میدهد که اولا نفرت مردم ایران از این فرقه کاملا بجا و این تشکیلات جز به دست یابی به قدرت و پیاده کردن خلافت اسلامی خود در ایران قصد دیگری ندارد.

آقای ارشد مقامات سفارت را در جریان فعالیتهای جدا شدگان در سراسر اروپا به نشانه اینکه جدا شدگان دوستان خود را  که کماکان اسیر این فرقه هستند فراموش نکرده اند قرار دادند که مورد تشویق گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.