مقالات پربیننده

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

پژوهشگران افسانه‌های مربوط به مرگ هیتلر را ابطال کردند

نقل از دویچه وله آلمان

آیا هیتلر پس از شکست با زیردریایی به آرژانتین گریخت، به قطب جنوب رفت یا به کره ماه منتقل شد؟ افسانه‌های فراوانی در باره مرگ هیتلر وجود دارد. چندمحقق با تحقیق روی دندان‌های هیتلر همه این افسانه‌ها را رد می‌کنند.

    

default

محققان فرانسوی به تئوری‌های توطئه در باره مرگ هیتلر پرداخته و زنده ماندن هیتلر را پس از پایان جنگ جهانی دوم افسانه می‌دانند. آنها پس از آزمایش‌های فراوان روی دندان‌هایی که گفته می‌شود از هیتلر به جای مانده و در مسکو نگهداری می‌شود، اعلام کردند  که رهبر نازی های آلمان در سال ۱۹۴۵ مرده است.

فیلیپ چارلیه، کارشناس پزشکی قانونی که این تحقیقات را انجام داده به صراحت می‌گوید که زنده بودن هیتلر پس از جنگ جهانی دوم افسانه‌ای بیش نیست و این افسانه‌ها بخشی از تئوری‌های توطئه  در باره هیتلر هستند.

این کارشناس پزشکی قانونی در ادامه در باره سرنوشت هیتلر می‌گوید: «او با یک زیردریایی به آرژانتین نرفته، در پناهگاهی در قطب جنوب یا در کره ماه نیز پنهان نشده است.»

فیلیپ چارلیه می‌گوید دندان‌های موجود در مسکو متعلق به هیتلر هستند و مقایسه آن با رادیوگرافی از سر هیتلر که یک سال پیش از مرگش انجام شده بود، این امر را ثابت می‌کند.

فیلیپ چارلیه، کارشناس پزشکی قانونی، دندان‌های موجود و منتسب به هیتلر را در مسکو، به همراه چهار کارشناس دیگر بررسی کرده است. نتایج تحقیق این گروه محققان در ژورنال پزشکی “European Journal of Internal Medicine” منتشر شده است.

برمبنای این تحقیقات هیتلر دندان‌های سالمی نداشته و چندین دندان مصنوعی نیز در میان دندان‌هایش وجود داشته است. چارلیه همچنین نوشته که هیچ گونه الیاف گوشتی در دندان‌های هیتلر پیدا نشده و این موضوع با این امر همخوانی دارد که او گیاهخوار بوده است.

View image on Twitter

Philippe Charlier@doctroptard

est bien mort en 1945 à Berlin, et ses restes sont à Moscou. Notre étude biomédicale définitive est à lire ici : https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0953620518301912 

سرویس امنیت فدرال روسیه (FSB) در ماه مارس سال ۲۰۱۷ میلادی برای نخستین بار به محققان اجازه داد استخوان‌های هیتلر را بررسی کنند. یک تیم پزشکی از فرانسه اجازه یافت جمجمه هیتلر را آزمایش کند.

تحقیقات این محققان نشان داد که یک سوراخ در سمت چپ جمجمه وجود دارد که به احتمال زیاد به خاطر شلیک گلوله به سر او بوده است.

این نظریه رایج است که هیتلر در روز سی ام آوریل سال ۱۹۴۵ در مقر فرماندهی‌اش در برلین پس از شنیدن خبر شکست ارتش آلمان خودکشی کرده است.

چارلیه در این باره می‌گوید: «ما نمی‌دانیم که دلیل مرگ او خودکشی از راه خوردن کپسول سیانور بوده یا شلیک گلوله به سر.» او اما در ادامه می‌گوید به احتمال بسیار قوی هیتلر برای خودکشی از هر دو راه استفاده کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.