خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای همخوابگیهای مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای همخوابگیهای مسعود رجوی با زنان مجاهد

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

مقالات پربیننده

افشای پولشویی های فرقه رجوی

 

درسهای حادثه هفت تیربرای مریم رجوی و “شو”را از جانب مسعود رجوی

 

مقدمه: تعین تکلیف سی خرداد سال 1360 سرآغاز مبارزه مسلحانه ضد میهنی رجوی

پیام مسعود بهمن 59

نشریه مجاهد شماره 102 بهمن 1359

جهت ثبت در تاریخ (همانگونه که در نوشته های قبل نیز آورده ام) باید گفت که نه تنها مسعود رجوی از خیلی وقت قبل از سی خرداد سال 1360 نقشه های روزهای خشم خلقش (تروریسم افسار گسیخته ) را کشیده بود و نفوذیهایش را سازمان داده بود بلکه درست زمانیکه درپیام 27 خرداد که در نشریه 28خرداد 1360 چاپ شد از خمینی بعنوان امام و آیت الله نام میبرد به بهانه در خطر بودن جان بنی صدر طی اطلاعیه ای چنین مینویسد:

نجات زندانیان

نجات بنی صدر - Copy

نشریه مجاهد شماره 126، 28خرداد1360

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«« آنقدر در به ثمر رساندن کودتای ارتجاعی-امپریالیستی شبابزده اند که بی محابا “اعدام و مرگ” رئیس جمهورقانونی را سرلوحه دستگاه خبری و ارتباط جمعی خود ساخته اند. »»

 

باز در تاریخ 27 خرداد1360 نیز با بهانه در خطر بودن جان اسرای مجاهد در زندانها مسعود رجوی حرف ازکودتای ارتجاعی – امپریالیستی میزند که پاسخش آنگونه که در ادامه پیامش آمده :

 

«« پاسخی جز هر آنچه را که در حق طاغوت و شکنجه گران و دژخیمان روا بود، نخواهد داشت. سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ »»

 

معنی این آیه نیز این است که: و آنان كه ظلم و ستم كردند به زودی خواهند دانست كه چه کیفری خواهند دید. تهدید آشکار و آماده کردن رژیم برای پاسخ متناسب با خواست مسعود رجوی با این تهدید در سی خرداد.

خوانندگان عزیز که مطمئن هستم متوجه تکته بنده شده اند و آن این است که چرا رجوی در روزهای قبل از سی خرداد رژیم را که ارتجاعی معرفی میکرد واژه ارتجاعی – امپریالیستی را برایش تدارک دیده و مرتب تکرار میکند و پا را حتی جلوتر گذاشته و حکم رژیم را نیز صادر میکند و میگوید که همان کاری درحق طاغوتی ها (عناصر وابسته به امپریالیسم یعنی کسانی مانند عناصر وابسته به رژیم سابق و مک کین ها و جان بولتن ها و جولیانی ها…) و دژخیمان روا ست در انتظارشان است. و سپس آیه مربوط به اینکه چه چیزی در انتظارشان است آورده میشود؟

استفاده از واژه امپریالیستی که هیج ربطی هم به توطعه ادعایی رجوی نداشت و تاریخ هم نشان داد که نداشت هرچند واضح بود که خمینی دیگر بنی صدر را تحمل نخواهد کرد. مسعود رجوی فقط و فقط برای مشروع جلوه دادن دست بردن به سلاح و سلاخی هایی که برنامه ریزی کرده بود و میدانست که نا مشروع است بود که مورد استفاده قرار میگرفت. والا بعد از گذشت 37 سال جهان امروزه آینه تمام قد کسانی است که مبارزه ضد امپریالیستی را در ید انحصار خود و تنها خود میدانستند و هنوز هم با پر رویی تمام در درون تشکیلات همین را تبلیغ و به خورد اعضای قطع از جهان میدهند.

اما مضحکتر از همه تلاش مسعود رجوی به مال خود کردن گروگانگیری در آن مقطع است. و به قطع و یقین تائید آن کار بعنوان کاری انقلابی است.

شرکت در گروگانگیری

لطفا به نحوه اطلاع رسانی مسعود رجوی از جریان پشت پرده گروگانگیری توجه کنید که غیر مستقیم از زبان رژیم میگوید که متولی و تراز اینکار مال مجاهدین  بوده و رژیم پیش دستی کرده است تا این کار انقلابی!!!! از نظر مسعود رجوی بنام رژیم تمام شود و نه سازمان. این زمانی است که باد ضد امپریالیستی میوزد و رجوی دست خالی مجبور است که طبلی تو خالی را بنوازد تا عقب نماند.

کاری که بعد از حمله تروریستی 11 سپتامبر کرد که گفت:

»»اینها تازه مسلمان انقلاب نکرده اند وای اگر ما مسلمانان انقلاب کرده اگر اینکار را میکردیم ببین چه کار میکردیم. ««

آپورتونسیم و میزان توخالی بودن چنته رجوی را مشاهده میکنید؟

اما درسهایی که از باید مستقیم از اعمالی همچون هفت تیر گرفت

در همان سالهای اوایل انقلاب بعد از اینکه رژیم طبق دستور و میل مسعود رجوی سرنگون نشد وقتی میخواست هفت تیر و انفجار دفتر ریاست جمهوری و دیگر ترورها را را در درون تشکیلات توجیه کند حرف از این میزد که با ترور سران رژیم و بطور خاص با تاکید بر عناصر امپریالیستی رژیم، آنرا بی آینده کردیم. که در این توجیه بی پایه و اساس ضمن اینکه شنونده را به آینده ای نا معلوم ارجاء میداد خود را نیز ضد امپریالیست جا میزد که ترورها تماما ضد امپریالیستی بوده است. و اینگونه شکست مطلق خود را میپوشاند.

امروز نزدیک به 37سال از جنایات تروریستی سال 1360 میگذرد و دستگاه تبلیغی مسعود رجوی در طی این سالها تا توانسته در بوق و کرنا کرده است که ما در پاسخ به قتلعام سی خرداد سال 1360 بوده است که دست به سلاح برده و تمامی بمب گذاریها، تمامی عملیات انتحاری، ترورهای خیابانی و کسبه و مردم کوچه و بازارهمه و همه یک واکنش بوده است واکنشی دفاعی.

امروزه نیز هرسال با پولهای سعودیها که این روزها با استقبال 340میلیاردی که از ترامپ کردند انزجار و خشم تمامی جهان متمدن را برانگیختند هرسال سی خرداد را جشن میگیرند. از همانگونه جشن هاییکه سعودیها با ترامپ رقص شمشیر به زور پول و دلار نفتی گرفتند.

طنز تاریخ در این است که بعد از 37 سال رژیمی که مسعود رجوی در 1360بی آینده اش کرد!؟ در سال 1396 درست چند روز قبل از سی هفتمین سالگرد هفت تیر و به قول مسعود رجوی “روزانفجار خشم خلق” یکی از بزرگترین پیروزی انتخاباتی و محبوبیت مردمی خود را بر خلاف انتظار و تحلیل و پیش بینی و خواست جهان با به صحنه آمدن بیش از 40میلیون رای دهنده بطور خاص جوانان بصورت “انفجار حضور خلق” بنمایش گذاشت.

اما در مقابل همان دستگاه مسعود رجوی امروزه مجبور شده است که فقط برای بقاء، و زنده ماندن و نفس کشیدن مانند زالو بمدت دو دهه به عراق و صدام حسینِ منفورِ جهان و بعد به عربستانِ منفور تر از صدام  دخیل ببندد و کماکان بزرگترین مسئله اش مخفی کردن فروپاشی تشکیلاتی، فساد درونی، بی آینده گی سیاسی، بن بست و شکست مطلق ایدئولژیکی ظهور مسعود رجوی بعنوان امام زمان جدید و فاتح جهان به خفتبارترین شکل ممکن با اعلام مرگش آنهم توسط ولی و کفیل تشکیلاتش ترکی الفیصل یکی از سرکردگان جنایات جنگی یمن و منطقه و حامی تروریسم وهابی و رجویی ای است.

زمانیکه دستگاه رجوی در ایزولاسیون مطلق، مجبور است تن به خود و وطن فروشی به عربستان و … داده . برای خرید حمایت دست بدامن عناصری چون مک کین ها، جولیانی ها، جان بولتن ها، …ازشاخص ترین چهره های امپریالیستی شده است و لیست شهدایش را که زمانی به امام حسین در کربلا و امام زمان در سامرا تقدیم میکرد به اینها ها اهدا کند.

دستگاهی که مجبور است روزانه با هزاران دروغ و تحمیق به اعضایش اینگونه القاء کند و امیدوارشان سازد که هرچند زمانیکه در عراق بودند آمریکا رژیم را سرنگون نکرد تا سپس دو دستی تقدیم مسعود رجوی کنند حالا که در 5000کیلومتری در گوشه ای دور افتاده از جهان در حال پوسیدن هستند شاید دل آمریکا برحم بیاید و اگر دری به تخته خورد و آمریکا خواست!؟ و توانست؟ً! رژیم را سرنگون کند حتما دو دستی تقدیم مریم رجوی میکند و کاری به کار ایران و ایرانیان نخواهد داشت.

اما از آنجا که فرقه رجوی از کسی حرف نمیشنود در زیر جواب مریم رجوی و تشکیلاتش و بطور خاص “شو”رای کرایه ای اش را فقط و فقط باید از مسعود رجوی گرفت و به آنها داد. از رهبر عقیدتی، شیر همیشه بیدار، امام زمان ناکام، … در زیر جواب رجوی را بخوانید:

مسعود رجوی در پیام به قول خودش تاریخی و تعین تکلیفی اش  در بهمن 1359چنین نوشته است:

محاکمه ق2محاکمه ق1

 

 

 

 

 

 

(نشریه مجاهد شماره 102 دوم بهمن 1359 ص2)

 

کل صفحه

««از طرف دیگر ما از آغاز گروگان گیری دها و صدها بار گفته و میگوئیم… آیا آقایان دست اندرکار اگر هم ریشه کنی نهایی همه پیوندهای استعماری را از ما نمی پذیرفتند در رابطه با گروگان ها علیرغم آن همه سخنان شداد و غلاظ و خط و نشان کشیدن های قبلی شان، نمیتوانستند الاقل از طریق یک محاکمه سمبلیک هم شده امپریالیزم آمریکا را به استناد این همه جنایات مستندش در ایران، در افکار عمومی جهانیان به محاکمه بکشانند؟ »»

 

و در ادامه در مقابل خواست رژیم برای تعهد آمریکا بر عدم مداخله در امور ایران در قبال آزادی گروگانها، مسعود رجوی نوشته است:

1

««جالبتر و مضحکتر شرط اول است که ما  در خواست کرده ایم که آمریکا توبه کرده و قول عدم دخالت در امور ما را بدهد. راستی مطابق کدام منطق و کدام دیدگاه میتوان از آمریکا انتظار پای بندی به عهد و پیمان داشت؟ (زمانیکه حتی آنگلامرکل نیز از آنها نا امید شده است) آن هم تعهد عدم دخالت در امور ایران؟ حال آنکه به قول قرآن: “کیف یکون للمشکرکین عهدء عندالله و عند رسوله …” آخر … چطور میشود از “شیطان بزرگ” انتظار وفاداری به عهد و پیمان داشت؟ آخر در کجای کتاب خدا و سیره انبیاء و الیا، شیطان متعهد شده است که از شیطنت دست بردارد؟ …بنابراین بگذارید از جانب مجاهدین خلق و همه انقلابیون راستین این میهن تاکید کنم که هیچ اعتمادی به عهد و پیمان شیطان و رهروانش نیست و به یاد داشته باشید که امروز آنچه را در باره شیطان گفتنی بو ما گفتیم. اللهم فاشهد…(همانجا)»»

خانم رجوی و شورایی ها بحث رهبر عقیدتی را گرفتید؟!!!! اینها دیگر حرف بریده مزدوران نیست. والله از درسهای تاریخی امام زبون مسعود رجوی مرحوم و ناکام است.

هرکس شنید و خواند باید برود و گزارش بنویسید که از حرفهای برادر چه فهمید. خلق قهرمان که از 37 سال قبل فهمیده و خطش را جدا کرده. مانده ایم ما و شاید فقط شما؟!!!

اگر باور نمیکنید به ادامه بیانات تاریخی امام ناکام مسعود رجوی در همین پیامش گوش کنید:

اما متاسفانه

««اما متاسفانه امروز به اثبات میرسد که همچنانکه مجاهدین خلق ایران از آغاز!؟ پیش بینی کرده بودند شعار مبارزه ی ضد امپریالیستی نیز خود اهرمی شد در دست جناح های بخصوص، برای رسیدن به وزارت و نیابت و وکالت و.. و چنین است که روح کلمات مقدس انقلابی، چنانکه روح تمامی مستضعفان و رنجبران ایران از دست این ستم و فریبی که در حق آنها روا شده به فریاد میآید.  (همانجا)»»

 

یعنی اولا مبارزه ضد امپریالیستی فقط و فقط در انحصار رجوی است و بقیه فقط شعار میدهند و برای رسیدن به قدرت و ریاست جمهوری موقت و… است. در ثانی به قاموس کلمات تجاوز شده و مردم ایران از آنها نفرت دارند چون فریبشان داده اند.  در ادامه رهبر عقیدتی میفرمایند:

««تازه ما در شرایط به خواسته و تهدیدات آمریکا مبنی رها کردن گروگانهای آمریکایی به نازلترین بها …گردن میگذاریم که بلندگوهای تبلیغاتی مان پیوسته مدعی اند که جنگ ما فی الواقع نه با عراق بلکه با آمریکاست و شهدا و جوانان ما فی الواقع نه بدست عراق بلکه بدست آمریکاست (امثال مک کین و جان بولتن و جولیانی، و…) شهید میشوند. پس در اینصورت چه کسی پاسخگوی این خونهاست؟!!!!!»» (همانجا)»»

 

خانم رجوی آیا پیام رهبر عقیدتی ناکام دریافت شد ؟

 

درس بزرگ برای شما شورایی ها و خانم مریم رجوی این است که تروریسم، بمب گذاری، قتل و کشتار مردم و کسبه و …در خیابانها و سرکوب و شکنجه و اعدام درونی تحت هر نامی ورشکسته است، چه با برچسب زدن به دشمن که ارتجاعی-امپریالیستی (شیطانی) است چه وقتی درجنگی که امپریالیستها (شیاطین) براه انداختند بعنوان عامل ولی بنام ارتش آزادیبخش جنایت  میکنی و چه حتی زمانیکه امپریالیستها شب و روز در جلسات مختلف شما با قیمت های بالا، لیست شهدایمان را دریافت کنند و حمایتهای لفظی و … میکنند.

به همین دلیل است که مردم هوشیار ایران مسالمت را برای تغییراتی که مد نظرشان است انتخاب کرده اند.

بقول رهبر عقیدتی مرحوم : بیاد داشته باشید که امروز آنچه را در باره شیطان گفتنی بو ما گفتیم. اللهم فاشهد…

نه به تروریسم و فرقه ها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید
Facebooktwitter

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.