مقالات پربیننده

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

ملاقات آقای داود ارشد با سفیر ونزئولا در بلژیک، لوکسامبورگ و اتحادیه اروپا خانم کلودیا سارنو کالدرا

5

آقای داود ارشد و خانم کلودیو سالرنو سفیر ونزوئلا در بلژیک، لوکسامبورگ و اتحادیه اروپا

ملاقات آقای داود ارشد با سفیر ونزئولا در بلژیک، لوکسامبورگ و اتحادیه اروپا  خانم کلودیا سارنو کالدرا

 

روز پنج شنبه سوم ماه می آقای داود ارشد با خانم کلودیا سارنو کالدر سفیر کشور ونزئولا در اتحادیه اروپا و بلژیک و لوکسامبورگ در بروکسل ملاقات نمود. در این ملاقات سفیر ونزوئلا در یونسکو و دبیر سابق مرکوسور آقای هکتور کونستانت و نماینده مجلس آرژانتین آقای گولرمو کارمونا حضور داشتند.

 

Related image

در این دیدار تحولات ونزوئلا در کادر آمریکای لاتین و ایران در کادر خاورمیانه مورد بررسی قرار گرفت. ابتدا خانم سفیر از آقای ارشد در مورد تحولات اخیر ایران و فشارهای آمریکا و برجام سوال کردند که آقای ارشد طی یک گزارش مفصل همراه با مطالب مکتوب که یک نسخه نیز به ایشان تحویل گردید توضیح دادند که جناب سفیر استحضار دارند که مدتهاست که جناحهای جنگ طلب – نئوکان های آمریکا برنامه ها و طرحهای خود را چه در منطقه خاور میانه و چه در آمریکای لاتین بمنظور بازگرداندن شرایط حاضر بین اللملی با سازمان ملل بعنوان مرجع رسیدگی به مسائل و مشکلات بین کشورها به شرایط قبل از جنگ جهانی دوم یعنی شرایط “هرکس زورش بیشتر حرفش پیشتر” و از دور خارج کردن تمامی نهادهای دمکراتیک از جمله سازمان ملل همانگونه که آقای ترامپ نیز آشکارا آنرا نهادی بی خاصیت خوانده است میباشد. و شعار اول آمریکا عملا جوهره همین سیاست آقای ترامپ است.

آقای ارشد و آقای هکتور کونستانت سفیر ونزوئلا در یونسکو

آقای ارشد و آقای هکتور کونستانت سفیر ونزوئلا در یونسکو

در همین رابطه طرح نئوکان ها تغییر جغرافیای سیاسی جهان است و در قدمهای اول کشورها، مناطق و قراردادها و نهادهای دمکراتیک و قانون مدار را هدف قرار داده اند و جهت بهره گیری از شرایط مطلوبشان در صدد بخدمت گرفتن نیروها و دولتهای دست نشانده مانند شاه ایران و پینوشنه ها … میباشند. در ایران نیز همین شرایط حاکم است و از تاکتیکهای مشابهی استفاده میشود.

 

Image result for hector Constant rosalesسالهاست که نئوکانها یکی از گروههای تروریستی بنام سازمان مجاهدین که منفور عام و خاص در داخل ایران و خارج ایران و حتی در میان سیاستمداران مترقی هستند با سابقه حتی کشتن آمریکایی ها و ترورهای بسیاری همچون القائده و داعش با بکارگیری عملیات انتحاری و بمب گذاری در مکانهای عمومی … توسط چهره های شاخص نئوکانها مانند جان بولتن و رودی جولیانی و جان مک کین مورد حمایت مالی (از طریق همکاران منطقه ایشان مانند عربستان) و سیاسی قرارگرفته و تلاش میکنند آنرا در کنار دیگر انتخابهایشان در طیف های مختلف سیاسی بکاربگیرند. و تلاش میکنند با برگزاری گرد همآیی هایی که سالیانه یکبار با هزینه های بسیار گزاف در پاریس برگزار میکنند بعنوان مبارزه دمکراتیک مردم ایران جا بزنند. که البته این نمایش رسوا آنقدر مضحک است که هیچ ایرانی در آن شرکت نمیکند و مجبورند با هزینه کردن های کلان پناهندگان را از کمپهای پناهندگی به این شوها بکشانند. و با استفاده از سرو صدا و تبلیغات در رسانه ها به آن ابعاد بزرگتری بدهند.

آقای داود ارشد و آقای گولرمو کارمونا عضو پارلمان آرژانتین

آقای داود ارشد و آقای گولرمو کارمونا عضو پارلمان آرژانتین

من و دوستان من که  از اعضای عالیرتبه این تشکیلات تروریستی بودیم تروریسم و بکارگیر آن تشکیلات تروریستی توسط نئوکانها و کشورهایی مانند عربستان و اسرائیل را افشا کرده ایم بنابراین هیچ ایرانی در ایران و در خارج از ایران خوشبختانه تحت تاثیر این اقدامات قرار نمگیرند ولی در حال حاضر دولت ترامپ دست روی توافق هسته ای ایران و جهان گذاشته و قصد نابودی آنرا دارد همانگونه که قصد نابودی قرارداد مرکوسور بین کشورهای آمریکای لاتین و اتحادیه اروپا را دارد. همانطور که قصد دارند دولت ونزوئلا را سرنگون کند، همانطور که لولا دِ سیلویا را توانستند با محاکمه های نمایشی از انتخابات حذف و زندانی کنند و همانطور که رئیس جمهوری آرژانتین را میخواهند به محاکمه بکشند…

Related image

 

خانم سفیر نیز اضافه کردند که در کشور ما همه شاهد هستند که اینکار را با راه اندازی گروههای وابسته بخودشان و با تامین کامل مالی و ترتیب دادن تظاهراتهای نمایشی و با پروپاگاندای وسیع رسانه ای از کشورهای دمکراتیک و مردم گرا شیطان سازی کنند. البته تلاش نئوکانها برای از دور خارج کردن لولا دِ سیلویا بدین منظور انجام میشود که بتوانند با سرکار آوردن عناصر وابسته به خودشان ونزوئلا و دیگر کشورهای چپ تر مانند اروگوئه و نیکاراگوِ … را از این قرارداد منطقه ای که همه ما را متحد کرده است خارج و عملا این قرارداد را از بین ببرند.

مریم و جولیانی

نئوکانها و مهره هایشان-فرقه رجوی

مریم رجوی با پرچم حسینی

وقتی قافیه برای نئوکان ها تنگ میشود داعش عربی و طالبان و فرقه رجوی (داعش ایرانی) سابقا در لیست تروریستی نئوکانها نیز بدرد میخورند

111

 

در این ملاقات همچنین آقای گویلیرمو کارمونا عضو پارلمان آرژانتین و آقای هکتور کونستانت سفریر ونزوئلا در یونسکو و دبیر پیشین مرکوسور حضور داشتند.

 

 

خانم سفیر از اسناد ارائه شده در مورد نیروهای وابسته به نئوکانها مورد استفاده درپروژه های ایران آنها بویژه تشکیلات تروریستی ام او ک تشکر نمود و گفت که مطالب آنرا به اطلاع دولت ونزئولا خواهد رساند.  و برای آقای ارشد و فعالیتهایشان آرزوی موفقیت کردند.

 

 

آقای ارشد نیز از اینکه به حضور پذیرفته شده بودند تشکر کرده و برای کشور و مردم ونزوئلا آرزوی موفقیت نمودند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.