خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی۲ امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

افشاگریهای همخوابگیهای مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای همخوابگیهای مسعود رجوی با زنان مجاهد

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

مقالات پربیننده

افشای پولشویی های فرقه رجوی

 

(حوضه انتخابی ) مخاطب شوهای سالیانه ماه ژوئن مریم رجوی کیستند؟

نویسنده: امضاء محفوظ

تیرانا

—————–

امسال رژیم انتخاباتی برگذار نمود و طبق اخبار و گزارش خبرگزاریها چهل و یک میلیون نفر در آن شرکت کردند!؟

حاصل آن نیز مشخص است و تضادهایی که از برمسند نشستن انتخاب مردم و انتخاب نشدن کسانیکه مردم نمیخواستند بارز شده خود نشان از این است که انتخابات مهندسی نشد. !؟

خانم مریم رجوی در جریان و بعد از مذاکرات اتمی رژیم با غرب در انزوای حتی مشتریهای شرکت درشوهایش نیز قرارگرفت. در همین ارتباط دست بدامن عربستان شد که این حامی همیشگی اش را به صحنه بکشد. که سایت ویکی لیکس ارتباطات مریم رجوی برای ملاقات و اظهار ادب!!! بعلاوه اینکه عربستان چه ارزیابی از فرقه رجوی بعنوان دستگاهی که اولا هیچ اثری در معادلات ایران و هیچ حمایتی در میان مردم ایران ندارد که هیچ حتی نیروهای رژیم در آن نفوذ هم کرده اند را افشا نمود.

11212121

بر اساس سند افشا شده ویکیلیکس، نظر سیستم اطلاعات عربستان در مورد رجوی و فرقه اش: اطلاعات رژیم در مجاهدین رخنه کرده اند و هیچ نقش و تأثیری در امور مربوط به ایران ندارد و فاقد پذیرش (پایگاه مردمی) در داخل ایران می باشد..
نقل از سایت نه به تروریسم و فرقه ها

همین بلا عینا سر عربستان نیز آمد. با نزدیک شدن رژیم به آمریکا البته از طریق ورود در مذاکرات هسته ای و قرارداد مربوطه بعلاوه علنی شدن حمایتهای عربستان از تروریسم مبتنی بر وهابیگری و غیر وهابی و همچنین محکومیت جنایات جنگیش در یمن قافیه را آنچنان بر این عزیزدوردونه پولدار بالای شهر در صحنه بین اللملی تنگ نمود که مجبور شد دست کند و از قبرستانهای سیاسی ایران مرده ای را بیرون بکشد و وارد صحنه کند.

یعنی ارزیابیش  از فرقه رجوی این بود که “««هیچ دیگر نقش و تأثیری در امور مربوط به ایران ندارد و فاقد پذیرش (پایگاه مردمی) در داخل ایران می باشد»»”

نقل از سایت نه به تروریسم و فرقه ها

بلکه وقتی مسئول دستگاه اطلاعات عربستان اضافه میکند که »»اطلاعات رژیم در آنها (سازمان)  نفوذ کرده اند«« عمق فاجعه آمیزی به بی ارزشی و بی اعتباری موضوع مورد ارزیابی میبخشد««

یعنی هم از نظر سیاسی و اجتماعی و هم از نظر امنیتی و اعتماد نیز نمیتوان به آنها اعتماد نمود.

ولی با این وجود همانگونه که در فوق آمد بدلیل اینکه هردو در شرایط سیاسی یکسانی قرار گرفته بودند آنها را بهم نزدیک نمود و عربستان با بیرون کشیدن این جسدی که غیر از مرگ فیزیکی از نظر سیستم اطلاعات عربستان حامل طاعون هم میتواند باشد، در شو سی خرداد 1395 فرقه رجوی شرکت و با توسری که با اعلام مرگ رجوی بر سر مریم رجوی زد حلوای حمایت را نیز به وی چشاند.

هرچند همه ما در آلبانی و حتی لیبرتی بشدت شوکه شده بودیم که این چه حرفی بود که ترکی الفیصل زده است ولی دستگاه تشکیلاتی اصلا به رویش نیاورد و تلاش کرد که وانمود کند که برادر زنده است. ولی هیچ کس باور نکرد.

مسعود رجوی مرحوم  از سی خرداد سال 1360 قول سرنگونی 3 ماه و سپس با تمدید 6 ماهه را داده که بعد از 37 سال هنوز هم ادامه دارد.

بعد از مخفی شدن مسعود، مریم رجوی شوهای بسیار گرانی راه اندازی کرده و با هزینه های بسیار نجومی حداقل سالی یکبار دو سه روز بصورت فول برد پناهجویان سراسر اروپا را (خدا پدر مادرشو بیآمزه) به تعطیلات پاریس آورده و تا شاید روح آن مرحوم غایب شاد شود. و از این طریق  وانمود کند که دارای حمایت است.  در صورتیکه در زمانیکه در لیبرتی بودیم و آمریکا با رژیم در حال مذاکره بر سر پروژه اتمی رژیم بودند مرتب حرف از این زده میشد که آمریکا دارد  با رژیم بر سر منافعش در منطقه سازش میکند…

جلسه و شو و کنگره و … بد نیست مشروط به اینکه محتوا و حرفی برای زدن به معنی دارای ارزش سیاسی و جدی داشته باشد ولی 37 سال است که ما در سازمان هرساله یک مجموع حرف را میزنیم شامل تعدادی اخباری که تماما از روزنامه های رژیم است و همه مردم ایران و جهان از آن با خبر هستند بعلاوه طرح چند ماده ای مریم رجوی و اینکه رژیم در بن بست است و جنگ جناحها و … و بعد نتیجه میگیریم که ما آلترناتیو هستیم.

این مجموعه اطلاعاتی که مریم رجوی هرسال با هزینه کردن صدها میلیون دلار تکرار میکند به گفته یکی از مسئولین خودمان 25 سال است که دیگر هیچ خریداری در جهان ندارد،  مردم ایران نیز حرفشان را در انتخابات میزنند و حتی عربستان هم در ارزیابیش گفته که ما هیچ جایگاهی در بین مردم ایران نداریم.

پس سوال اساسی این است که حوضه انتخابی مریم رجوی کجاست و کیستند که باید به سخنران انتخاباتی مریم رجوی گوش کند.

سوال دیگر این است که با وجو اینکه این سخنرانی انتخاباتی مریم و طرح های چندین ماده ای او مربوط به ایران است چرا مخاطب ایرانی در پنلهایش ندارد. چرا از شخصیتهای ایرانی هیچ اثری در آنجا پیدا نیست؟

چرا حتی شورایی های ایرانی در پنلها نیستند؟

جواب و واقعیت تشکل رجوی در این است که از سالهای گذشته یا به گفته یکی از برادران مسئول از 25 سال قبل به بعد مخاطبین ما دولتهایی هستند که ما بدنیال جذب حمایت آنها هستیم چون تنها جایی است که شاید حرفهای ما خریدار داشته باشد.

جواب رجوی بطور دجالگرانه ای این بود که ما از زاویه مردم ایران انتخاب شده هستیم!!!!! فقط باید غرب را متقاعد کنیم که جلوی ما را نگیرد و یا از رژیم حمایت نکند که در اینصورت ما شش ماهه در تهران خواهیم بود.

اما باوجود اینکه مسعود و مریم با توی برف کردن سرشان فکر میکنند و میکردند که ما نمیدانیم مشکل کجاست همه میدانیم که سه دهه است که تشکیلات ما با ساختن مدل لباسی بنام مریم رجوی و هزینه های کلان برای پرداخت به شرکت و حمایت و هتل و رفت و آمد و غذا و … مجبور است که به حامیان مالی و … خود وانمود کند که کالایش طرفدار دارد. هرچند آفریقایی ها و عربها و پناهندگان و دانشجویان اروپای شرقی را بجای مشتری ایرانی جا بزند.

مریم رجوی قول داده که امسال هم همین کار را خواهد کرد. رجوی میگفت بعد از نمایش حمایت مردم رژیم در ا نتخابات ما نیز امسال باید هرطور شده بجای صد اتوبوس هزار اتوبوس بیاوریم و با مهندسی اعلام کنیم 3هزار اتوبوس بوده است.

امضاء محفوظ

تیرانا

24خرداد ماه 1396

زنان مبارز ایران کجا و شوهای ملکه مدل لباس فرقه تروریستی رجوی با جمعیت کرایه ای از کمپهای پناهندگی و برای مخاطبان عربستانی و نئوکلن ها ی کرایه ای کجا؟ خود قضاوت کنید.

به اشتراک بگذارید
Facebooktwitter

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.