مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

روزنامه های آلبانی: ایران هیچ شوهری را برای مریم رجوی بیوه شده نفرستاده بود !

تیتر روی عکس : ادی راما (نام نخست وزیر البانی) ضد تروریست ، روزنامه نگاران ایرانی را آزاد کرد.مریم رجوی انگشت به دهان باقی ماند .

پراگراف زیر عکس : اما ظاهرا اخرین توطئه برای روزنامه نگاران ایرانی بی نتیجه بوده است . روزنامه نگاران ایرانی روزنامه نگار بودند قاتل و تروریست نیستند . مریم رجوی ناموفق و انکشت به دهان باقی ماند . ایران برای مریم رجوی بیوه شوهر نفرستاده است .
ایدی روزنامه فاکس ویب:

Maryam Rajavi

ایران هیچ شوهری را برای مریم رجوی نفرستاده بود !
این تیتر روزهای البانی در رابطه با فیلی که فرقه رجوی به سردمداری مریم قجر عضدانلو و جولیانی هوا کردند ، اما اوار شد بر سر خود مریم قجر .از دو روز قبل فرقه رجوی یک توطئه را که با هم دستی جولیانی شروع کرده بودند . پس از اقدام دولت البانی بلافاصله امروز فرقه رجوی با تیتر دستگیری دو عامل اعزامی رزیم اخوندی در پایتخت البانی به جرم تروریسم …درج کرد .

در ادامه این اطلاعیه بدون اسم بردن از اعضا رها شده از فرقه رجوی به نوعی می خواست مسله را به رها شده از فرقه در البانی ربط بدهد .
واقعیت موضوع این بود که انجمن جهانی بکتاش برای برامه جشن نوروزی خود از کشورهای عراق – المان – ایران – و بعضی از کشور های دیگر مهمان دعوت کرده بودند . از ایران دو روزنامه نگار باز نشسته دعوت شده بودند . فرقه رجوی از طریق مواجب بگیرانش در جریان این دعوت قرار گرفته بود . رهبر امریکائی فرقه رجوی ( جولیانی ) به مناسبت برنامه عید در جمع این فرقه بود . از این سو مقداری هم فرقه اب و سس این خبر را زیاد کرد ، به خورد جولیانی داد . این خبر به سیستم های اطلاعاتی امریکا رسانده شده . سازمان اطلاعات امریکا موضوع را به سرویس اطلاعات و مبارزه با تروریسم البانی می دهد . این سریس ضد تروریسم حتی اسم این دو فرد را نمی دانست فقط از روی عکسی که در دست داشت به مراسم جشن نوروزی بکتاش می روند و در توی مهمان خارجی از روی عکس این دو فرد را می گیرند . به همراه این دو نفر ریئس تشکیلات بکتاش که مهمان دعوت کرده بود به اداره پلیس می رود . در صحبت های که پلیس با این دو فرد می کند متوجه می شوند که اطلاعتی که سرویس اطلاعتی امریکا در اختیار انها قرار داده بود تماما غلط بود . بعد از پوزش خواهی این دوفرد را ازاد می کنند . این موضوع باعث عصبانی شده نخست وزیر البانی اقای ادی راما می شود .
تیتر روزنامه های البانی در این رابطه خیلی جالب بوده است :
تیتر روی عکس : ادی راما ضد تروریست ، روزنامه نگاران ایرانی را ازاد کرد.مریم رجوی انگشت به دهان باقی ماند .
پراگراف زیر عکس : اما ظاهرا اخرین توطئه برای روزنامه نگاران ایرانی بی نتیجه بوده است . روزنامه نگاران ایرانی روزنامه نگار بودند قاتل و تروریسم نیستند . مریم رجوی ناموفق و انکشت به دهان باقی ماند . ایران برای مریم رجوی بیوه شوهر نفرستاده است .
ایدی روزنامه فاکس ویب:

علت این اقدام مریم قجر با سرکرده امریکائی انها چه بود ؟
از انجائی که اعضا رها شده از فرقه رجوی دامنه روشنگری های خود را تلویزون های سراسری البانی کشانده اند و ماهیت واقعی این فرقه الان در تلویزون های سراسری و روزنامه های سراسری باز گو می شود . مردم البانی پی به ماهیت واقعی این فرقه تروریستی برده اند . سران این فرقه در تلاش هستند تا بتوانند مقداری این روشنگری ها را کم رنگ کنند . اما این سیه بختان نمی دانند واقعیت را نمی شود انکار کرد ممکن است چند سیاست باز را با پول خرید اما واقعیت خودش بال در می اورد و در رسانه های ازاد پرواز میکند و به خانه مردم البانی نفوذ می کند . در این بین پولی به سیاست بازان خود فروخته رسیده و روسیاهی برای سران فرقه رجوی باقی می ماند همانطور که تا الان این طور پیش رفته است .
محمد کرمی oyanyoldash@ yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.