مقالات پربیننده

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی۲ امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

افشاگریهای همخوابگیهای مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای همخوابگیهای مسعود رجوی با زنان مجاهد

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری به کشتن دادن حسن جزایری از دانشجویان هوادار رجوی

 

حوزه انتخابی مریم رجوی (مخاطبین او) در شوهای سالیانه کیستند؟

ترکی الفیصل سهامدار اصلی تشکل فرقه رجوی

ترکی الفیصل سهامدار اصلی تشکل فرقه رجوی در شو امسال مریم رجوی

نویسنده: امضاء محفوظ

تیرانا

—————–

امسال رژیم انتخاباتی برگذار نمود و طبق اخبار و گزارش خبرگزاریها چهل و یک میلیون نفر در آن شرکت کردند!؟

حاصل آن نیز مشخص است و تضادهایی که از برمسند نشستن انتخاب مردم و انتخاب نشدن کسانیکه مردم نمیخواستند بارز شده است خود نشان از این دارد که انتخابات مهندسی نشد.

خانم مریم رجوی در جریان و بعد از مذاکرات اتمی رژیم با غرب در انزوایی بی سابقه حتی در میان مشتریهای ثابت شرکت درشوهایش نیز قرارگرفت..

در همین ارتباط بود که مریم رجوی دست بدامن عربستان شد که این حامی همیشگی اش را به صحنه بکشد. که سایت ویکی لیکس ارتباطات مریم رجوی برای ملاقات و اظهار ادب!!! بعلاوه نظر و ارزیابی عربستان از فرقه رجوی بعنوان دستگاهی که اولا هیچ اثری در معادلات ایران و هیچ حمایتی در میان مردم ایرانیان داخل وخارج ایران  ندارد بلکه حتی نیروهای رژیم در آن نفوذ هم کرده اند را افشا نمود.

11212121

بر اساس سند افشا شده ویکیلیکس، نظر سیستم اطلاعات عربستان در مورد رجوی و فرقه اش: اطلاعات رژیم در مجاهدین رخنه کرده اند و هیچ نقش و تأثیری در امور مربوط به ایران ندارد و فاقد پذیرش (پایگاه مردمی) در داخل ایران می باشد..
نقل از سایت نه به تروریسم و فرقه ها

همین ایزولاسیون  عینا بر سر عربستان نیز آمد. با نزدیک شدن رژیم به آمریکا البته از طریق ورود در مذاکرات هسته ای و قرارداد مربوطه بعلاوه علنی شدن حمایتهای عربستان از تروریسم مبتنی بر وهابیگری و غیر وهابی و همچنین محکومیت جنایات جنگیش در یمن قافیه را آنچنان بر این عزیزدوردونه پولدار بالای شهر در صحنه بین اللملی تنگ نمود که علیرغم تحلیل و اطلاعاتشان مجبور شد دست کند و از قبرستانهای سیاسی ایران مرده ای بنام تشکل سازمان مجاهدین را بیرون بکشد و وارد صحنه کند.

جولیانی شهردار نیویورک که حتی ترامپ!! هم نخواست به او آلوده شود

جولیانی شهردار نیویورک که حتی ترامپ!! هم نخواست به او آلوده شود

البته باید توجه نمود که وقتی مسئول دستگاه اطلاعات عربستان اضافه میکند که:

»»اطلاعات رژیم در آنها (سازمان)  نفوذ کرده اند«« عمق فاجعه آمیزی به بی ارزشی و بی اعتباری موضوع مورد ارزیابی میبخشد««

.

یعنی هم از نظر سیاسی و اجتماعی و هم از نظر امنیتی و اعتماد نیز نمیتوان به آنها اعتماد نمود.

ولی با این وجود فشار طاقت فرسای شرایط بین اللملی و ایزولاسیون آنها را بهم نزدیک نمود طوری که عربستان با بیرون کشیدن این جسدی که غیر از مرگ فیزیکی از نظر سیستم اطلاعات عربستان حامل طاعون هم میتواند باشد، به صحنه آمده و در شو سی خرداد 1395 فرقه رجوی شرکت و با توسری که با اعلام مرگ رجوی بر سر مریم رجوی زد حلوای حمایت را نیز به وی چشاند.

هرچند همه ما در آلبانی و حتی لیبرتی بشدت شوکه شده بودیم که این چه حرفی بود که ترکی الفیصل زده است ولی دستگاه تشکیلاتی رجوی اصلا به رویش نیاورد و تلاش کرد که وانمود کند که برادر زنده است. ولی هیچ کس باور نکرد..

مسعود رجوی مرحوم  از سی خرداد سال 1360 به ما قول سرنگونی 3 ماه و سپس با تمدید 6 ماهه را داده بود که بعد از 37 سال هنوز هم ادامه دارد.

جان بولتن جناح جنگ طلب آمریکا

جان بولتن جناح جنگ طلب آمریکا

 

بعد از مخفی شدن مسعود، مریم رجوی مجبور شده است با راه اندازی شوهای بسیار گران و با هزینه های بسیار نجومی حداقل سالی یکبار دو سه روز بصورت فول برد پناهجویان سراسر اروپا را (خدا پدر مادرشو بیآمزه) به تعطیلات پاریس بیاورد  تا شاید روح آن مرحوم غایب شاد شود.

و از این طریق  وانمود کند که دارای حمایت است.  در صورتیکه در زمانیکه در لیبرتی بودیم و آمریکا با رژیم در حال مذاکره بر سر پروژه اتمی رژیم بودند مرتب حرف از این زده میشد که آمریکا دارد  با رژیم بر سر منافعش در منطقه سازش میکند…

جلسه و شو و کنگره و … بد نیست مشروط به اینکه محتوا و حرفی برای زدن به معنی داشتن “ارزش سیاسی  جدی” باشد ولی 37 سال است که ما در سازمان هرساله یک مجموع حرف را شامل تعدادی اخباری که تماما از روزنامه های رژیم است  میزنیم که همه مردم ایران و جهان از آن با خبر هستند.  بعلاوه طرح چند ماده ای مریم رجوی و تحلیل میکنیم که  رژیم در بن بست است و جنگ جناحها و … و بعد نتیجه میگیریم که ما آلترناتیو هستیم.

این مجموعه اطلاعاتی که مریم رجوی هرسال با هزینه کردن صدها میلیون دلار تکرار میکند به گفته یکی از مسئولین خودمان 25 سال است که دیگر هیچ خریداری در جهان ندارد،  مردم ایران نیز حرفشان را در انتخابات میزنند و حتی عربستان نیز بر این امر با ارزیابیش که گفته “ما هیچ جایگاهی در بین مردم ایران نداریم”  مهر تائید زده است.

لازم به یاد آوری نیست که اگر تحلیل سیستم اطلاعاتی عربستان که بسیار نیازمند در دست داشتن اهرم کنترل آپوزیسیون  بسیار قویی  از رژیم است تا هرچه بهتر به رژیم فشار آورد آن است که ویکیلیکس افشا کرده و در فوق از قول سایت نه به تروریسم و فرقه ها نقل شد این است، پس تحلیل آمریکا و غرب قطعا فاجعه بارتر از این است.

پس سوال اساسی این خواهد بود که:

حوزه انتخابی مریم رجوی کجاست و کیستند؟ به زبان دیگر اگر مخاطبین مریم رجوی مردم ایران چه در داخل و چه در خارج نیستد چه کسانی باید به سخنران انتخاباتی مریم رجوی گوش کند؟

.

سوال دیگر این است که:

با وجود اینکه این سخنرانی انتخاباتی مریم رجوی و طرح های چندین ماده ای او مربوط به ایران است چرا هیچ مخاطب ایرانی در پنلهایش ندارد؟ چرا از شخصیتهای ایرانی هیچ اثری در آنجا پیدا نیست؟

.

چرا حتی شخصیت های شورایی  یا همان اعضای شورای ملی مقاومتش که ایرانی هستند نیز  در پنلها نیستند؟

.

چه میزان ریزش در شورای ملی مقاومتش صورت گرفته است که حتی نمیتواند برای نمایش هم شده آنها را در صف آخر صندلیها بعد از پناهندگان نیز بنشاند؟

.

مثلا آقای جلال گنجه ای کجاست که با لباس آخوندی در شو شرکت کند، و بسیاری جدا شده دیگر شورا؟

.

جواب دجالگرانه برادر (مسعود رجوی)  همواره این بود که ما از زاویه مردم ایران انتخاب شده هستیم!!!!! فقط باید غرب را متقاعد کنیم که جلوی ما را نگیرد و یا از رژیم حمایت نکند که در اینصورت ما شش ماهه در تهران خواهیم بود؟؟؟!!!

.

اما جواب و واقعیت ما در این است که از سالهای گذشته یا به گفته یکی از برادران مسئول از 25 سال قبل به بعد مخاطبین ما  تنها و تنها دولتهایی بوده اند که ما بدنیال جذب حمایت آنها هستیم چون تنها جایی است که شاید بدلیل تضادهای بین اللملی حرفهای ما برایشان خریدار داشته باشد. از جمله عربستان در بعد از تضادش با رژیم.

اما باوجود اینکه مسعود و مریم با توی برف کردن سرشان فکر میکنند و میکردند که ما نمیدانیم مشکل کجاست همه میدانیم که سه دهه است که تشکیلات ما با ساختن مدل لباسی بنام مریم رجوی و هزینه های کلان برای پرداخت به شرکت و حمایت و هتل و رفت و آمد و غذا و … مجبور است که به حامیان مالی و … خود وانمود کند که کالایش طرفدار دارد. هرچند آفریقایی ها و عربها و پناهندگان و دانشجویان اروپای شرقی را بجای مشتری ایرانی جا بزند.

.

بردار در نشستی که بعد از فراخواندن ما به عراق از سفر اول مریم به  اروپا در جلسه ای انتقادی که برای همه ما با با حضور مریم رجوی گذاشت تیغ را برداشته و به مریم رجوی گفت :

.

“با هزینه کردن نصف اندوخته سازمان و صرف نزدیک به 5 سال حتی نتوانستی یکنفر هم برای ارتش آزادیبخش جذب کنی. و خودت جذب بورژوازی شدی. “

مریم رجوی قول داده که امسال هم همین کار را خواهد کرد. رجوی میگفت بعد از نمایش حمایت مردم رژیم در ا نتخابات ما نیز امسال باید هرطور شده بجای صد اتوبوس هزار اتوبوس بیاوریم و با مهندسی اعلام کنیم 3هزار اتوبوس بوده است.

امضاء محفوظ

تیرانا

24خرداد ماه 1396

.

زنان مبارز ایران کجا و شوهای ملکه مدل لباس فرقه تروریستی رجوی با جمعیت کرایه ای از کمپهای پناهندگی و برای مخاطبان عربستانی و نئوکلن ها ی کرایه ای کجا؟ خود قضاوت کنید.

به اشتراک بگذارید
Facebooktwitter

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.