مقالات پربیننده

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

آخرین پست ها

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

لگدپرانی جدید مسعود رجوی علیه پهلوی، بنی صدر و گروه های سیاسی

پیام چهارم منسوب به مسعود رجوی : «موقعیت انقلابی – استراتژی قیام و سرنگونی و ضرورت هوشیاری در برابر نیرنگهای ارتجاعی و استعماری» که به تاریخ ۱۶ دیماه ۱۳۹۶ در وبسایت مجاهدین منتشر گردیده، جز تکرار صحبت های درون سازمانی سال ۱۳۸۸، تصاحب رهبری تخیلی و لگد پرانی علیه دیگران، بدون نکته جدید وخالی از هرگونه ارزش سیاسی-اجتماعی است.

برخلاف تیتر دستچین شده، تکرار محتوی و استنادات پیام سال ۱۳۸۸ که تقریبا ۹۰ درصد پیام جدید را پر کرده، ایجاد فضا برای ادعای رهبری در خارج کشور و فرصتی برای چنگ و دندان نشان دادن به اعضای خاندان پهلوی، دکتر ابوالحسن بنی صدر، گروه های سیاسی و سایر رقبا می باشد.

او ضمن اعتراض، کودن و دشمن دانستن دیگر گروه های سیاسی خارج کشور، اشتهای سیری ناپذیر مجاهدین برای بدست گرفتن اهرم رهبری را اینگونه به نمایش می گذارد :
«خواه و ناخواه باید یک جایگزین سیاسی یا آلترناتیو عرضه کرد که در عمل نقش جبهه واحد عمل کند. توجه کنید که این جایگزین و آلترناتیو، فقط برای مرحله بعد از سرنگونی رژیم ولایت فقیه لازم نیست. خیر، قبل از آن و ضروری تر از آن برای سرنگونی و در همین مرحله سرنگونی استبداد مذهبی لازم است تا بتواند قیام و سرنگونی را به سرانجام برساند.»

مسعود رجوی در پیام خود اصل مسئله فعلی مجاهدین را اینگونه بیان می نماید : 
«..اما همریشان و دم و دنبالچه های آن تا روز سرنگونی، دست از مکر و نیرنگ بر نمی دارند. پرهیز دادن غلیظ از چپ روی و هر گونه اقدام عملی برای سرنگونی و پاسکاری سیاسی بین سلطنت دینی و سلطنت موروثی همراه با شلاق کش کردن مجاهدین و شورای ملی مقاومت ایران در همین شمار است. اما از آنجا که بلحاظ تاریخی بازگشت به سلطنت پیشین نه در فرانسه و روسیه و نه حتی در عراق و افغانستان موضوعیت و جدیت ندارد، نتیجه عملی این ترفند ها، در هر حال حفظ خلافت آخوندی و سلب حق حاکمیت و رای جمهور ملت ایران است…خطوط مداخل ارتجاعی و استعماری برای خنثی کردن قیام و سرنگونی، چنین القا می کنند که این قیام آلترناتیو و رهبری ندارد…»

رجوی بدون نام بردن از دکتر ابوالحسن بنی صدر ، افراد و گروه های سیاسی ملی مذهبی، آنها را عامل جمهوری اسلامی، نیرنگ های ارتجاعی و در ردیف دسته هایی می آورد که خطر اصلی هستند و به راست گرایش دارند. در طرف چپ نیز که سخنش با رضا پهلوی و فرح دیبا می باشد، آنها را عامل استعماری می نامد و با لگد زدن به پدر و جد پهلوی، گوشزد می نماید که استبداد و نظام شاهنشاهی غیر قابل بازگشت می باشد.

مسعود رجوی که زنده یا مرده او چند سالی است در ابهام قرار داشته و در ۱۲ سال گذشته از ترس جان یا جسد به گور سپرده شده، حاضر نیست خودی نشان داده و به اعتقاد مجاهدین، امام زمان و درغیبت صغری به سر می برد. یک بار دیگر نشان داد که مجاهدین و ارتش آزادیبخش موهوم که حضور و جایگاهی در بین مردم ندارد، از نظر او مرکز ثقل جهان بوده و هنوز بر سر قدرت ننشسته، به تارومار و نسخ کشی از دیگران مشغول می باشد.

رویکردی که نشان می دهد، درد او درد مردم نبوده و نیست. درد او سربریدن دیگران، جاه طلبی و قدرت طلبی بر اساس پایه های موهوم و روانپریشی است. پیام شماره ۴ مسعود رجوی یا کسانیکه بنام او اطلاعیه می دهند، تابلو بدون شرحی از آینده مفروض ایران تحت اشغال مجاهدین و دیکتاتوری مطلق فرقه توتالیتری است که سازمان مجاهدین خلق، شورای ملی مقاومت و ارتش آزادیبخش نام دارد!

محمد علوی – ۱۹ دیماه ۱۳۹۶

به اشتراک بگذارید
Facebooktwitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.