مقالات پربیننده

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

فرقه رجوی از تشکلهای سیاسی اجاره ای در منطقه

یکی از علائم بی هویتی ملی در نیروهای سیاسی یک کشور قطع شدن از مردم آن کشور و بی اهمیت بودن نظرو تمایل و دیدگاه مردم آن کشور برای نیروی سیاسی است.

وقتی نیرویی به این مرحله از ورشکستگی سیاسی میرسد همانند فرد بشدت معتادی میشود که بدلیل اعتیادش دیگر آبرویش،  منافع فرزندان و خانواده و فامیل و … بطور کامل برایش رنگ میبازد و دیده ایم که حتی در بسیاری موارد (در صورتیکه شرایط اجتماعی و خانوادگی اجازه بدهد) مرز فروش زن و فرزند  را جهت تامین مواد مورد نیاز خود در مینوردند و سر از دزدی و ورود به باندهای مافیایی و قتل و جنایت که یکی از وجه مشترک کسانی است که در این عرصه نمیتوانند مسیر اعتیاد را تصحیح کنند درمیآورند.

داستان فرقه رجوی نیز متاسفانه داستان یکی از معتادترین نیروهای سیاسی ایران است. نیرویی  که سابقا بنام “سازمان مجاهدین خلق ایران” نامیده میشد. و نیروهایش برای در امان ماندن مردم نارنجک را در جوی آب منفجر میکردند که خود و نه مردم را بکشند. میلشیایی که نام خود را نیز به جلاد نمیگفتند. در حال حاضر سرانشان نارنجکشان فقط و فقط برعلیه مردم بکار میافتد و کارشان لودادن مردم و منافع آنهاست.  تا از رهگذر آن چند صباحی به حیات ننگین خود با مواد (پول)ی که بدست میآورند ادامه دهند. و بطور مطلق هیچ چیز دیگری برایشان بویژه نگاه و نظر و دید مردمشان و حتی افکار عمومی جهان نسبت به آنها  جایی ندارد.

%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%b6-%d9%88-%d9%85%d8%b1%db%8c%d9%85-%d8%b1%d8%ac%d9%88%db%8c

فرقه رجوی مدافع عدم دخالت در امور دیگر کشورهاست؟؟؟؟ !!! یا بلندگوی سعودیها صاحب جدید باشگاه رجویها

فرقه رجوی به سرکردگی مسعود و مریم رجوی که اخیرا توسط سعودیها اجاره شد، سایت رسمی خود را نیز به تابلو تبلیغ جنایات سعودیها تبدیل نموده است. و متاسفانه گفته های وزیر خارجه کشوری که در حال حاضر رکود منفوریت در تجاوز به حریم سیاسی دیگر کشورها و دخالت در آنها را نه در حرف و کلام و حتی دفاع و حمایت سیاسی از نیروهای داخلی دیگر کشورها که با   بربریتی وصف ناپذیر که آن روی سکه داعش در صحنه تروریسم بین اللملی است بطور نظامی  و با قتلعام زنان و کودکان بنمایش میگذارد طوریکه صدای جهان نیز بلند شده است منعکس میکند.

بمباران کارگاه مواد غذایی یمنی توسط هواپیماهای سعودی+عکس

قتلعام کودکان در یمن توسط اربابان فرقه رجوی (سعودیها)

البته در و تخته با هم بسیار خوب چفت شده اند. آقای مسعود رجوی و وارثین او برای اهدافی که بدنبالش هستند به هر کثافت سیاسی تن میدهند، بخوبی میدانند که وقتی در عراق بودند و تا زمانیکه صدام بر سرکار بود جهت بلند کردن یک قدم به هر طرف باید مسعود رجوی ماهها و شاید سالها به وزرای اطلاعات عراق برای گفتن یک ملاقات التماس  میکرد تا شاید در آن یک ساعت ملاقات بتواند مجوز برداشتن قدمی را بگیرد. آنهم با انبوه توهین و تحقیرهایی مانند اینکه باید به مسعود رجوی زن عراقی بدهند که عقلش سرجایش بیاید. (نقل از گفتگوی مسعود رجوی و حبوش).

اما بعد از سرنگونی صدام در عراق همگان شاهد بودند که تمامی سایتش از شعارهای سرنگون باد دولت مالکی و طرحهای سرنگونی معروف به سین 40 و سین 70 را بمعنی سرنگونی کردن مالکی در 40 یا 70 روز را در اشرف طراحی و تلاش میکرد به اجرا بگذارد.

که بنده در یکی از این موارد که آموزش سیاسی، ایدئولژیک و نظامی  2000 جوان عراقی و فرستادن آنها بداخل عراق جهت همین اهداف سرنگونی مفصلتر گزارش کرده ام.

جهت نمونه محمد علی توحیدی در مصاحبه فرمایشی بتاریخ 394/12/26 1 چنین میگوید:

»»همین الآن حتی سناتورهای آمریکایی دارند می‌گویند پیدایش داعش محصول مالکی است. امروز در تظاهرات عراق، می‌گویند ریشه فساد در دولت سابق بوده، قضاییه را این‌طوری کرده است و باید ریشه‌اش کنده شود؛ و یا در سوریه…««

بیانیه شورای ملی مقاومت در 1395/6/15

»»خامنه‌ای تصور می‌کرد که با حمایت بی‌دنده و ترمز از گماشته‌اش در منصب ریاست‌جمهوری و قلع و قمع رقبا، می‌تواند سیاست یکدست سازی ولایتش را تکمیل کند؛ همچنین با استفاده از «فرصت» عراق و دولت گماشته دیگرش، نوری مالکی، می‌تواند رزمندگان اشرفی را متلاشی و نابود سازد؛ و همزمان با تکیه بر پروژه دستیابی به سلاح اتمی، می‌تواند به بازسازی و ارتقاء اتوریته خود بپردازد و آب رفته را به جوی بازگرداند….

در این باره خانم مریم رجوی در سخنرانی خود در 20تیر1395 در گردهمایی نمایندگان کشورهای مختلف عربی و اسلامی که به‌دنبال گردهمایی بزرگ ۱۹تیر برگزار شد، گفت: «رهاورد دیگر رژیم آخوندی برای منطقه، بلایی به اسم داعش است که محصول سرکوب ملتهای عراق و سوریه توسط مالکی و بشار اسد، آنهم تحت هدایت مستقیم ولایت‌فقیه در تهران است. داعش به‌رغم بسیاری از تضادهای تاکتیکی و مقطعی با رژیم ایران، اما در بنیادهای سیاسی و نظری همان چیزی را ارائه می‌کند که نظام ولایت‌فقیه از سال۱۳۵۷ ارائه کرده است. در صحنه عملی نیز هماهنگیها و همکاریهای رژیم آخوندی و ایادی آن با داعش، امر اثبات شده‌یی است. کسانی که ادعا می‌کنند که مردم منطقه باید بین داعش و رژیم ایران یکی را انتخاب کنند، باید گفت مدافعان آخوندهای حاکم بر ایران هستند….برکناری نوری مالکی از قدرت در سال 1393 یک ضربه شدید به پایگاه قدرت رژیم در عراق بود. چرا که از یک سو هیچ‌کس برای رژیم جای مالکی را، که یک مهره گوش به فرمان بود، نمی‌توانست بگیرد و از سوی دیگر تشکیل ائتلاف بین‌المللی به رهبری آمریکا و شروع بمبارانهای داعش توسط این ائتلاف، حوزه مانور رژیم در عراق را محدود می‌کرد. رژیم برای جبران این خلأ تلاش کرد نیروی قدس و شبه‌نظامیان وابسته به آن را به بهانه جنگ با داعش در عراق گسترش دهد تا به این وسیله چیزی را که با سقوط مالکی از دست داده بود جبران کند. رژیم در همین راستا در دیالی عملاً جای داعش را در مناطقی که این گروه در آن تسلط داشت گرفت. داعش بدون جنگ قابل ملاحظه‌ای مراکز تحت تسلط خودش را به نفع شبه‌نظامیان وابسته به نیروی قدس تخلیه کرد. متعاقباً شبه‌نظامیان وابسته به نیروی قدس فجیع‌ترین جنایتها را در این منطقه مرتکب شدند و یک پاکسازی مذهبی و نسل‌کشی علیه اهل تسنن به‌راه انداختند که هنوز ادامه دارد. در صلاح‌الدین نیز شبه‌نظامیان در بسیاری مناطق جای داعش را گرفتند.»»

در اینجا قصد دفاع از رژیم را نداریم بلکه میخواهیم وضعیت یک تشکل مزدور را که هیچ ربطی به مردم ایران ندارد را باز کنیم که چگونه بعد از به اجاره رفتن تبدیل شده است به بلندگوی سعودیها. جاییکه تمامی کنگره آمریکا فقط با یک رای مخالف و سنای آمریکا با دو سوم آرا قانون مجازات عربستان از طریق درخواست غرامت بازماندگان 11سپتامبر را تائید میکند و جلو وتو نمایشی رئیس جمهور آمریکا را هم میگیرد آنهم عربستانی که متحد استراتژیکش بوده، ولی خانم مریم رجوی به  اجاره داده شده مجبور است که دستان این جانیان را چه در جنایات 11 سپتامبر، چه در یمن، چه درتمامی جهان که توسط داعش صورت میگیرد را لیس بزند و تمیز و مبرا جلوه دهد در مورد عراق نیز به دروغ مدعی شود که داعش مولود عراق و مالکی و … بوده است. و رژیم توسط شبه نظامیانش  در عراق بعد از عقب نشینی داعش دست به قتلعام شیعان زده اند و هیچ کس جز خانم مریم رجوی و اطلاعات سعودیها که این اخبار را به او دیکته کرده اند خبردار نشده اند.

این است سرنوشت تمامی کسانیکه بصورت سکتاریستی و در خلاف جهت منافع مردم حرکت میکنند. قانون اتودینامیک تاریخ مستقل از اینکه چه کسی هستی وچه شعاری میدهی، خاطی را به مجازات خود میرساند، حال نامت حزب دمکرات کردستان ایران باشد یا فرقه پرافتخار مجاهدین خلق ایران!!!

داود ارشد

14سپتامبر

23مهرماه 95

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.