مقالات پربیننده

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری به کشتن دادن حسن جزایری از دانشجویان هوادار رجوی

 

گزارش مرگهای مشکوک در فرقه رجوی در دیدار با مقامات سفارت آلبانی در برلین در آستانه شو مریم رجوی

طی دیدار آقای ارشد با مقامات سفارت آلبانی در برلین وضعیت و تحولات نگران کننده درون سازمان مجاهدین به اطلاع آنها رسید.

پیوستن فرزند مسعودرجوی رهبر مجاهدین به افشاکنندگان این فرقه

در صدر این گزارش ورود آقای محمد رجوی فرزند آقای مسعود رجوی رهبری عقیدتی این تشکیلات به جمع کسانیست که بعد از جدا شدن اقدام به افشاگری در مورد اعمال و کردار و مسائل درون این فرقه مافیایی میزنند. آقای محمد رجوی که طبق گزارشات متعدد سالها بدستور پدرش در حبس خانگی و یا با محدودیت تماس و خروج و ارتباط با جهان و همرزمان خود بوده ا ست اعلام کرده اند که دیگر سکوت نخواهند نمود و همه چیز را در مورد این فرقه به جهانیان و بویژه به مردم ایران خواهند گفت. اطلاعات و اخبار و افشاگریهای ایشان را میتوان از سایت فیسبوکی ایشان بطور مستقیم و بدون هیچ واسطه ای دریافت کرد. ما جدا شدگان با احترامی و اعتمادی که به آقای محمد رجوی داریم اولا مطمئن هستیم که ایشان همه مسائلی که توانسته اند تحت فشارهای طاقت فرسای درون تشکیلات و حصارهای متعددی که این تشکیلات دورهرکدام از اعضای اسیرخود  برای گرفتن آزادی او و محدود کردن آنها در درسترسی  آزاد به اطلاعات اعمال میکند توانسته است کسب کند را به جهان خواهند گفت و در ثانی این اطلاعات طبق خواست خود ایشان از سایت فیسبوکی ایشان قابل دسترسی است.

گزارش اوجگیری دوباره مرگهای مشوک همچون عراق در آلبانی 

Untitled-1-1-900x600

مسنله بسیار مهم اوج گیری مجدد مرگهای مشوکی است که طی چندین دهه گذشته در این فرقه بسته همواره جریان داشته است که آخرین نمونه آن طبق اطلاعیه خود سازمان مجاهدین مرگ مشکوک یکی از اعضای قدیمی سازمان که اطلاعات بسیاری نیز در مورد قتلعام مجاهدین در عراق در سال 1392 داشت، بنام مالک شراعی 47ساله از اهالی جنوب ایران است. این فرقه با داستان سرایی که همه ما با آن چندین دهه است آشنا هستیم فرد کشته شده را بعد از مرگش به عرش اعلا برده و او را فداکاری در مسیر نجات دیگری معرفی کرده است در صورتیکه طبق گزارشات رسیده پلیس آلبانی مرگ آقای مالک شراعی را حادثه عادی تلقی نکرده و مشکوک اعلام کرده و بدنبال تحقیق آن است.

 

1در همین رابطه سابقه و زمینه های قتلهای مشکوک  گذشته بتفصیل تشریح گردید که مناسبات فرقه ای و بسته و بدون ارتباط و دسترسی عمومی به افراد علت اصلی و وسیله و سپری است که این فرقه از آن جهت مخفی کردن قتلهای انجام شده خود مورد استفاده قرار میدهد. قتلهای انجام شده توسط عده ای خاص از جمله زندانیان زمان شاه این فرقه انجام میشود و براحتی برای بقیه اعضا با داستان سرایی براحتی محملهایی میتراشتند که مرگها را یا به خودکشی و یا اتفاق و یا حتی شهادت بدست دشمن و … وانمود کنند.

 

گزارش مرگ مشکوک یکی از زنان رهبری مجاهدین توسط خانم فرشته هدایتی 

یکی دیگر از مرگهای مشکوک که اخیرا یکی از زنان مجاهد جدا شده از این فرقه در آلبانی بنام فرشته هدایتی دست به Image may contain: one or more people, eyeglasses and phoneافشای آن زده است مرگ زنی بنام زهرا نوری با 52سال سن از اعضای رهبری باسابقه فرقه رجوی است که ظاهرا بدلیل عدم پذیرهمخوابگی با مسعود رجوی به او اتهام اخلاقی و فساد اخلاق زده اند و سپس مرگ او را خودکشی اعلام نموده اند. متن مصاحبه خانم فرشته هدایتی در لینک آمده در انتهای سند گزارش ایشان آمده است که بزبان فارسی قابل شنیدن میباشد. خانم زهرا نوری که اعلام شده خودکشی کرده است مادر دو فرزند مجاهد با همسری بنام حمید باطبی که در سال 1392 در اشرف قتلعام شد و از نزدیکان رجوی بود و جالب اینکه  او نیز اطلاعات بسیاری از اعمال پشت پرده رجوی چه در زمینه سرکوب مجاهدین معترض و مخالف رجوی و چه در زمینه رابطه با عراق داشت میباشد. عکس همسر خانم زهرا نوری در عکس انتهایی سند آمده است که اولین نفر سمت راست در دیدار آقای مسعود رجوی با وزیر اطلاعات صدام حسین دیکتاتور عراق میباشد.

حمید باطبی

خانم فرشته هدایتی افشاگریهایش در مورد این فرقه را بصورت کتابی بزودی منتشر خواهند کرد.

طی این سالها دهها نمونه مشکوک از خود زنی و خود کشی، خود سوزی، ناپدید شدن، مرگهای بدون دلیل و بیماریهای بدون زمینه منجر به مرگ در این فرقه جاری بوده است که تماما با عکس و نام و مشخصات افراد تحویل مقامات گردید.

 

آقای ارشد از جانب جداشدگان و از جانب جامعه بشری و با عطف به قوانین  قضایی و کنوانسیونهای جهانی حقوق بشر  از مقامات کشور محترم آلبانی که با قبول و پذیرش مجاهدین در کشور خود بزرگترین خدمت را در حق آنها در نجاتشان از جهنم عراق کرده اند خواست تا اجازه ندهند که فرقه رجوی با ادامه اعمال گذشته اش در عراق در آلبانی نیز با تحمیل زندان و حبس و محدود کردن انسانهایی که مدعی هستند انسانهای آزاد و رهایی هستند و برای آزادی کشوری مبارزه میکنند بتواند در قتل و حذف مجاهدین و اعضای مخالف و منتقد خود دست کاملا باز داشته و به اعمال گذشته خود ادامه دهد.

حصارهای فرقه ای بدور این انسانها بزرگترین مانع برای  اجرای عدالت و قانون، و دادرسی صحیح و مبتنی بر حقوق انسانها در مورد هر اتفاقی است که در داخل این زندان فرقه ای در جریان است.. 

فرقه رجوی همچون آنچه در عراق اتفاق افتاد، محل زندان مجاهدین در آلبانی بنام اشرف 3 را به لکه تاریکی در تاریخ قضایی و حقوب بشری آلبانی تبدیل خواهد کرد. و در آینده شاهد مرگهای بیشتری خواهیم بود.

در پایان لیستی از مرگهای مشکوک که طی سالهای اخیر توسط جداشدگان افشا شده است را جهت تحقیق در مورد آنها به مقامات سفارت تحویل دادند.


Ghatl-mashkuk-Shakhes2

Related image

مرگ منصور کوفه ای از جمله مرگهای مشکوک است که بعد از کشته شدن مجاهد قهرمان نام گرفته است.

Image result for ‫مرگهای مشکوک در فرقه رجوی‬‎

آقای بعقوب ترابی یک ورزشکار با سابقه که در مقر اورسورواز خانم رجوی کشته شد که علت را ایست قلبی اعلام کردند. که لازم است مورد بررسی توسط پلیس و مقامات قضایی قرار گیرد.

download

از جمله مرگهای مشکوک مجاهدین و فرزندان مردم ایران در فرقه رجوی

نه به تروریسم و فرقه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.