مقالات پربیننده

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی۲ امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

افشاگریهای همخوابگیهای مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای همخوابگیهای مسعود رجوی با زنان مجاهد

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری به کشتن دادن حسن جزایری از دانشجویان هوادار رجوی

 

ایران: زیر فشار با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم

بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر اینکه ایران زیر فشار، مذاکره نمی‌کند گفت آمریکا می‌تواند تحریم‌ها را برای مدتی بردارد و به دیگر کشورها فشار نیاورد.

این مقام وزارت امور خارجه ایران تاکید کرد خروج آمریکا از برجام بسیاری از مناسبات ایران در منطقه و جهان را با تغییرات مواجه کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در گفتگو با خبرگزاری “پانا” با بیان اینکه “دونالد ترامپ به همراه متحدان منطقه‌ای خود جنگ روانی ضد ایران آغاز کرده است، گفت: این جنگ روانی هر روز شکل تازه‌ای می‌گیرد، از تهدید توئیتری تا آمادگی برای مذاکره و فیلم‌های کوتاه چند دقیقه‌ای در به اصطلاح حمایت از مردم ایران.

بهرام قاسمی در ارتباط با تازه‌ترین تحولات در خصوص مذاکرات با کشورهای اروپایی به منظور حفظ توافق جامع اتمی افزود: سعی ما بر این است که بر اساس نیازمندی‌های ایران که باید از جانب اروپای بعد از خروج آمریکا از برجام فراهم شود، بتوانیم به یک تفاهم نسبی برسیم.

این مقام وزارت امور خارجه ابراز امیدواری کرد که تا پیش از آبان ماه و زمان اجرایی شدن دور دوم تحریم‌های آمریکا علیه ایران، به یک جمع‌بندی با کشورهای اروپایی بتوان دست یافت.

همچنین در ادامه واکنش‌ها نسبت به اظهارات دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا مبنی بر آمادگی واشنگتن برای گفتگو با مقامات جمهوری اسلامی ایران، یک نماینده مجلس خبرگان رهبری ایران گفت: آمریکایی‌ها از فرعون بدتر نیستند و (مسئولان جمهوری اسلامی) در مذاکره را نمی‌بندند.

هاشم بطحایی، نماینده مجلس خبرگان رهبری ایران، ضمن متهم کردن دولت آمریکا به “دروغگویی” و “عهدشکنی”، تاکید کرد: البته اگر دونالد ترامپ بخواهد برای مذاکره به تهران بیاید، باید او را پذیریفت و امنیت او را تامین کرد.

به اشتراک بگذارید
Facebooktwitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.