مقالات پربیننده

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشای پولشویی های فرقه رجوی

 

حقایقی در مورد تشکیلات فرقه رجوی از زبان (منوچهر عبدی) جدیدا جدا شده در تیرانا

منوچهر عبدی

با سلام خدمت هموطنان محترم و خانواده های گرامی

من منوچهر عبدی یکی از اعضای نجات یافته از فرقه تروریستی رجوی در آلبانی هستم.

 

در تشکیلات فرقه همه مسئولین به لحاظ ساختار ذهنی و فکری شبیه هم هستند و انگار همه در یک کارخانه از روی یک مدل تولید شده اند. فقط بعضی ها بهتر و باورکردنی تر از برخی دیگر دروغ می گویند. اما کجا به آدم بیشتر فشار میاد؟ اونجا که همراه با شنیدن دروغ آدم رو خر هم فرض می کنند. حالا یک نمونه خیلی ساده می آورم.

در لیبرتی که بودیم، چند ماه قبل از اولین موشک باران، یک روز فرمانده ام گفت که امروز برای کار مرمت و آماده کردن یکی از بنگالها (بنگال = کانکس) میرویم. من هم ابزار و الزامات کار رو برداشتم و با خودش به محل کار رفتیم. وقتی به داخل بنگال وارد شدیم من متوجه شدم که این بنگال در زمان استقرار نیروهای آمریکایی در لیبرتی مورد اصابت خمپاره قرار گرفته و در سقف بنگال سوراخ بزرگی ایجاد شده بود. فرمانده چیزی در این خصوص به من نگفته بود.

من در مورد سوراخی که در سقف بود و ظاهرا خمپاره آنرا سوراخ کرده است و تعویض کامل پلیت سقف آن سوال کردم، ولی فرمانده ام شروع کرد به زعم خودش ذهن من را کنترل کنه و از مسئله خمپاره دور کنه و گفت که این موضوع را به بقیه نفرات در یکان مطرح نکنم و نگویم که در لیبرتی امنیت جانی نداریم.  بعد در وصف کیفیت ساخت بنگالها کار توضیحی کرد و میگفت که ببین این بنگالها همه دارای سقف محکم دو جداره هستن و طراحی ساخت این بنگالها طوری است که اگر از سقف مورد اصابت قرار بگیره همان بالا منفجر شده و آسیبی به نفرات داخل بنگال وارد نمیشه. من واقعا از این مزخرفات و اراجیفی که سر هم میکرد خیلی حرص ام گرفته بود و آن را توهین به شعور خودم می دانستم. در تشکیلات فرقه بر خلاف شعارهای مردم فریب فدا و صداقت، دروغگویی از بالا به پایین نهادینه و سیستماتیک و روزمره می باشد.

برای همون هدف که حفظ نیرو به هر قیمت است به هر دروغ و مزخرفی متوسل میشوند. دو ماه بعد در اولین حمله موشکی بنگال روبروی ما از سقف مورد اصابت قرار گرفت. یکی از افراد داخل بنگال از ناحیه کمر نصف شد و بقیه نفرات داخل بنگال همگی مورد اصابت ترکش قرار گرفتن و صدمات جدی و جبران ناپذیری به آنها وارد شد.

توسل به دروغ برای حفظ نیرو در فرقه ماهیت منحط این تشکیلات پوسیده و رو به زوال را نشان میدهد. باشد که روزی رهبری این فرقه کثیف و مردم فریب حساب خیانت ها و جنایتهایش را به مردم ایران پس بدهد.

ارسالی از: ط ح الف  تیرانا آلبانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.