مقالات پربیننده

خانم آناگومز نماینده پارلمان اروپا خواستار اخراج فرقه رجوی شد

گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی۲ امروز باید گفت آنچه را که فردا گفتنش دیر است

افشاگریهای فرشته هدایتی در مورد فرقه رجوی

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

قسمت اول: گفت‌ و شنود با فرشته هدایتی ۳۲ سال در مناسبات و تشکیلات

افشاگریهای همخوابگیهای مسعود رجوی با زنان مجاهد

افشاگریهای همخوابگیهای مسعود رجوی با زنان مجاهد

سیامک نادری مرگهای مشکوک فرقه رجوی را افشا میکند

کشتن و سربه نیست کردنهای فرقه رجوی

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

سخنان آقای داود ارشد در پنجمین کنگره سکولاردمکراتهای ایران -کلن آلمان

فعالیت های ما در تصویر

سخنرانی آقای داود باقروند ارشد در پارلمان اروپا

 

 آماده باش نظامی و درگیری خونین در مقر مفید فرقه رجوی  در تیرانا

 

Ash Dar

 

براساس پیام خوانده شده از طرف مسعود رجوی فرقه رجوی برای درگیری خونین در تیرانا آماده میشود 

 —————–
سه شنبه 4 مهر 96 – 26 سپتامبر 2017

—————–

براساس گزارشات رسیده به جنبش نه به تروریسم و فرقه ها، بدنبال اعلام عمومی و ابلاغ رسمی دولت آلبانی و کمیسریا به فرقه رجوی مبنی بر خاتمه دادن به حالت شبه نظامی و استقرار پادگانی و بطور خاص تلاش فرقه مبنی بر فشار بر جداشدگان و نیروهایش و طرحهای ایجاد یک پادگان در آلبانی. فرقه رجوی به اسم مسعود رجوی امروز در مقرهای فرقه در آلبانی پیام کتبی را خوانده اند که

“اضداد و رژیم کاری کرده اند که ما جابجا نشویم یعنی مانع انتقال دسته جمعی ما به یک قرارگاه خارج از تیرانا (قرارگاهی به نام اشرف و محصور همانند عراق) هستند.

 

در این پیام سپس آمده است:

 

«اما ما از طریق کازاکا نماینده سابق پرتغالی پارلمان اروپا با دبیر کل ملل متحد گوترز که او هم پرتغالی است حرف زدیم و نیز از طریقی فهمیدیم که شیرین عبادی به رئیس جمهور اینجا یعنی آلبانی نامه داده که نگذارید اینها از شهر تیرانا دسته جمعی بیرون بروند و اشرف دیگری بسازند و رئیس جمهور در جواب گفته که “مانع میشوم و من خبر نداشتم اما گزارشاتی به دستم رسیده که وزارت کشور با مجاهدین همکاری میکند که من دستور دادم این را پیگیری و بررسی کنند”. اما ما جنگ خونینی
داریم و از طریق آمریکائیها و خصوصا مک کین نامه به نخست وزیر اینجا داده شده و شما مطمئن باشید ما پیروز میشویم. ما باید با هم و یکجا جابجا بشویم و این مرز سرخ ماست که از همدیگر جدا نشویم».

مسعود رجوی بعد از جدا شدنمسعود رجوی در این پیام عمدا کلمۀ «اینجا» را برای آلبانی به کار می برده تا به افراد چنین وانمود کند که خودش هم در میان آنها و در آلبانی است و اگر هم مرده باشد در هر حال می خواسته اند او را برای افراد فرقه اش زنده و در آلبانی جلوه بدهند.

 

 

یک کارمند کمیساریا دیروز به یکی از جداشدگان گفته است که کمیساریا پی به دسیسه های این تشکل برده و الآن به شدت مخالف سازمان شده و پیگیرانه از رهبران فرقه میخواهد که مقرهایشان را تخلیه کنند و افراد در خانه های انفرادی یا دو سه نفری مثل پناهندگان دیگر کشورها زندگی آزاد و مستقل داشته باشند و این خواسته کمیساریا است و تذکر مکتوب هم داده که باید مقرات را تخلیه کنید. وی همچنین گفته است که یک سال بیشتر هم در این مقرها مانده اید و باید یک سال پیش تخلیه می کردید و تأکید کرده که اگر تخلیه نشود از طریق قانون مجبورتشان میکنیم که  تخلیه کنند. که منظورش از طریق بکار گیری پلیس   آلبانی می باشد.

 

منظور برادر در پیامش که گفته جنگ خونینی داریم همین است یعنی می خواهد مثل عراق در تیرانا کشته شوند تا سروصدا ومظلوم نمایی دیگری کرده و از پراکندگی افرادش جلوگیری کند.

فرقه رجوی مدتی است که تلاش میکند برای جلوگیری از فروپاشی مقر همانند یک پادگان در آلبانی بدور از تیرانا تهیه کرده ضمن ایزوله کردن افرادش از فرار آنها جلوگیری کرده و ضمنا بتوانند دسته جمعی به فعالیتهای غیر قانونی خود ادامه دهند. وچون دولت آلبانی به اهداف تروریستی فرقه پی بده است و سابقه اقدامات آنها را در عراق را مشرف شده اند، به شدت از انتقال دسته جمعی به یک قرارگاه بیرون تیرانا مخالفت کرده و گفته اند که  نمی پذیرم که گروهی جابجا بشوند.
در هر حال نه کمیساریا و نه دولت آلبانی نمی خواهند فرقه رجوی در یک جا چه در شهر چه در بیرون شهر به صورت قرارگاه یا مقر یا پایگاه متمرکز شوند. 

Profitability

بدنبال اعلام جنگ مسعود رجوی و آماده باش  اعلام شده توسط  فرقه رجوی ،  در حال حاضر فضا در درون آن به شدت پلیسی شده و افراد را به شدت تحت کنترل و مراقبت گرفته اند که گوشی موبایل مخفی نکرده باشند و با بیرون ارتباط نگیرند و در این راستا اقدام به بازرسی کمدهای افراد موقعی که همه برای نشست رفته اند می کنند.

 درگیری خونین  در مقر مفید

همچنین گفته اند که لایه عضو در قرارگاه اشرف در تیرانا نشست دارد و همۀ اعضا را برای نشست به آنجا برده اند وقتی رفته اند یکی از نفرات به اسم مرتضی حسنی به صورت واقعی یا تمارض حالش بهم می خورد و ناچار می شوند او را به مقر مفید برگردانند وقتی به مقر بر می گردد و سراغ کمدش می رود می بیند که فرمانده امنیت مقر مفید به نام رمضان زارع دارد تمام کمدش را بازرسی میکند. مرتضی حسنی با دیدن این صحنه عصبانی شده و به فرمانده امنیت مقر حمله کرده و دماغ او را پر از خون میکند و موضوع به بالا کشیده و همۀ افراد مقر بعد از برگشتن از نشست از این درگیری مطلع می شوند.

 الآن نفرات علنا به هم میگویند ما از تیرانا نمی رویم و همینجا می مانیم و حتی در نشستهای زهرا مریخی هم به خواستۀ سازمان مبنی بر اینکه از تیرانا بروند اعتراض می کنند ولی زهرا مریخی حریف نمیشود و فقط معترضین را تهدید میکند و فرهنگ ثابت فرقه رجوی از اینکه اینکار خیانت به رهبر است … به خورد افراد می دهد.

سه شنبه هفته گذشته نیز زهرا مریخی  نشست داشته که افراد و حتی بعضی مسئولین بلند شده و به حرفهایش در مورد اینکه ما باید گروهی جابجا بشویم و از تیرانا برویم اعتراض کرده اند.
الأن جو در داخل تشکیلات فرقه خیلی به هم ریخته و متشنج و پلیسی شده است و تأکید می کرد که به شدت دنبال پیدا کردن گوشی موبایل نزد افراد هستند تا ببینند اخبار داخل تشکیلات چگونه و از چه طریقی به بیرون درز می کند و افزود که اوضاع وحشتناک شده و احتمال قوی می رود که مریم بازهم بیاید اینجا برای جمع و جور کردن اوضاع.

ارسالی ازتیرانا: ط ح الف

به اشتراک بگذارید
Facebooktwitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.