مقالات پربیننده

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری به کشتن دادن حسن جزایری از دانشجویان هوادار رجوی

 

زلزله زدگان و دوستداران زلزله

Image result for ‫زلزله عکس‬‎

بزرگترین صدمه دیدگان زلزله کودکان و زنانی هستند که سرپرست خود را از دست میدهند

 

زلزله یکی از پدیده های طبیعی محیط زیست بشراست. واقعیتی که باید بشریت با علم به وقوع آن با آن کنار بیاید. ولی آنچه که طبیعی نیست و نباید با آن کنار آمد صدمه پذیر بودن بشر در مقابل زلزله و دست روی دست گذاشتن تا اینکه زلزله بتواند قربانیان خود را بگیرد اینها دیگر طبیعی نیست و نامش فاجعه ملی است. امروزه بشر به چنان علم و دانش و ابزاری دست یافته که میتواند صدمات زلزله و یا سوانح طبیعی از این دست را به حداقل برساند. امروزه متاسفانه مردم ایران بطور مستمر در یک ترس و حشت دائمی از زلزله بسر میبرند و این در تهران بسیار بیشتر از بقیه مناطق کشور وجود دارد. ساخت و سازهای تهران در مقابل یک زلزله قوی تهران را میتواند به قبرستانی بزرگ تبدیل کند. چه بدلیل ساخت و سازهای جدیدی که بدون هیچ کنترلی و با امضا های جعلی مهندسین مشاوری که امضا های خود را بطور سالیانه به بساز بفروشان متعدد میفروشند. بساز و فروشانیکه تا میتوانند از مصالح میزنند تا سود خود را افزایش دهند و چه بدلیل بافتهای قدیمی و فرسوده شهر تهران بویژه در مناطق فقیر نشین و جنوبی آن با کوچه های یک متری که اساسا نیازی نیز به زلزله قوی ندارند و در حال فروریختن هستند. و اینرا مردم ایران بخوبی دریافته اند و علت کمکهای گسترده مردمی که بسمت زلزله زدگان غرب کشور سرازیر شد نیز حاکی از همین حس همدردی است که مردم ایران در تمامی مناطق با آن شبها سر بر بستر خواب میگذارند. اما هیچ همتی نیز در رژیم حاضر برای جلوگیری از یک فاجعه ملی در تهران و البته در هرکجای کشور که زلزله رخ بدهد وجود ندارد، و به قطع و یقین مسئول اول و آخر تمامی صدماتی که از طریق این سوانح طبیعی بر مردم ایران وارد میشود نه طبیعت که رژیم ایران است.

هادی روشن روان (هوشنگ)

هادی روشن روان (هوشنگ)

در این میان گذشته  از سوانح طبیعی و فجایعی که از صدقه سر رژیم فاسد و بی عمل نصیب مردم ایران میشود، کسانی هستند که بدتر از رژیم از هزاران خونی که ریخته شده، هزاران خانواده ای که از بین رفته و یا از باز مانده به خاک سیاه نشسته، هست و نیست مردمی که در یک عمر بردگی بدست آمده و در چند دقیقه دوده شده و از بین رفته  کیسه دوخته و میخواهند از آن بهره برداری سیاسی کنند که یکی از کثیف ترین و ضد انسانی ترین رویکردها به اینگونه فجایع انسانی است.

 

در میان اینگونه برخوردها میتوان به پیشنهاد رئیس جمهور اسرائیل به کمک پزشکی به مردم زلزله زده اشاره کرد. و یا به پیشنهاد کمک بعضی سناتورهای آمریکایی که لحظه ای درنگ در بمباران و نابودی همین مردم به خود راه نمیدهند اشاره نمود.

هرچند که از کشورهایی که نام بردیم هیچ نباید انتظار داشت که با سرنوشت انسانها بازی نکنند.

 

اما در این میان فاجعه بارترین و شیادانه ترین رویکرد مربوطه به تشکل سیاسی مجاهدین که نام ایرانی را نیز یدک میکشد میباشد.

مریم رجوی  که عادت دارد بر موج خون مجاهدین سوار شده و با اشک تمساح ریختن برای آنها تبلیغات سیاسی را برای خود دست و پا کند در یک دروغ گویی آشکار و مشمئز کننده در تلویزیون خود “سیمای آزادی” اعلام نمود:

«کمک اهدایی سیمای آزادی به هموطنان مصیبت دیده در مناطق زلزله زده: تلويزيون ملی ايران سيمای آزادی، از روز ۲۲ آبان همه كمك های مالی و تعهدات باقيمانده همياران در داخل ايران را كه هفته گذشته در بيست و دومين برنامه همياری به سيمای آزادی، اختصاص داده اند به هموطنان داغدار و زلزله زده اهدا ميكند و از همياران عزيز درخواست ميكند اين كمكها و تعهدات را كه به يك ميليارد تومان بالغ ميشود، مستقيماً به هموطنان دردمند در مناطق زلزله زده برسانند

در مورد این شیادی لازم است توضیحات زیر داده شود.

اولا موضوع همیاری که این تشکل براه انداخته است حتی مرغ های پخته را نیز نمیتواند فریب دهد. چون همه مجاهدین اسیر این تشکیلات و آنها که آزاد شده اند میدانند که همیاری تنها و تنها جهت پولشویی درآمدهای آنچنانی حاصل از هم پیمانانی چون صدام حسین عراق و محمد بن سلمان عربستان است و بس. این قلم سالیان از نزدیک با مسئول بنیاد مالی سازمان بنام “ایران اید” در لندن آشنا و همکار بوده است.

سالیانه تا 6 میلیون پوند در آمد حاصل فریب مردم انگلستان به بهانه کمک به کودکان بی سرپرست ایرانی جمع آوری میشد. “ایران اید” در میان 280هزار بنیاد خیریه انگلستان رتبه 250 داشت. از این درآمد 6میلیون پوندی یک سنت هم به هیچ کودکی اختصاص نمی یافت. بلکه تماما از لندن به پاریس و به حساب هادی روشن روان (هوشنگ) واریز میشد. کار دستگاه تشکیلات “ایران اید” که تماما اعضای سازمان بودند حساب سازی بود تا سنت آخر پولها را مبادا مجبور شود به کودکی اختصاص دهد. از طرفی چون باید سالیانه به سیستم کمیسیون بنیادهای خیریه حساب پس میداد. که اینکار با کمک یک حسابدار خبره هوادار همپیمانانسازمان در لندن کنترل میشد. این امر در تمامی کشورهای اروپایی و آمریکایی وجود داشت.

اما مهمتر از آن اینکه مریم رجوی در اطلاعیه سراسر کذب فوق خواسته با یک تیر مانند همسر مرحومش رجوی که معمولا تلاش میکرد با یک تیر چندین نشان را بزند هم خواسته بگوید که ما کمک میکنیم و خواسته خبر از یک شبکه وسیع هواداری در داخل کشور اطلاع رسانی کند!!!! و اینگونه درد و رنج مردم ایران را بازیچه ای برای قدرت پرستی خود قرار داده است. در این رابطه به واقعی از خانم مریم رجوی باید سوال کرد که:

  1. آیا این شبکه ای که یک میلیارد تومان کمک به شما میکنند که آنرا به زلزله زدگان هدیه!!!! کردید آیا هیچ قوم و خویشی در خارج ندارند؟ که در شوهای سالیانه شما شرکت کنند؟ تا شما مجبور نباشید از آفریقا، لهستان، کمپهای پناهندگی سوری، و… مردم کرایه کنید؟
  2. براستی چرا فقط کمکهای داخل ایران را به زلزله زدگان اختصاص دادید؟ چرا در خارجه که هوادارانی دارید و میتوانند کمک جمع کنند هرچند که شاید به صد دلار هم نرسد ولی شما میتوانستید به بهانه کمکهای خارج کشوری شبکه وسیع جهانی!!!!! هواران مقداری از داراییهایی که عربستان و عراق در اختیار گذاشته اند که برای 5 دقیقه سخنرانی 100هزار دلار به سناتورها میدهید را به همان خلق قهرمان ایران که شما روزانه به پایش خون!!!! میریزید و شبانه روز تلاش میکنید بدهید.
  3. خانم رجوی در میان همان زلزله زده گان خانواده بسیاری از کسانیکه در حال حاضر اسیر شما هستند و بسیار مشتاق هستند که فرزندانشان را ببینند وجود دارند که سالیان از ما دور بوده اند که شما آنها را مزدور رژیم میخوانید. چرا اجازه نمیدهید حتی یک تماس با خانواده های خود بگیرند و حداقل از سلامت آنها با خبر شوند؟
  4. در چند دهه گذشته چندین زلزله در ایران رخ داده در کدام یک شما اجازه دادید ما بتوانیم با عزیزانمان یک تماس بگیریم و از سلامت آنها با خبر شویم؟
  5. خانم رجوی مگر شما از آقای ترامپها و محمد بن سلمان ها و نتانیوها تقاضای بمباران همین مردم را نمیخواهید؟ خوب زلزله همین کار را برای شما کرده است. مشکل کجاست؟
  6. البته شما زلزله ای میخواهید که از میان آوارهای آن و از میان اجساد هزاران هزار زن و مرد و کودک آن از میان درد و رنج کودکان و زنان بی سرپرست آن برای شما حاکمیت و قدرت در ایران بدست بیاید. برای همین به زلزله های طبیعی قانع نیستید برای همین دست بدامن امدادهای غیبی شده اید تا آن فاجعه طبیعی را بصورت مصنوعی ایجاد کنند که شاید شما بقدرت برسید. و بر بالای اجساد مردم ایران اشک تمساح بریزید؟
  7. براستی خانم رجوی شما از اینکه در میان درد و رنج مردم ایران بدون کمترین شرمی آنرا وسیله بازی سیاسی خود قرار میدهید، میشود شما را جز همدست هارترین جناحهای آمریکا و جانی ترین کشورهای منطقه طبقه بندی کرد؟

 

ر- د   تیرانا آلبانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.