مقالات پربیننده

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشای پولشویی های فرقه رجوی

 

عربستان یمن و منطقه خاورمیانه

کنفرانس یمن و افشای جنایات عربستان در یمن و همکاری با فرقه رجوی

S&D Conference: Rethinking Yemen: Partnership for a Better Future, Elena Valenciano and Victor Boştinaru, Socialists & Democrats

روز سه شنبه نهم ماه می گروه اتحاد مترقی سوسیالیتها و دمکراهای پارلمان اروپا  کنفرانس یمن را برگزار نمود.

پنل کنفرانس یمن 2017

پنل کنفرانس عبارت بودند از

خانم النا والنسیانو: معاون گروه S&D پارلمان اروپا و عضو پارلمان اروپا

آقای ویکتور بوشتینارو: معاون گروه S&D پارلمان اروپا و عضو پارلمان اروپا

آقای آنتونیو خال وئو پورتا: سرپرست هیئت اعزمامی اتحادیه اروپا برای یمن

آقای نیکولا پدد: مدیر موسسه مطالعات جهانی از ایتالیا

آقای رافال ال اخالی: وزیر سابق امور جوانان یمن

خانم فارِا الموصیلی: رئیس مرکز مطالعات استراتژیک صنعا و فعال حقوق بشر از یمن

Mr Arshad Chairman of NTCM

آقای ارشد در جریان این کنفرانس عنوان کردند.

تا آنجا که به جنگ فراموش شده یمن برمیگردد:

از زمان شروع آن در 2015 بیش از 8000تن کتشه و نزدیک به 50000نفر زخمی که ناشی از 92000بمباران عربستان میباشد بجا مانده است.

بلوکه کردن یمن که توسط عربستان اعمال میگردد یکی از بزرگترین فجایع انسانی قحطی را برای بیش از 70% مردم این کشور فقیر به ارمغان آورده است.

روزنامه ایندیپدندت 9 ژانویه 2016 گزارش کرده است که:

بی ان دی  (سازمان ضد جاسوسی آلمان) یک گزارش یک ونیم صفحه ای منتشر کرده است که در آن آمده است که:

»»عربستان یک سیاست مداخله جویانه بی حساب و کتاب و خطرناک را بکارگرفته است. این گزارش که با عکس وزیر سعودی و معاونش ولیعهد محمد بن سلمان که از بیماری دیمنشیا (بیماری زوال عقل) رنج میبرد، بعنوان یک قمارباز سیاسی که با بکارگیری جنگ های نیابتی (با بکارگیری گروههای شبهه نظامی) که در یمن و سوریه براه انداخته  دنیای عرب را بی ثبات میکند. معمولا آژانسهای جاسوسی هیچگاه چنین گزارشاتی انفجاری را آنهم در مورد یکی از قویترین و نزدیکترین متحدین خودشان همچون عربستان سعودی از طریق رسانه های عمومی منتشر نمیکنند. این باید نشانه و شاخص میزان نگرانی بی ان دی آلمان بوده باشد که چنین یادداشتی را بطور عمومی و گسترده منتشر کرده است. هرچند سازمان مربوطه بدنبال اعتراضات رسمی عربستان سعودی توسط وزارت خارجه آلمان مورد نفی قرارگرفت ولی اخطار بی ان دی آلمان علامت ترس فزاینده آلمان نسبت به از ضامن خارج شدن و غیر قابل پیشبینی بودن عربستان سعودی میباشد.««

بنابر گزارش بی بی سی   18آوریل 2017 :

جنگ یمن از زمان شروع در 2015 تابحال بیش از 7600تن کشته و بیش از 42000تن مجروح بجاگذاشته است که عمدتا ناشی از بمبارانهای عربستان سعودی بوده است.

محاصره یمن توسط عربستان یک فاجعه انسانی آفریده که 70درصد مردم یمن را دچار قحطی نموده است. سازمان ملل گزارش کرده است که 60درصد کشته های غیر نظامی حاصل بمبارانهای عربستان بوده است.

عربستان سعودی یکی از بزرگترین منابع تامین مالی و مروج سلفیگری و جهادیستها در جهان است، که مبانی و ایدئولژی گروههای تروریستی همچون القاعده، طالبان، داعش و دیگر گروههای تروریستی که بتدریج ظاهر میشود میباشد.

ویکیلیکس افشا کرده است که:

منابع عربستانی بالاترین و موثرترین منابع تامین مالی تروریسم روبه رشد جهانی است. براساس گزارش محرمانه دسامبر 2009 که توسط وزیر خارجه آمریکا مهر و امضاء شده است، “عربستان سعودی تنها تامین کننده مالی برای القاعده، و طالبان و لشگر طب و دیگر گروههای تروریستی است.

خرید فرقه رجوی توسط عربستان سعودی سال 1986

رجوی در مکه

براساس تجارب و اطلاع دقیق بنده، بعنوان یکی از اعضای عالیرتبه سازمان مجاهدین و شورای ملی مقاومت با 30سال سابقه، عربستان نه تنها بطور فعالی در نابودی یمن شرکت دارد بلکه بطور مخفیانه گروه تروریستی سازمان مجاهدین به رهبری مسعود و مریم رجوی را تامین مالی میکرده است.

مسعود رجوی رهبر مذهبی فرقه رجوی در سال 1986 به عربستان برده شد و در آنجا با پرنس ترکی الفیصل رئیس سیستم اطلاعات وقت عربستان ملاقات نمود. این سفر و عقد قرارداد با عربستان تنها 15 سال بعد در سال 2001برای اعضای فرقه رجوی علنی شد. آنهم بعد و در حمایت از واقعه تروریستی فاجعه 11 سپتامبر. جائیکه آقای رجوی در حضور نزدیک به 4000 نفر به اعضای فرقه اش اعلام کرد:

“خواهران و برادران تازه اینها مسلمانان غیر انقلابی هستند نگاه کنید که چه بلایی بر سر امپریالیزم آمریکا دارند میآورند، آنوقت ببینید ما مسلمانهای انقلاب کرده چه بلایی برسر امپریالیزم خواهیم آورد.”

از آن زمان (1986) فرقه رجوی جهت انجام دستورهای تروریستی سعودیها که در ایران اجرا میکرده است تامین مالی شده است. عملیات تروریستی داخل ایران توسط سیستم اطلاعاتی عراق و عربستان هماهنگ میشد و تیمهای عملیاتی از پایگاههای فرقه رجوی در عراق مستقر در نزدیکی بصره پایگاه حبیب و العماره به داخل ایران اعزام شده و با خمپاره باران شهرها باعث گشته و زخمی شدن مردم عادی میشدند.

اعلام علنی تحت تکفل عربستان سعودی بودن فرقه رجوی در ژوئن 2016

مریم رجوی ترکی فیصل

پرنس ترکی الفیصل در ژوئن 2016 در یک اقدام بی سابقه در گردهمایی مریم رجوی در پاریس شرکت نمود. آنچه بسیار مشکوک و عجیبتر مینمود اعلام مرگ مسعود رجوی رهبر مذهبی فرقه رجوی توسط ترکی الفیصل آنهم بدون اینکه هیچ یک از اعضای فرقه رجوی بعد از 13 سال از غیبت فیزیکی مسعود رجوی میگذشت از آن خبر داشته باشند بود.

این اعلان عمومی مرگ مسعود رجوی توسط ترکی الفیصل یک شاهزاده سعودی بطور آشکاری نشان از قرارداشتن فرقه رجوی تحت تکفل عربستان سعودی بود که با هدف اعلان آن به رژیم ایران که عربستان سعودی با در اختیار داشتن فرقه رجوی قدرت آنرا دارد که با اقدامات تروریستی فرقه رجوی روی ایران فشار بگذارد. در همین راستا نیز بود که شاهزاده سعودی در همین جلسه خواستار سرنگونی رژیم ایران شد.

این اولین بار بود که عربستان بدنبال گزارشات سیستمهای جاسوسی غربی مبنی بر از ضامن خارج شدن  بدنبال نا امن کردن جهان و منطقه توسط عربستان، این کشور بطور علنی حمایتش را از فرقه رجوی اعلام نمود. این اولین بار بود که عربستان حمایت مالی، لجستیکی، و سیاسی خود را از یک گروه تروریستی ایرانی علنی کرد.

جهان به کدام سو میرود؟ برسر دنیای متمدن ما، برسر جامعه مدنی و دمکراسی و حقوق بشر چه آمده است؟

زنان عربستان

همین هفته گذشته در اقدام شرم آور و فاجعه بار عربستان سعودی بعنوان اعضای کمیته حقوق زنان سازمان ملل انتخاب میشود. اقدامی مضحک، کشوری که زنان از کوچکترین حقوقی برخوردارنیستند و تنها حقشان مطیع شوهرانشان بودن است بعنوان کمیته جدید حقوق برابری زن و مرد سازمان ملل انتخاب میشود. بنظر میرسد که حقوق بشر در معرض فروش قرارداده شده است. تاسفبارتر اینکه کشورهای رای دهنده همگی اروپایی بودند.

هفته گذشته صدراعظم آلمان خانم آنگلامرکل در هنگام بازدید از عربستان از آنها خواست که بمباران یمن را متوقف کنند.

ما باید هم صدا با صدر اعظم آلمان اضافه کنیم، حمایت از گروههای تروریستی مانند فرقه رجوی و داعش و القاعده و لشگر طیب را متوقف کنید! کشتار مردم یمن از کودک و زن و مرد را متوقف کنید، کشتار مردم را در پاریس و لندن و برلین و بروکسل و و در جهان متوقف کنید.

نقشه یمن و جدا شدن کشور به دو بخش

اتحادیه اروپا امروزه تنها سنگر دفاع از دمکراسی و حقوق بشر است که از همه جوانب، چه توسط تروریسم، چه وههابیسم، چه حکومتهای دیکتاتوری و چه راستهای افراطی همانند ترامپ و لوپن و … مورد تهاجم است. بنابراین باید دوش بدوش هم از این سنگر دفاع کرد. و در این راستا باید از اتحادیه اروپا بخواهیم که از سیاست پاسیو خود در قبال نسل کشی که عربستان در یمن براه انداخته فاصله بگیرد وخواستار قطع بمباران یمن توسط عربستان شود. باید سیاست مماشات و دلجوی از عربستان را بکناری گذاشته و جلو حضور و فعالیت فرقه رجوی بعنوان یکی از ابزارهای تروریستی عربستان سعودی در منطقه در پارلمان اروپا گرفته شود.

نه به تروریسم و فرقه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.