مقالات پربیننده

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای خانم سلطانی در رابطه مسعود رجوی با زنان مجاهد

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت سوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت دوم: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

قسمت دوم: گفت و شنود با فرشته هدایتی: افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

افشای پولشویی های فرقه رجوی

 

جداشدن یک عضو مرکزیت و سه معاون مرکزیت از فرقه مرگ رجوی

نامۀ گروه «همه با هم» جداشدگان از سازمان مجاهدین در آلبانی

 

به رئیس کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد در ژنو

 

بنام حقوق بشر و پناهجویی

ما تعدادی از پناهجویان ایرانی مقیم آلبانی هستیم که این نامه را برای همه ارگانهای مرتبط به پرونده مان مینویسم.

ما در یک اقدام بشر دوستانه بعد از دعوت رسمی دولت وقت آلبانی و همکاری مشترک کمیساریای عالی پناهندگان و دولت آمریکا به آلبانی آمدیم.

ما بصورت کاملا داوطلبانه و آزاد از سازمان مجاهدین خلق ایران جدا شده و بدنبال زندگی شخصی مان رفتیم بنابرهماهنگی ها یا قراردادهای محتمل بین مجاهدین و ارگان های فوق الذکر تامین امرارمعاش افراد جداشده از سازمان برعهده مجاهدین قرار گرفت.

مجاهدین به ما، ماهی مبلغ 45000 چهل پنچ هزار لک(  واحد پول آلبانی) میدادند و این روند از تاریخ خروج مان تا ماه سپتامبر 2017 ادامه داشت.

اما در کمال ناباوری سازمان مجاهدین خلق ایران به ما اطلاع داد که از ماه آتی دیگر امکان دادن کمک هزینه مالی به ما را ندارد و این امر را میبایست از کمیساریای عالی دنبال کنید.

لازم به ذکر است که عدم دریافت کمک هزینه مالی باعث فشار بسیار زیاد چه روحی چه اقتصادی برای ما خواهد شد و زندگی در آلبانی را برایمان غیر ممکن میکند زیرا ما همانند دیگر شهروندان آلبانیایی نیستیم وساپورت نمیشویم.

لذا ما مصرانه درخواستهای زیر را از مراجع ذیربط داریم:

 

1-  کمک هزینه مالی ما توسط کمیساریای عالی پناهندگان پرداخت شده و ما زیر چتر حمایت آن قرار گیریم.

2- جواز کار در آلبانی برای کلیه نفرات صادر شود.

3- استاتوی پناهندگی افراد در اولویت قرار گرفته و صادر شود.

با تشکر

گروه «همه با هم» – جدا شدگان از سازمان مجاهدین خلق در آلبانی – تیرانا

25  سپتامبر 2017

 

 

دیروز عصر عبدالله تهرانچی رئیس گروه ما از طریق تلگرام ما را صدا زده بود و دقیقا از متن نامه خبر دار بود و گفته بود فلان جایش را حذف کنید برای سازمان خوب نیست که شما گفتید سازمان در کمال ناباوری گفته از ماه آتی حقوق قطع میشود.

جهت پاشاندن جدا شدگان سازمان دو نفر نفوذی بنامهای مجتبی علیقلی و جواد عرب بین بچه های جدا شده  فرستاده بود که خوشبختانه بچه ها هنگام گزارش به سازمان آنها را کشف و  شناسائی شدند.

اسامی و عکس آنها به مقامات البانی داده شد که فرقه رجوی ما که هنوز چند هفته است از آنها جدا شده ایم را تحمل نکرده علیه ما جاسوسی میکند.

 

 

درجواب به درخواست سازمان ضمن محکوم کردن جاسوسی سازمان علیه خودمان اعلام کردیم که ما حتی یک حرف از نامه را کم نمیکنیم ما واقعیت صحنه را نوشتیم و حرف های شخص عبدالله و جواد خراسان را مکتوب کردیم و برای مصاحبه هم اعلام آمادگی کردیم.

 

غبارزدایی

 

الان فرقه با آن عرض و طولش مثل سگ پشیمان شده و به رئیس گروه گفته ما این سه ماه آتی را هم پول به شما خواهیم داد سال بعد هم سازمان شما را ول نمیکند باز به شما کمک خواهد کرد ولی نه این مقدار.

 

 

خلاصه نتیجه گیری خودمان این بود که چون کمیساریا میخواهد از فرقه مقرهای مفید و زهره را بگیرد آمده فیلی هوا کند و ما را به جان کمیساریا بیندازد و سازمان هم به کمیساریا بگوید دیدی تا الان من اینها را ساکت کرده بودم الان مقر مفید و زهره را پس بده ما دوباره حقوق نفرات رامیدهیم اما غلطی کردند که الان خودشان نمیدانند چکار کنند.

فرقه بدجوری افتاده به غلط کردن امروز دوباره مدیر گروه را صدا زده که تو را به خدا ما پول سه ماه آینده را میدهیم آن پاراگراف را حذف کنید. 

الان ما میفهمیم که کار خودمان هم جواب داره و باید انفرادی مستمر نامه بنویسیم و علیه این تشکیلات مافیایی و فاسد موضعگیری کنیم و افشا کنیم و واقعیت ها را بگوئیم چون تنها و  تنها سکوت ماست که او را جری کرده و هر ستمی را علیه ما و بچه های سازمان روا میدارد. اتحاد ما و  رهنمودهای که شما دوستان جدا شده قدیمی بداد ما رسید و بسیار موثر بود طوی که  ما جا خورد و اصلا انتظارش نداشتیم که اینجوری سازمان به غلط کردن بیفتد.

نمیدانستیم اینقدر جواب داره فقط هارت و پورت میکنن الان مثل سگ میترسن اثر افشاگریهایمان در نزد مقامات و کمیسریای عالی پناهندگی طبق تجارب شما بسیار مفید بود  و به چشم دیدیم چقدر تاثیر گذاره ما گفتیم فرقه پول را علیه جدا شده ها کرده اهرم فشار حالا از قطع پول عقب نشینی کرده گفته تا آخر امسال میلادی می دهیم یعنی بعد از آن می خواد قطع کنه.

ناگفته نماند به مقامات و کمیساریای عالی پناهندگی اعلام کردیم که سازمان از دادن نامه مبنی بر اینکه سال آینده پول را قطع خواهد کرد خود داری میکند و این بر عهده شما یعنی کمیساریا است که از سازمان یعنی طرف حساب خودتان نوشته رسمی بگیرید که پول را سال آینده قطع می کند.

تا کنون صد و بیست نفر جدا شده اینجوری هستند که تهدید به قطع پول شده اند و سازمان فقط به افراد مزدور و جاسوس خودش برای همیشه پول می دهد. نامه به کمیساریا را به صورت هم فارسی و هم انگلیسی به کمیساریا فرستادیم. ما  روی خلع ید از سازمان تأکید کردیم و اطلاعیه های رسمی حسن نایب آقا مبنی بر قطع پول افرادی مشخص را ترجمه کرده و به کمیساریا دادیم. به کمیساریا گفتیم سازمان میخواهد با دادن پول نفرات را زیر هژمونی خودش قرار بده و متاسفانه شما به عنوان کمیساریا توی جوال سازمان رفتید. سازمان الان بدجوری دنبال نفراتی است که با شما ارتباط دارند پس ما باید حواسمان را بیشتر جمع کنیم. فرقه مثل سگ زوزه میکشد.

رجوی به هیچ چیز جز نابودی صد در صد مجاهدین جهت بقاء خود قائل نبود

رجوی به هیچ چیز جز نابودی صد در صد مجاهدین جهت بقاء خود قائل نبود

جدا شدن یک عضو مرکزیت و سه معاون مرکزیت 

 

در این هفته این نفرات از فرقه جدا شدند

آیت فلاحی لایه  مرکزیت

بهمن اعظمی لایه معاون مرکزیت جدید

عبدالله زارعی لایه معاون مرکزیت قدیم

نادر الیاسی لایه معاون مرکزیت جدید هم سه روز پیش فرار کرده و جدا شد.

 

عبدالله زارعی  میگفت تمام بحث های تشیکلاتی روزانه الآن سر جدا شده هاست و نفرات را می ترسانند و روزانه بریف می خوانند که فلانی معتاد شد و فلانی زندان رفت و همه خبرهای دروغ در صورتی که اینجا اصلا مواد مخدر نداره که کسی معتاد بشه.

خود برادر  پیام داده که تا بهمن ماه سال آینده صبر کنید و می گفت عین سگ توی پیامش التماس میکرد که بمونید تا بهمن ماه سال آینده و زمانبندی که برای سرنگونی میدهد بهمن 97 است!! . عبد الله میگفت به محض اتمام پیام نفرات همه مسخره میکردن که صدها بار است از این زمانهای الکی داده و گفت دیگه در تشکیلات که به قول خودشان محفل شعبه سپاه پاسداران بود محفل زدن خیلی مشروع شده و تمام نفرات دیگه جبهه گیری علنی میکنن بخصوص سر جا به جایی مقرها که زهرا مریخی نشست گذاشته بود و عبد الله می گفت نفرات رک و پوست کنده بهش گفتند شما میخواهید با این کار ما را از شهر دور کنید و اشرف دیگه بسازید. عبد الله می گفت فضا جوری شد که زهرا مریخی دیگر عاجز شده و توان جمع کردن نشست را نداشت تا اینکه فرمانده قرارگاهها آمدند شروع کردند به ماست مالی کردن قضیه و گفتند اصلا این داستان معلوم نیست عملی بشود یا نه.

 

م  هاشمی تیرانا آلبانی

 

به اشتراک بگذارید
Facebooktwitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.