مقالات پربیننده

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشای پولشویی های فرقه رجوی

 

هاروی واین اشتاین ایرانی کیست و چرا محکوم نمیشود

 

 

 

نه به تروریسم و فرقه ها

 

1

این روزها جهان هنر هفتم در شوک و ناباوریی بی سابقه ای در طول تاریخ خود فرورفته است. با پیشقدم شدن زنان شجاع هالیود از یکی از کثیفترین و ضد انسانی ترین نوع سوء استفاده های مردان در قدرت پرده برداری کردند.  تهیه کننده بسیار مشهور هالیود و یکی از پرقدرترین آنها معروف به “خدا” یعنی هاروی واین اشتاین طی دهه ها در پس پرده مانند یک خوک کثیف و یک پریدیتورجنسی به بهانه  ارتقاء زنان در حرفه سینما با استفاده از قدرت و تهدید و تطمیع و فشار و ضرب و جرح مورد سوء استفاده و تجاوز قرار میداده است. این حیوان وحشی توانسته بود برای خودش در جمع اعضای کارکنانش با انواع تحقیرها و توهین ها و له و لورده کردن آنها که گزارشاتش این روزها در رورنامه های آمریکا منتشر میشود برای خود نام تاریخساز و خدای هنر سینما را از زبان قربانیانش به ارمغان آورد. و البته بالاترین فیلمهای دفاع از زنان را نیز همین درنده ساخته است. غافل از اینکه تمامی این تمهیدات جهت لاپوشانی و هرچه بیشتر به دام انداختن زنانی است که سودای مشهور شدن و خدمت به هنر و سینما برسر دارند.

2

تا لحظه نوشتن این سطور چهل زن شجاع از دنیای سینما به  صف قربانیان این درنده  در افشاگری تجاوزاتش و سوء استفاده از قدرت توسط او پیوسته اند. در دنیای سینما هرچند بسیار دیر ولی بلافاصله بعد از اولین افشاگریهای تجاوزات هاروی واین اشتاین این عمل حیوانی و خلاف اخلاف و قانون و انسانیت خبرش مانند بمبی منفجر شد و همه حتی نزدیکترین کسان از جمله همسر هاروی واین اشتاین از او اعلام برائت و جدایی کردند. و رسانه های جهان پر شد از اخباری از محکومیت این عمل ننگین طوری که زندگی را برای این حیوان انسان نما تنگ کردند.

کارکنان شرکت واین اشتاین نیز طی اطلاعیه ای که در روزنامه نیویورک تایمز بچاپ رسیده بعضی با اسامی مخفی در ترس از تحت تعقیب قرارگرفتن بدلیل افشای کثافات واین اشتاین به بهانه افشای اصرار حرفه ای بیان نمودند که:

one I find the most brutal and defeating is that he made movies with substantial and three-dimensional parts for women, and it was this rare commodity that he is said to have used to exploit the women who wanted those roles. Their desire for professional advancement demeaned them—even after he’d made some of them into stars. (He never let them forget it: who made them, who owned them.)

با شقاوت ترین و خردکننده ترین کار (هاروی واین اشتاین) تلاشی بود که میکرد تا فیلمهایی بسازد که زنان در آن بسیار برجسته میشدند و همین باعث میشد که زنان هنرمند بیشتری در صنعت سینما خواهان برعهده گرفتن آن نقش ها گردند و همین انگیزه ها بود که توسط این حیوان درنده بعنوان دام  و تله مورد استفاده قرار میگرفت.   حتی بسیاری بعد از اینکه هاروی آنها را به یک ستاره تبدیل کرده بود با تجاوزی که به آنها میکرد به آنها اجازه نمیداد که هرگز فراموش کنند
که چه کسی آنها را ستاره کرده و صاحب آنهاست.

3

از کیس هاروی واین اشتاین هالیود که بگذریم درد آورتر و ننگین تر و جنایتکارانه تر کیس مسعود رجوی تهیه کننده صحنه های تاریخی سریالی هالیود فرقه رجوی با تخصص در زمینه تولید ارتقاء زنان و برجسته نمودن نقش زنان به سطح مریم رهایی مادر عیسی مسیح و رئیس جمهور پوشالی و خود خوانده ایران در هالیود فرقه رجوی و یا همان سابقا ارتش آزادیبخش و سازمان مجاهدین میباشد که روزگاری است تابلو ارتقاء زنان به ستاره های صحنه مبارزه از مریم عضدانلو گرفته تا  زنان و همسران مجاهدینی که به مسئولین اول در شوهای بسیار پر زرق و برق سالنهای نمایش ویلپن در پاریس و … به بهای همخوابگی تکی و جمعی با آنها برپا میشود زده است. البته رجوی نیز همانند تیره دیگر این نوع حیوانات (هاروی واین اشتاین) به قربانیان خود اجازه نمیداد که هرگز فراموش کنند که چه کسی آنها را ستاره کرده و صاحب آنهاست.

 

طنز تاریخ در این است که در هالیود و آمریکا آنهم در بین هنرپیشه های آمریکا که در نظر ما همواره آماده اند که برهنه در مقابل دوربین ظاهر شوند وقتی به اقدامات حیوانی تجاوز جنسی و تجاوز به حریم زنان هالیود مشرف شدند با تمام قوا از دوست و همسر و سینما و سیاست و تجارت و…زبان به شکایت و نفی و موضع گیری و مبارزه ای بی امان جهت قطع این تجاوز آشکار و سوء استفاده از قدرت توسط افرادی مانند مسعود رجوی که در شرایطی خاص قرار میگیرند و از قدرت خود علیه ضربه پذیرترین اقشار جامعه سوء استفاده های حیوانی میکنند بپا خواستند.

ولی ما که زنانمان نه در صحنه سینما بلکه در صحنه های مرگ و زندگی و مبارزه در اوج شرافت و جان بکف و برخلاف همه عرفهای جاری ارتجاعی جامعه به صفوف مبارزین پیوسته اند آنهم نه جهت کسب پول و شهرت و نام و آوازه،  ولی مورد سوء استفاده مسعود رجویها قرار میگیرند و باز همین زنان با شکستن هزاران قل و زنجیر فرهنگی و اخلاقی و … که جامعه مردسالار ما بر قلب و ضمیر و زبان آنها زده شجاعانه همه زنجیر ها را در هم دریده و زبان به افشای تجاوزات مسعودرجوی میگشایند، هیچ بخشی از جامعه و سیاسیون بویژه جداشدگان دارای یدک زندانی زمان شاه ما در همراهی با جانی سکوت پیشه کرده و بعضا همین زنان را نیز متهم میکنند.

4

بعضی از زنان ستاره هالیون فرقه رجوی که باید در آینده زبان به افشای تجاوزات رجوی به بهانه ارتقای آنها بگشایند.

5

اولین قربانی و شریک جرم مسعود رجوی در تجاوز به زنان مجاهد و کسی که رجوی با جدا کردنش از همسر قبلی  و تصاحب

او ودیگر زنان حرمسرایش همواره یادآوری میکند که چه کسی او و دیگران را رئیس جمهور و مسئول اول خوانده و صاحب آنهاست.

مسعود رجوی بعد از جدا شدن

 

نه به تروریسم و فرقه ها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید
Facebooktwitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.