مقالات پربیننده

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی۲ امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

افشاگریهای همخوابگیهای مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای همخوابگیهای مسعود رجوی با زنان مجاهد

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

روزنامه های آلبانی: ایران هیچ شوهری را برای مریم رجوی بیوه شده نفرستاده بود !

تیتر روی عکس : ادی راما (نام نخست وزیر البانی) ضد تروریست ، روزنامه نگاران ایرانی را آزاد کرد.مریم رجوی انگشت به دهان باقی ماند .


پراگراف زیر عکس : اما ظاهرا اخرین توطئه برای روزنامه نگاران ایرانی بی نتیجه بوده است . روزنامه نگاران ایرانی روزنامه نگار بودند قاتل و تروریست نیستند . مریم رجوی ناموفق و انکشت به دهان باقی ماند . ایران برای مریم رجوی بیوه شوهر نفرستاده است .
ایدی روزنامه فاکس ویب:

Maryam Rajavi

ایران هیچ شوهری را برای مریم رجوی نفرستاده بود !
این تیتر روزهای البانی در رابطه با فیلی که فرقه رجوی به سردمداری مریم قجر عضدانلو و جولیانی هوا کردند ، اما اوار شد بر سر خود مریم قجر .از دو روز قبل فرقه رجوی یک توطئه را که با هم دستی جولیانی شروع کرده بودند . پس از اقدام دولت البانی بلافاصله امروز فرقه رجوی با تیتر دستگیری دو عامل اعزامی رزیم اخوندی در پایتخت البانی به جرم تروریسم …درج کرد .

در ادامه این اطلاعیه بدون اسم بردن از اعضا رها شده از فرقه رجوی به نوعی می خواست مسله را به رها شده از فرقه در البانی ربط بدهد .
واقعیت موضوع این بود که انجمن جهانی بکتاش برای برامه جشن نوروزی خود از کشورهای عراق – المان – ایران – و بعضی از کشور های دیگر مهمان دعوت کرده بودند . از ایران دو روزنامه نگار باز نشسته دعوت شده بودند . فرقه رجوی از طریق مواجب بگیرانش در جریان این دعوت قرار گرفته بود . رهبر امریکائی فرقه رجوی ( جولیانی ) به مناسبت برنامه عید در جمع این فرقه بود . از این سو مقداری هم فرقه اب و سس این خبر را زیاد کرد ، به خورد جولیانی داد . این خبر به سیستم های اطلاعاتی امریکا رسانده شده . سازمان اطلاعات امریکا موضوع را به سرویس اطلاعات و مبارزه با تروریسم البانی می دهد . این سریس ضد تروریسم حتی اسم این دو فرد را نمی دانست فقط از روی عکسی که در دست داشت به مراسم جشن نوروزی بکتاش می روند و در توی مهمان خارجی از روی عکس این دو فرد را می گیرند . به همراه این دو نفر ریئس تشکیلات بکتاش که مهمان دعوت کرده بود به اداره پلیس می رود . در صحبت های که پلیس با این دو فرد می کند متوجه می شوند که اطلاعتی که سرویس اطلاعتی امریکا در اختیار انها قرار داده بود تماما غلط بود . بعد از پوزش خواهی این دوفرد را ازاد می کنند . این موضوع باعث عصبانی شده نخست وزیر البانی اقای ادی راما می شود .
تیتر روزنامه های البانی در این رابطه خیلی جالب بوده است :
تیتر روی عکس : ادی راما ضد تروریست ، روزنامه نگاران ایرانی را ازاد کرد.مریم رجوی انگشت به دهان باقی ماند .
پراگراف زیر عکس : اما ظاهرا اخرین توطئه برای روزنامه نگاران ایرانی بی نتیجه بوده است . روزنامه نگاران ایرانی روزنامه نگار بودند قاتل و تروریسم نیستند . مریم رجوی ناموفق و انکشت به دهان باقی ماند . ایران برای مریم رجوی بیوه شوهر نفرستاده است .
ایدی روزنامه فاکس ویب:

علت این اقدام مریم قجر با سرکرده امریکائی انها چه بود ؟
از انجائی که اعضا رها شده از فرقه رجوی دامنه روشنگری های خود را تلویزون های سراسری البانی کشانده اند و ماهیت واقعی این فرقه الان در تلویزون های سراسری و روزنامه های سراسری باز گو می شود . مردم البانی پی به ماهیت واقعی این فرقه تروریستی برده اند . سران این فرقه در تلاش هستند تا بتوانند مقداری این روشنگری ها را کم رنگ کنند . اما این سیه بختان نمی دانند واقعیت را نمی شود انکار کرد ممکن است چند سیاست باز را با پول خرید اما واقعیت خودش بال در می اورد و در رسانه های ازاد پرواز میکند و به خانه مردم البانی نفوذ می کند . در این بین پولی به سیاست بازان خود فروخته رسیده و روسیاهی برای سران فرقه رجوی باقی می ماند همانطور که تا الان این طور پیش رفته است .
محمد کرمی oyanyoldash@ yahoo.com

به اشتراک بگذارید
Facebooktwitter

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.