مقالات پربیننده

فرقه ها در میان ما

دانش علمی شناخت و تمیزدادن فرقه از تشکل سیاسی

بدون شناخت علمی از فرقه های خطرناک تحلیل عملکردهای فرقه رجوی و اثرات بشدت مخرب آن بر اعضا و جداشدگان و خلاص شدن از فشارهای شکنجه گونه روانی مغزشویی های چندین دهساله غیرممکن است

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

روشنگری آقای داود ارشد نسبت به پخش یک گزارش فریبنده در مورد فرقه رجوی برای مقامات سفارت آلبانی

11

 

روز گذشته آقای داود ارشد برای مقامات سفارت آلبانی در برلین نسبت به سفیدکاری فرقه رجوی در مورد شبکه مافیایی و تروریسم لورفته اش در رسانه های آلبانی اطلاع رسانی و روشنگری نمود.  

فرقه رجوی بعد از قطع شدن از مردم ایران بخاطر تروریسم داخلی و همکاری با دشمن مردم ایران صدام حسین علیه کشورش، و خیانت به فرهنگ و مقدسات مردم ایران بویژه علیه زنان مبارز ایرانی توسط آقای مسعودرجوی و معاونت خانم مریم رجوی تحت عنوان انقلابهای متعدد ایدئولژیک که بسیاری از زنان شجاع مبارز و مردان بعد از موفقیت در فرارشان از این فرقه به بعضی جنبه های ضد بشری و ضد زنانه این زوج در حدی که جامعه و افکار عمومی کشش شنیدن آنرا داشته باشد دست به افشاگری زده اند،  واین فرقه را به مثالِ ضد فرهنگی، ضد ایرانی برای مردم ایران تبدیل کرده است و طوری که جانیان و افراد شرور را با این صفت میخوانند. همین امر باعث شد که آقای مسعود رجوی برای ادامه حیات ننگین خود بیشتر و بیشتر به دامن دشمنان مردم ایران همچون عراق و عربستان و آمریکا پناه برده و با عرضه کردن خود بعنوان ابزاری علیه ایران تحت نام مبارزه برای آزادی و دمکراسی در ایران با بکاربستن شوهای نمایشی بکمک پولهای که از صدام و امثال او گرفته بودند خود را در فضای مجازی و شوهای سالیانه و  رسانه هایی که در نبش قبر این فرقه دارای منافع بودند بعنوان نیروی مطرح نگهدارند.

 

بعد از اخراج این فرقه توسط مردم عراق از آن کشور و تحمیل آنها به مردم آلبانی توسط آمریکا فرصت مناسبی شد که نیروهای اسیر در این فرقه که بدلیل شرایط عراق امکان فرار و نجات نداشتند بویژه در میان زنان و نو جوانان، بتوانند خود را با استفاده از شرایط آزاد و دمکراتیک و امن کشور آلبانی به دامن جامعه آزاد بازگردانند، بعضی از آنها به کشور خود بازگشته و بعضی نیز در آلبانی و یا در اروپا ساکن شده اند از جمله فرزند آقای مسعود رجوی که نزدیک به بیست سال در اشرف بصورت بازداشت اسیر شده بود بعد از رسیدن به کشور شما از این فرقه فرار کرد و بدنبال زندگی آزاد خود رفته است.

 

در میان نجات یافته گان و بویژه خانواده های اعضای اسیر آنان که عشق بیشتری به آزادی و دمکراسی داشتند دست به افشاگری علیه جنایات این فرقه چه در درون تشکیلات چه در مورد زنان و چه در همکاری با تروریسم بین اللملی داعش و بقایای صدام حسین در عراق زدند.  از طرفی نیز در همین مدت بسیار کم حضور این فرقه در آلبانی که مردم و مطبوعات آن عملکرد آنها را شاهد بودند، گزارشات بسیار تکان دهنده ای از این فرقه در مطبوعات آلبانی منعکس شد و یا توسط مردم و پلیس شاهد آن بودند. طوریکه سفارت آمریکا در آلبانی همانطور که در ملاقات قبلی ویدئو آنرا مشاهد کردید وارد عمل شد تا جلوی اقدامات مافیایی این فرقه بصورت ضرب و شتم و تهدید اعضای نجات یافته در خیابانها را بگیرد. رسوایی هایی که در همین مدت از فرقه رجوی در مطبوعات منعکس شده است برای این تشکیلات که میلیونها دلار خرج چهره پردازی خود میکند بسیار سخت و گران تمام شد طوری که مجبور شد دست به اقداماتی جهت لاپوشانی ماهیت تروریستی و عملکرد مافیایی خود آنگونه که مطبوعات آلبانی از تهدید، رشوه دادن، ضرب و شتم کردن … گزارش کرده بودند به نمایشی مزحک از آزاد منشی بپردازند.

 

همین فرقه که نمیتوانست خبرنگاران مستقل رسانه های بین اللملی و آلبانیانی را در چند ده متری سیم خاردارهای ارودگاه اجباریش بپذیرد و همانطور که در رسانه های آلبانی نیز منعکس شد خبرنگاران را همچون جدا شدگان و خانواده های اسرای خود تروریست میخواند مجبور شد در یک عقب نشینی دجالگرانه و رسوا با وارد کردن یک شبکه خبری در یک تور هدایت شده به زندان خود در شمال تیرانا با مظلوم نمایی و دمکرات پناهی ، پرده ای بر تروریسم و مافیای خود بکشد.

 

سوال اینجاست که فرقه ای که همه اصحاب رسانه های آلبانیایی و بین اللملی را تروریست میخواند، چگونه و به چه دلیل به یکباره یک شبکه تلویزیونی را با سلام و صلوات به ارودگاه کار اجباری خود برده است. آیا شبکه ویژن پرس تنها رسانه غیر تروریست آلبانیایی و یا بین اللملی است؟ چون فرقه رجوی در آلبانی نشان داد که همچون پدر خوانده خود آقای ترامپ تمامی رسانه های مستقلی که بخواند حقایق را منعکس کنند را تروریست و دروغگو میخواند و اجازه سوال یا فیلم برداری نمیدهد و در یکی از مواردی که کلیپ آن توسط کانال 4 تلویزیون انگستان فیلم برداری شده بود اگر حضور در آلبانی نبود قطعا خبرنگاران کانال 4 تلویزیون انگستان را بعنوان تروریست کشته و آنرا همچون در ایران جزیی از مبارزه خود برای دمکراسی جنش میگرفتند.

البته این حرکت مریم رجوی و نمایش رسوای تماس تلفنی شهرام کیامنش هرچند دهن کجی بزرگی و لگد بسیار خفت آوری به قبر  رهبر عقیدتی خود آقای مسعودرجوی است که در کتاب خانواده هایش به مریم رجوی و همه دیگر روباتها وصیت کرده بود که :

“خانواده ها را باید کشت و ما مجاهدین خانواده نداریم،”

نشان میدهد که تا چه میزان حرکت خانواده ها و جدا شدگان در احقاق حقوق انسانی خود در تماس با فرزندان و… از فرقه رجوی برای مریم رجوی شکننده و تاثیر گذار بوده است که حاضر شد با زدن سنگ بزرگی بر فرق مسعود رجوی چنین نمایشی را بر خود تحمیل کند.

 

ورود شبکه ویژن پلاس به ارودگاههای کار اجباری فرقه رجوی اولین نبوده و آخرین نیز نخواهد بود. آنها برای حیات مجازی خود که تنها حیات باقی مانده آنهاست به راه اندازی تورهای نمایشی جهت تغذیه خبرنگاران توسط روباتهایی همچون شهرام کیامنش که باید دروغهای نمایشی “تماس با فرزندان و نوه های خود” بطور مزحک و رسوایی در واکنش به رسوایی ناشی از حرکت خانواده مجاهدین اسیر در اردوگاه این فرقه وانمود میکرد که همه اعضا میتوانند آزادانه از درون این زندان با اقوام خود تماس بگیرند، ادامه خواهد داد.

 

اما واقعیت چیست:

طبق تجربه من که سی سال توسط این فرقه مورد استفاده قرار گرفته بودیم و متاسفانه بسیاری از مناسبات سیاسی بین اللملی را نیز بخیال اینکه این تشکل مافیایی یک تشکل انسانی و دمکراتیک است از ما یاد گرفته است. باید بگویم که رمز این کار متناقض مریم رجوی در این حقیقت نهفته است که:

طی چهل سال گذشته بعد از به زباله دان تاریخ فرستاده شدن فرقه رجوی این تشکیلات به کمک پولهای صدام حسین و سعودیها و… تنها و تنها در فضای مجازی و در رسانه ها (بویژه رسانه هایی که از حضور آنها در رسانه ها منافع داشتند) حضور داشته اند و هیچ پایی در واقعیت ایران و سیاست ایران ندارند. حقیقتی که سینه چاک ترین حامیان و تامین کنندگان مالی خانم مریم رجوی و آقای مسعود رجوی همچون عربستان سعودی و وزارت خارجه نئوکانها رسما گفته اند که این تشکیلات مافیایی هیچ جایگاهی در میان مردم ایران و اثری در سیاست جاری ایران ندارند. و ضربات هولناکی که از انتشار حقایق درون این فرقه مافیایی با افشاگریهای جدا شدگان و انعکاس آن در رسانه های آلبانی به مریم رجوی تحمیل کرد او را مجبور به این اقدام مزحک وادارنمود تا بتواند این شکست را با استفاده از این شبکه تلویزیونی پرده پوشی کند.

 

امیدواریم که اصحاب رسانه این شبکه تلویزیونی همانند بسیاری خبرنگاران مستقل و با شرافت فریب این فرقه را نخورند و در همکاری با یکی از مخربترین نیروهای بلقوه تروریستی که متاسفانه در اروپا و آمریکا حضور دارند که به جرات میتوانم بگویم در بنیادهای فکری صد بار از داعش برای جهان مدرن خطرناکتر هستند کمک نکنند.

در خاتمه آقای داود ارشد اعلام آمادگی نمود که در صورت تمایل این شبکه تلویزیونی حقایق درونی این فرقه را طبق مدارکی که توسط خود آقای مسعودرجوی منتشر شده، یا توسط رسانه های آنها و نشریات آنها انتشار یافته است را به اطلاع آنها برساند.

خانم باسیانا نیز از آقای ارشد بخاطر اطلاع رسانی موثرشان در مورد این تشکیلات تشکر نمود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.