فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای عیسی آزاده از فرماندهان سابق مجاهدین در پارلمان اورپا

اعلام انشعاب مسئولین ارشد سازمان مجاهدین از این فرقه در پارلمان اروپا

مقالات پربیننده

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

پیام مسعود رجوی به باقی مانده فرقه رجوی در تیرانا

«««مردم گرایی توحیدی و مبتذل

درحقیقت انقلاب متعلق به مردم و رای واقعی از آن ایشان است. مردم تنها وقتی که

نقش خود را در تعیین سرنوشت خویش ببینند، استعدادهایشان شکوفا میگردد و خلاقیت های نا محدود آنها به منصه ظهور میرسد. اگر بخواهیم یک نظام مردمی برپا کنیم هیچ راهی جزتکیه نمودن به مردم و مشارکت دادن آنها در کار و سرنوشت خودشان وجود ندارد. برای یک سیتسم انقلابی هیچ سرمایه ای و امکانی بالاتر از اعتماد و حمایت مردم نیست. به راستی وقتی یک انقلاب و انقلابی از نیروی حمایت کننده توده ای برخورد ار نباشد دیگر چه خواهد داشت! دیگر هرگز نخواهد توانست به امر  بسیج خلق که لازمه پیروزی در نبرد علیه امپریالیسم است، تحقق بخشد. دیگر حیات و موجودیت او نیز منتفی است. درست مانند ماهی که درون آب هیچ امکانی برای بقا و زنده ماندن نخواهد داشت…»»»

 

آیا بعد از سی خرداد سال 1360 کسی دیده و شنیده و خوانده که این فرقه به مردم ربطی و تکیه ای داشته باشد؟ و بیان مسعود رجوی در مورد دستگاه بغایت ارتجاعی و قدرت پرست و تروریستش  چقدر صادق است؟

شروع فاز دوم خیانت به میهن رجوی

شروع فاز دوم خیانت به میهن رجوی

Bildergebnis für ‫ملک حسین مسعود رجوی‬‎

Bildergebnis für ‫ملک حسین مسعود رجوی‬‎

%d9%85%d8%b1%db%8c%d9%85-%d9%88-%d8%ac%d9%88%d9%84%db%8c%d8%a7%d9%86%db%8c%d9%85%d8%b1%db%8c%d9%85-%d8%b1%d8%ac%d9%88%db%8c-%d8%aa%d8%b1%da%a9%db%8c-%d9%81%db%8c%d8%b5%d9%84مک کین و مریم رجوی

به اشتراک بگذارید
Facebooktwitter

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.