مقالات پربیننده

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

نتایج خبر اقدام برای بمب گذاری شو فرقه رجوی تا کنون

جهان طی چهل سال گذشته زیر بمباران تبلیغاتی فرقه فرقه رجوی بوده است که جوهره آن در این شعار مسعودرجوی ساخته “ایران رجوی رجوی ایران” خلاصه میشود. این بمباران تبلیغاتی به بهای جان هزاران نفر ایرانی قربانی تروریسم رجوی، بعلاوه جان هزاران مجاهد و مبارز ایرانی که با دست زدن به تروریسم آشکار کشتار آنها را توسط رژیم موجه نمود، با پشتیبانی مالی-لجستیکی- نظامی- سیاسی – آموزشی و…عراق، پشتیبانی مالی و سیاسی و اطلاعاتی عربستان، و پشتیبانی اطلاعاتی و لجستیکی اسرائیل و پشتیبانی وسیع تبلیغاتی و سیاسی غرب و در راس آنها امریکا میسر شده بود.

فرزندان مجاهد این مرز و بوم بعد از شناخت و جدا شدن از فرقه رجوی که در بسیاری موارد به قیمت جانشان و یا بقیمت تحمل سالیان سلولهای انفرادی رجوی با شکنجه و تحقیر … و سرگردانی و در بدری و … نابودی آینده و گذشته و خانواده … و به یمن لطف بعضی دوستان سابق بقیمت آبروی سیاسی شان برایشان تمام شده ولی با این وجود سر خم نکرده و سرانجام توانسته اند صدای مجاهدین واقعی را بنمایندگی از مردم ایران و مبارزه مردم ایران را بگوش جهانیان برسانند که تشکیلات رجوی یک تشکیلات با تفکرات نوع داعش و مافیایی توتالیتر مذهبی و ضد بشری است و هیچ ربطی به مردم ایران ندارد. در ضمن در فرایند این تلاش جانگذاز جهان شاهد بود که چگونه این تشکیلات مافیایی از تمام ادعاهای خود کوتاه آمده با رو شدن ماهیتش از میانه جنایتکارترین جناحهای آمریکا سر درآورده است.

و تازه مدت کوتاهی است که باز تحت تلاشهای همین مجاهدین جدا شده و خانواده هایشان با مجبور کردن به خروج این فرقه از سنگر ضد بشری خود “اشرف و عراق” و آمدن به آلبانی بتدریج اسیران مجاهد دیگر متناسب با توان خود از این فرقه خارج و ضمن اظهار نظر تمامی گزارشات قبلی را نه تنها مورد تائید قرار داده بلکه بدانها افزوده اند.

اما سر آمد تمامی افشاگریها بدست نه مجاهدین مردم ایران که بدست خود مردم ایران در شورشهای 1396 اتفاق افتاد که آشکارا به جهان اعلام کرد که این فرقه ننگین هیچ ربطی به ایران و ایرانی ندارد. طوریکه حاضر است سرکوب و تیر و درفش رژیم را تحمل کند ولی از این جرثومه طلب کمک نکند که این فرقه دشمنی اش با مردم ایران را سالیان است که به مردم ایران اثبات کرده است.

در این میان اقدام برای بمب گذاری در شو سالیانه مریم رجوی (کار هر کس که باشد که طبق گزارش مقامات پلیس و قضایی اروپایی انگشت اتهام فعلا بسمت رژیم است) که تنها وسیله ابراز وجودش حضور مجازی آنهم در رسانه هاست آنهم با حضار کرایه ای میباشد. این حضور رسانه ای کاذب را برای مریم رجوی تبدیل به اعتبار کرده و تلاشهای مجاهدین و خانواده ها و مردم ایران را خدشه دار کرد.  چماق فرقه رجوی را بر سر مجاهدین کماکان اسیر در آلبانی را سنگین تر میکند تا نتوانند مانند بقیه جرات یافته فرارکنند، بسیاری از تماشاگران خارجی را متقاعد میکند که به مردم ایران ربط دارد، بسیاری را نسبت به گزارشات مجاهدین وجداشدگان بی اعتماد خواهد کرد. به همین اعتبار بزرگترین خدمت به رجوی است که در گور خود از خوشحالی در پوست نمیگنجد.

و البته میدانیم که مریم رجوی و سران این فرقه از دست پلیس بلژیک بدلیل کشف قبل از عمل این بمب گذاری بسیار بسیار ناراحت هستند که با انجام بمب گذاری و کشته شدن چند انسان بی گناه صدها بار برای مریم رجوی مطلوبتر بود و خوراک بسیار بیشتری برای تبلیغات خود تامین میکرد چون تنها خوراک مریم رجوی خون است و خون. در ضمن برای اربابان خود نیز قیمت خود فروشی خود را بالاتر میبرد و خواهد برد.

بنابراین این عمل کار هر کس که باشد، خواه رژیم، خواه خود فرقه رجوی، خواه اسرائیل و عربستان و…که این روزها هرکس حرفی میزند اینکار بدلیل عمل تروریستی و ضد انسانی محکوم است و بر خلاف عالی ترین منافع مردم ایران است چرا که به کالبد پوسیده یکی از دشمنان ایران و ایرانی بنام فرقه رجوی هرچند موقت روح دمیده است .

جنبش نه به تروریسم و فرقه ها-اروپا

13 تیرماه 1397

به اشتراک بگذارید
Facebooktwitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.