خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

شهادتهای هولناک از ماهیت فرقه رجوی توسط علامه الحسینی مشاور مریم رجوی

شهادتهایی عینی از تشکیلات فرقۀ رجوی توسط علامه الحسینی مشاور مریم رجوی

فعالیت های ما در تصویر

مقالات پربیننده

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

سیاستهای تجاوزکارانه ترامپ، بازگشت به شرایط قبل از تاسیس سازمان ملل

بعد از جنگ جهانی دوم با تاسیس سازمان ملل با شرکت 51 کشور مستقل آنزمان در تاریخ 24اکتبر 1945 مصادف با دوم آبان 1324 پایانی بود بر دوران قانون جنگل در سطح بین اللملی که هر کشوری زورش میرسید میتوانست به کشور دیگر تجاوز کرده و آنرا به غارت ببرد. با این تحول جدید سازمان ملل بعنوان مرجعی برای حل و فصل مشکلات و تضادهای بین کشورها برسمیت شناخته شد و زور گویی ازآن شدت و حدت وحشیانه خارج شد. طوریکه امروزه کشورهای مستقل عضو سازمان ملل به چهار برابر افزایش یافته است. که در مجموع بردار تمدن را در سمت وسوی مثبتی هدایت کرده است.هرچند کماکان تحت نفوذ قدرتهای بزرگ قرار دارد ولی توانسته از بسیاری جنگها و خونریزیها و غارت کشورهای ضعیف توسط قلدرهای شناخته شده جلوگیری کند. از جمله آن کمک به پیروزی مصدق در مبارزه اش با استعمار انگلیس.

با روی کار آمدن ترامپ و سیاستهایی که اتخاذ میکند از جمله برسمیت شناختن بیت المقدس بعنوان پایتخت اسرائیل، خروج از قرارداد پاریس، قطع کمک به فلسطینهان، … لیست کردن نام کشورهایی که بر خلاف نظر آمریکا رای میدهند در ستون بدها و خط و نشان کشیدن برای آنها…جهان را بسمت  دوران قبل از تشکیل سازمان ملل سوق میدهد.

ترامپ با تمایلات نژاد پرستانه و بشدت ضد زن در تاریخ آمریکا یکی از وحشی ترین و بی پرنسیپترین سیاستهای ضد بشری را اتخاذ کرده و به پیش میبرد.  طوریکه همین امروز در سراسر جهان زنان مبارز با شعار به زیر کشیدن ترامپ بخیابانها آمدند تا این لکه ننگ را از دامن بشریت پاک کنند.

Ashampoo_Snap_2018.01.22_16h15m31s_001_2Ashampoo_Snap_2018.01.22_16h19m05s_003_

دراین میان عناصر قدرت پرست و وابسته با سوء استفاده از شرایطی که رژیم عقب افتاده و ضد بشری در ایران برای مردم شرافتمند آن ایجاد کرده است زمینه را برای جغدهای سیاسی که چهار دهه است عالم از سپردن آنها توسط ایرانیان به زباله دان  تاریخش خبر میدهد،  دست بدامن این هیولای قرن شده اند تا ضمن غارت مردم ایران سهمی نیزبه اینها برسد. در میان اینگونه خیر!!!!خواهان مردم ایران فرقه رجوی و خانم مریم رجوی گوی سبقت را از همه ربوده است. البته بعضی سلطنت طلبان نیز  تلاش میکنند در این مسابقه از مریم رجوی عقب نیفتند.  از جمله فردی بنام دکتر محمدرضا حمزه پور که چیزی کمتر از ترامپ ندارد.

تنز تاریخ اینکه  مسعود رجوی بعد از نابودی جنبش مردم ایران با همدستی و بدست رژیم، رسالت نجات نوع بشر را با نجات زنان  برای مریم رجوی درنظر گرفته!!!! بعد از به گور رفتن  رهبر عقیدتی،  رهرو عقیدتی مریم رجوی دست بدامن  ترامپ  همان که زنان جهان قصد سرنگونی او را بعنوان یک فاشیست دارند شده تا خودش را نجات دهد.

شعار زنان: ترامپ رئیس جمهور آمریکا یک فاشیست است

پلاکارد زنان: ترامپ رئیس جمهور آمریکا یک فاشیست است

سقوط انسان به حیوان درتیره ترامپ

سایت جنبش نه به تروریسم و فرقه ها

—————————

اخبار مرتبط

اخراج نماینده‌های عرب پارلمان اسرائیل به دلیل اعتراض به سخنرانی مایک پنس

  • تعدادی از نمایندگان عرب پارلمان اسرائیل (کنست) به دلیل اعتراض در جریان سخنرانی مایک پنس، معاون دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از جلسه اخراج شدند.

آقای پنس که در جریان سفر خود به خاورمیانه امروز دوشنبه ۲۲ ژانویه وارد اسرائیل شد، بعد از دیدار با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل برای سخنرانی به کنست رفت.

آقای پنس در ابتدای سخنرانی خود در پارلمان اسرائیل با اعتراض گروهی از نمایندگان عرب کنست روبرو شد.

نمایندگان ائتلاف فهرست مشترک احزاب عرب در پارلمان اسرائیل پیش از این گفته بودند که به دلیل تصمیم رئیس جمهور آمریکا درباره شناسایی بیت‌المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل سخنرانی آقای پنس را بایکوت می‌کنند.

گروهی از این نمایندگان با شروع سخنرانی آقای پنس شروع به فریاد و نمایش پلاکارهایی در اعتراض به این تصمیم کردند. در پی این اعتراض‌ها گروهی دیگر از نمایندگان با اعضای عرب پارلمان درگیر شدند و اندکی بعد نمایندگان عرب از جلسه اخراج شدند.

آقای پنس در سخنرانی خود به نمایندگان کنست گفت که سفارت آمریکا در اسرائیل تا پایان سال ۲۰۱۹ میلادی از تل‌آویو به بیت‌المقدس منتقل خواهد شد. او گفت بعد از شناسایی بیت‌المقدس به عنوان پایتخت، دیپلمات‌های آمریکایی در حال آماده شدن برای انتقال به این شهر هستند.

تصمیم آقای ترامپ در شناسایی بیت‌المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل با موجی از واکنش منفی جهانی روبرو شد.

انتقال سفارت آمریکا یکی از وعده‌های دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بود. کنگره آمریکا در سال ۱۹۹۵ میلادی انتقال سفارت را تصویب کرده بود اما هیچ یک از روسای جمهور آمریکا تا کنون آن را اجرا نکرده‌اند.

هم‌زمان با سفر آقای پنس به اسرائیل، فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که این اتحادیه همچنان بیت‌المقدس شرقی را پایتخت کشور مستقل فلسطین در آینده و بعد از اجرای راه حل دو کشور می‌داند.

سازمان ملل متحد بخش شرقی بیت‌المقدس را از اراضی اشغالی فلسطینیان و ساخت و سازهای اسرائیل در این مناطق را غیرقانونی می‌داند.

محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی هم‌زمان با سفر آقای پنس به خاور میانه به بروکسل سفر کرد تا از رهبران اروپایی بخواهد که کشور مستقل فلسطینی را به رسمیت بشناسند.

آقای پنس در بخشی از سخنان امروز خود در کنست به ایران هم اشاره کرد و گفت که آمریکا هرگز اجازه نخواهد داد که ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا کند. این بخش از سخنان آقای پنس با تشویق و استقبال شدید نمایندگان اسرائیلی همراه شد.

 

به اشتراک بگذارید
Facebooktwitter

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.