مقالات پربیننده

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشاگری مشاور عالی مریم رجوی در مورد فرقه رجوی

 

آلودگی هوای تهران در مرز هشدار

اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوا/ عصر تهران

 

دستگاههای سنجش آلاینده‌های تهران نشان می‌دهند که کیفیت هوای استان تهران امروز سه‌شنبه هفدهم بهمن برای همه افراد در وضعیت ناسالم است.

این دستگاهها عدد ۱۷۹ و وضعیت ناسالم را نشان می‌دهند و به این ترتیب بیماران قلبی، کودکان، زنان باردار و افراد میانسال به هیچ عنوان نباید در سطح شهر و مراکز پر ترافیک رفت و آمد داشته باشند.

سامانه پایش کیفی هوای کشور که شاخص روزانه کیفیت هوا را در نقاط مختلف ایران منتشر می‌کند نوشته که اگر شاخص آلودگی منطقه‌ای بین ۱۵۱ تا ۲۰۰ باشد به این مفهوم است که “افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان باید از فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل خودداری ورزند. افراد دیگر باید فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.”

به گزارش خبرگزاری‌ها، وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که به دلیل تداوم آلودگی هوا همه مدارس استان تهران فردا چهارشنبه، هجدهم بهمن تعطیل است.

مدارس تهران دیروز و امروز هم به دلیل آلودگی هوا تعطیل بود. شیوه اطلاع‌رسانی تعطیلی مدارس و اعلام دیرهنگام آن معمولا انتقادبرانگیز می‌شود.

اعداد شاخص‌های آلایندگی چهار منطقه استان تهران حتی از “وضعیت ناسالم برای همه افراد” هم فراتر رفته و “مرز خطر” را پشت سر گذاشته است.

عدد شاخص‌های ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون در نارمک، دانشگاه شریف، شهرری و منطقه ۶ از ۲۰۰ نیز عبور کرده‌. شاخص آلودگی هوا در شهریار و بوستان سلامت منطقه ۱۷ هم از ۲۰۰ گذشته و در وضعیت قهوه‌ای است. چندین ایستگاه هم وضعیت قرمز را نشان می‌دهند.

شاخص هوای تهران در لحظه تهیه این خبر(حدود ساعت هفت عصر) عدد ۱۸۴ را نشان می‌دهد و به مرز هشدار رسیده است. این عدد تا چند ساعت قبل ۱۷۹ بود.

به گزارش تسنیم، هوای تهران در یک هفته گذشته تقریبا هر روز آلوده بوده است. کیفیت هوای استان تهران از اول بهمن فقط پنج روز به دلیل ناپایداری‌های جوی، سالم بوده و مردم استان تهران ۱۲ روز را در هوای آلوده تنفس کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.