مقالات پربیننده

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

کنفرانس رشد پوپولیزم راست افراطی در پارلمان اروپا

بشریت باید از خطر پوپولیستها چه نوع ایرانی ام ک او و یا لوپن فرانسوی ..که یکبار در آلمان طعم آنرا کشیده است آگاه باشد .

 

روز پنجشنبه یازده می 2017 آقای داود ارشد از اعضای عالیرتبه جدا شده فرقه رجوی و “شو”رای ملی مقاومت در کنفرانس گروه سوسیالیستها و دمکراتهای اتحادیه اروپا در پارلمان اروپا مرکز بروکسل شرکت نمود.

Socialists & Democrats

 

 

 

کنفرانس پوپولیزم و افراطی گری، توسط گروه سوسیالیستها و دمکراتهای اروپا به ریاست خانم آنا گومز و آقای پیتر نیدرمولر از عضو پارلمان اروپا و اعضای کارگروه سوسیالیست و دمکرات اتحادیه اروپا برگزار شده بود.

DSC00696

 

بعضی از اعضای دیگر پنل عبارت بودند از:

  • راد فورد پروفسور علوم سیاسی از دانشگاه منچستر انگلستان
  • خانم کاترینا فرویو محقق از دانشگاه آکسفورد انگلستان
  • آقای گاوان تیلتی استاد ارشد مطالعات رسانه ها از دانشگاه ملی ایرلند

کنفرانس جهت بررسی خطرات و  تهدیدات جنبشهای پوپولیستی (خلقی) در اروپا و جهان و  شیوهای کار آنها از جمله دروغ پردازی، شایعه پراکنی جهت ایجاد نفرت در بین جوامع و اعضای خود بویژه گذاشتن پیام ها و مطالب نفرت پراکنانه و تهدید آمیز بر روی اینترنت و شبکه های اجتماعی با استفاده گسترده از رسانه های مانند فیس بوک و تویتر و … و اینکه باید در هرکجا با دروغها و نفرت پراکنی آنها مبارزه کرد، اختصاص داشت.

آقای داود ارشد بطور مفصل بخشی از تجارب خود از پوپولیزم و خلق گرایی دروغین که خودش بیش از سه دهه در فرقه منهوس مسعود و مریم رجوی بعنوان یک عضو علیرتبه شاهد آن بوده است به کنفرانس ارائه نمود.

خانمها و آقایان پوپولیزم مبتنی است بر یک سری مشکلاتی که در جامعه وجود  دارد و گروههای پوپولیستی راست تلاش میکنند با دروغ و فریب و نفرت پراکنی مشکلات جامعه را دست آویز قرار داده و مردم را فریب دهند و از آن جهت کشاندنشان به سمت اهداف خود بهره برداری کنند.

DSC00700

مشکلات عمده ای که در جوامع ما وجود دارد را میتوان در بی اعتمادی مردم به سیاستمداران کنونی و احزاب و عملی نشدن قولهای سیاستمداران، ناامیدی مردم از امکان تغییر وضعیت اجتماعی و اقتصادی، اختلافات فرهنگی، بی اطلاعی مردم از جریانات و عدم شفافیت در جامعه و بطور خاص فساد موجود در میان سیاستمداران در اروپا را نام برد.

هرچند که این مشکلات و دهها مشکل دیگر که نامبرده نشد بهانه ای و مجوزی برای رشد و ترویج  پوپولیزم راست افراطی نیست و نباید باشد چرا که خود این گروههای پوپولیت راست افراطی همچون ترامپ و لوپن و آنچه ما نیز در کشورمان همانند ام کی او (برهبری مسعود و مریم رجوی ) داشته ایم و بنده سی سال از اعضای عالیرتبه آن بوده ام که فجایع عظیمی در کشور براه انداخته اند خود از فاسد ترین سیاستمداران و افراد هستند. لوپن بدلیل دزدی از خزانه اتحادیه اروپا و پولهایی که به محافظ خود داده است تحت تعقیب میباشد. ترامپ نیز فرارهای مالیاتیش دیگر زبانزد همه است و خود نیز بدان افتخار میکند.

پوپولیستیها ی ما نیز همچون مریم رجوی یکی از کسانی است که پولهای کثیفیش سر به آسمان میزند و از همه راههای غیر قانونی مانند پولشویی، دزدی توسط نیروهای تحت امرش، قاجاق نفت و تشکیل انجمن های خیریه قلابی، و حتی فروش اطلاعات کشورش به دشمنان کشور ایران برای کسب در آمد دست زده و میزند. علاوه براین دست درشکنجه و زندان و کشتن اعضای خود و تروریسم در داخل کشور ایران دارند. بنابراین این اصول نیست که محرک  پوپولیزم است اگر اینها بهانه ای هم نداشته باشد مانند مورد سربازان دستگیر شده در آلمان برای درست کردن بهانه حتی تلاش میکنند دست به ترور زده و آنرا دستآویز قرار میدهند.

بشریت باید از خطر پوپولیستها چه نوع ایرانی ام ک او برهبری مریم رجوی وچه نوع فرانسوی به رهبری  لوپن در فرانسه  ..که یکبار در آلمان طعم آنرا کشیده است آگاه باشد .

مک کین و مریم رجوی

فرقه رجوی در ایران به بهانه اینکه رژیم حاکم نمیتواند به اندازه کافی ضد امپریالیست باشد و اینکه حتما جاده صافکن امپریالستها خواهد بود فضای کشور را با دروغ و شعارهای دروغین ضد آمریکایی و غربی بسمت اشغال سفارت بردند. و دانشجویان ساده را به اشغال سفارت یک کشور خارجی تهیج نمودند. رجوی به این همه راضی نبود و خواستار اعدام و محاکمه گروگانها بود. بر همین اساس بود که حتی دست به سلاح برد و تروریسم براه انداخت تا این دولت که به ادعای رجوی به اندازه کافی ضد آمریکایی و غربی نبود و عقب مانده تبلیغ میشد را سرنگون کند تا بتواند به اصطلاح خودش با بدست گرفتن قدرت بهترین مبارزه را با آمریکای جهانخوار بکند.

TZbkp506AaoQ6WgOjF2KA

ولی امروزه میبینیم که همین مسعود رجوی و خانم رجوی چگونه در دامن فاشیسترین جناحهای آمریکا شب و روز میگذرانند و به همزیستی با آنها افتخار میکنند و اینکه چرا همین رژیم با این آمریکایی ها سر سازش ندارد ایراد میگیرند. و تازه خواستار حمله نظامی آمریکا به ایران نیز هستند.

شاه اصلی

 و یا در حال حاضر خانم مریم رجوی که مدعی آزادی زنان است، در اوج اتحاد با ترامپ دشمن شماره یک زنان قرار گرفته است.

 

دکترین پوپولیستها کسب قدرت به هر قیمت است. هیچ پرنسیپ انسانی ندارند، اساس کارشان بر دروغ و ریاکاری و فریب افکار عمومی است.

 

بنابراین پوپولیزم هیچ پرنسیپی ندارد تنها و تنها از مسائل جاری جامعه جهت بقدرت رسیدن سوء استفاده میکنند. و خودشان همچون ترامپ و … سمت و سوی بسیار جدی و خطرناک دیکتاتوری دارند همانگونه که همین گروه تروریست ام ک او در درون تشکیلات از مشت آهنین و زندان و شکنجه و اعدام برای سکوب مخالفین خود استفاده کرده است و میکند.

بنابراین باید رشد پوپولیتسهای راست افراطی را جدی گرفت. البته وظایف احزاب اصلی  هر کشور مورد بحث در درجه اول جلوگیری از حضور اینگونه گروهها با سابقه تروریستی در پارلمان و محیط سیاسی است و سپس آموزش مردم و شفاف سازی است تا مورد سوء استفاده پوپولیستهایی همچون  ترامپ در امریکا و لوپن در فرانسه و طرفداران هیتلر در آلمان و رجوی در ایران قرار نگیرد.

 

 

درحاشیه کنفرانس  عملکردهای فرقه تروریستی رجوی بعنوان یکی از پوپولیستهای دروغین ایرانی  برای خانم گومز مفصلا تشریح شد. بویزه که تفاوت پوپولیستهای شرقی با غربی در چیست و فصل مشترک آنها کدام است. چونکه پوپولیستهای اروپایی از عوام الناس (اسکین هد-لات و لومپن)، بیکاره ها، و بعضی اختلافات فرهنگی مانند مسیحی و مسلمان و ….. سوء استفاده میکنند و به همین اعتبا براحتی آنها را میتوانند فریب دهند در مورد نحوه دروغ پردازی فرقه رجوی سوال کردند که مفصلا توضیح داده شد.

 

نه به تروریسم و فرقه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.